S.a Cümleten Kaplumbağamıdır;

murayt23

Kullanıcı
murat,bölgenin önemini gösteren resimler paylaşmışsın.
arkadaşlarımız sağ olsunlar,hayli ilgi göstermişler. yerler altından kalkılacak gibi değil. bir çok nokta mevcut. oda mezarları dahil,kapalı ibadethane bile var.

kayalık bölge bu işler için çok uıygun. kum gibi misali her taraf kaynıyor.
bir kaç tanesini yaklaşık olarak çizdim. boşluk tespiti yapabilirsen ya da ehil birine yaptırabilirsen, anlatmak istediğimi ancak kavrayabilirsin. ben kendi adıma uğraşmanı tavsiye etmem. çevrede daha mütevazi işiaretler de vardır. buralar bizim dişimizi kırar. sağlıcakla.
tamam abim.herkese çok tşk ederim ilgi ve alakalarından dolayı.

murayt23

Kullanıcı

murayt23

Kullanıcı
KAPLUMBAĞANIN DİĞER TARAFI TOPRAK DOLDUĞU İÇİN GÖZÜKMÜYOR.BOYUN TARAFI KIRIK VE AMATÖRCE BİR ÇALIŞMA YAPILMIŞ.

esrarengiz2828

Kullanıcı
@murayt23 bak şu baktığı dereyi görüyomusun orayı karşıya geçtimi bi birazı taş yığma var birazı duvar orda bide tünel yapmışlar bu resimden ben görüyorum ama çizip atamadım orası varya muazzam kapalı bi yer ama burda okadar yer varki çoğunu çizdim atamadım ustalardan birisi çizer sana ne yaptı isem olmadı atamadım

murayt23

Kullanıcı
[/URL]
@murayt23 bak şu baktığı dereyi görüyomusun orayı karşıya geçtimi bi birazı taş yığma var birazı duvar orda bide tünel yapmışlar bu resimden ben görüyorum ama çizip atamadım orası varya muazzam kapalı bi yer ama burda okadar yer varki çoğunu çizdim atamadım ustalardan birisi çizer sana ne yaptı isem olmadı atamadım
A