Rüyasında Ses Duydu Heykel Buldu | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Rüyasında Ses Duydu Heykel Buldu

BAYBURTLU

Kullanıcı
benimde bir komşum var kendisi çoban kardeşimin rüyasına biri gelmiş demiş ki felan yerde 100 lira var git al demiş sabah kalkınca kendi kendien demiş rüyadır dağın başında 100 lirayı kim kaybetmiş ki bende bulayım hemde bayburt gibi bir yerde :D sonra tahammül edememiş gitmiş adamın tarif ettiği yere ve ne görse iyi ustalarım yerde 100 lira dağın başında saadete gelirsem bu kişi 2 sefer yine rüyasına geliyo ve arkadaşıma filan yerrde altın var mezar şeklinde ama değil git onu çıkar bende daha yeni duydum olayı nasip kısmet artık ustalarım belki kader bizede güler ümidiyle.....

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
Bu alem sırlarla dolu, neyin ne olduğunu anlamak zor, herşey olabilir; peşinen reddetmem. Fazlada itibar etmem. Banada rüyada çok yerler gösterildi hatta bazı yerleri birkaç defa gördüm bisefer bile gidip bakmadım. Tembellikmi dersiniz umursamazlıkmı,
Ne biilim icimden gelmiyor.

Warning

Kullanıcı
Bu alem sırlarla dolu, neyin ne olduğunu anlamak zor, herşey olabilir; peşinen reddetmem. Fazlada itibar etmem. Banada rüyada çok yerler gösterildi hatta bazı yerleri birkaç defa gördüm bisefer bile gidip bakmadım. Tembellikmi dersiniz umursamazlıkmı,
Ne biilim icimden gelmiyor.

Sevgili Ağabeyim senin içindenmi gelmiyor yoksa gitmekmi nasip olmuyor sahabımı izin vermiyor belli değil bilemiyorum bi anlam kazandırmak zor :) Allah cc sahiplerine birazcık merhamet ettirse :) :) güzel olur diyeceğim onuda bilemiyorum amenna sahabı bilir ;) ama nasipte eder belki kısmette belli olmaz Ağabeyim ama aklıma gelen tek şey Ağa'mda şimdi gelir paşam'da şimdi gelir vaaaay Türküsü geliyor aklıma :) :)

Sent from my iPhone using Tapatalk

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
eskiden bendede olurdu rüyamda bana işaretler gösterilirdi gider arazide onları bulurdum birinde biryeri gösterdiler kazmaya karar verdik kazınca taştan bir sandık çıktı içindedende çok sayıda iri ve ağır kurbağalar çıktı bizde dereye attık tılsımı anlayamadık

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
eskiden bendede olurdu rüyamda bana işaretler gösterilirdi gider arazide onları bulurdum birinde biryeri gösterdiler kazmaya karar verdik kazınca taştan bir sandık çıktı içindedende çok sayıda iri ve ağır kurbağalar çıktı bizde dereye attık tılsımı anlayamadık
Desene ustam
Mal vıraklaya vıraklaya gitti:(
Seninki rüyayı sadıkaymış.

firat

Kullanıcı
Ari olayini duyydumda arkadas kurbaga ne olluyyor toplayip evemmi goturrmek gerekio tyilddimi dduaylami bozuluo metak etttim vee basska hayvanlardda kullaniliyormu

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
bu sınırsız bir ilim rahmetli hocam suyun içinde bir aşağı bir yukarı gidip gelen balıklardan bahsetmişti bende inanmadım ama iş doğru çıktı