s.a. başarılar | Define işaretleri ve anlamları

s.a. başarılar

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
sitenize yeni üye oldum. allah hayırlı uğurlu etsin. inşallah güzel paylaşımlar güzel ve eğitici bilgiler öğrenmek sitenizde güzel zaman geçirebilmek temennisi ile. selamlar saygılar. :rolleyes::rolleyes:

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Cevap: s.a. başarılar

sitenize yeni üye oldum. allah hayırlı uğurlu etsin. inşallah güzel paylaşımlar güzel ve eğitici bilgiler öğrenmek sitenizde güzel zaman geçirebilmek temennisi ile. selamlar saygılar. :rolleyes::rolleyes:

a.s

sitemize hoş geldin harbici dostum,seni görmek güzel,sitemiz yeni.arkadaşlarımla birlikte şimdilik güzel yerlere getirdik,inş hep beraber daha güzel yerlerede gelir.

tekrar hoş geldin.

star21

Kullanıcı

hoşgeldin iyi forumlar kardeşim

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

hoşgeldin iyi forumlar kardeşim

hoş sefa bulduk. inşallah güzel günleri burada hep beraber göreceğiz. buna gönülden inanıyorum.

büyüklerin ellerinden küçüklerin gözlerinden öperim.

saygılı, anlayışlı, tartışarak bilgileri mukayese eden ve bunu birbirini kırmadan anlayışla ve bilmediğini öğrenerek yapan bir forum olmasını temenni ediyorum.
sizlerden öğrenilecek çok şey var. burası eminim yakında çok kaliteli ve değerli bir yer olacak kıymetini bilmek ümidiyle hepinize selam olsun.

:rolleyes: :rolleyes:

star21

Kullanıcı

yüreğin varolsun paşa

TATLARLI

Kullanıcı

Merhabalar. İnşallah Bende dahil olmaya geldim.Selamlar herkese

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

ooo hoş sefa geldin tatlarlım.

ah tatlarlı kardeşim ah . nettin sen? hiç bilgi paylaşılırmı. paylaşırsan böyle olur işte. :D

ama eline sağlık ki. paylaşmışsın. sayende sel gitti kum kaldı. :D artık burda güzelce paylaşımlarda bulun. ben hepsini merakla bekliyor öğrenmek için sabırsızlanıyorum. son zamanlarda kendini çok ilerlettin sen, bunu farkettim. (sana benlik gelmesin ama) bilginde bi artış oldu. heralde biyerlerden kara kaplı kitapta sen buldun :D

paylaşımlarına görsellerine devam et. bekliyorum. bende sen gibi yeniyim dünde ben geldim. bakalım daha kimler gelicek merakla bekliyorum. hele bi kaç kişi varki en çok onları merak ediyorum ne zaman geleceklerini. isimleri sonra :d

tekrar hoş sefa geldin. tatlarlı.

TATLARLI

Kullanıcı

Hoş bulduk sefa bulduk. Harbidefineci ustam. Şöyle diyelim ağırdan satıyorum birden aşılamamak lazım. Cevherler zamanla dahada güzeleşecek inşallah.. Güzel temennileriniz için teşekkür ederim. Sayın asiavcı ustam ve Sayın Harbidefineci. Saygılar Selamlar.

HÜDAİ

Kullanıcı

Hoş geldin harbici Hoş geldin tatlarlı iyi forumlar