Safran | Define işaretleri ve anlamları

Safran

ziraatci

Kullanıcı
image.jpg

Evet arkadaşlar. Doğayla ilgili olarak bir bilgilendirme daha. Bu gördüğünüz bitki dünyanın en pahalı bitkisi. Bir gramı 7-8 Euro. Çeşitli gıda, kozmik, tıp ve boyama sanayinde kullanılır. Bizim hobilerimiz arasında dag-arazi cok oldugu için böyle bir paylaşımda bulunmak istedim. Çünkü bu bitkide dağlık arazide cok yetişir. Görürseniz toplayın ve kullanın arkadaşlar.

metin77

Kullanıcı
Ustam bilgilendirme icin tesekkurler. Ben buna benzer cok cicek gordum rengi ve sekli ayni buna benziyor. Bu cicegin adi nedir? Eger adini bilirsek internetten daha detayli resim bakip ezberimize ekleriz. Birde bu cicekten bulduk diyelim, kime satacaz nasil satacaz onun hakkinda da bilgi verirsen mesajin alinacaktir. Selametle

ziraatci

Kullanıcı
Ustam bilgilendirme icin tesekkurler. Ben buna benzer cok cicek gordum rengi ve sekli ayni buna benziyor. Bu cicegin adi nedir? Eger adini bilirsek internetten daha detayli resim bakip ezberimize ekleriz. Birde bu cicekten bulduk diyelim, kime satacaz nasil satacaz onun hakkinda da bilgi verirsen mesajin alinacaktir. Selametle
Ustam başlıkta belirttiğim gibi adı safran otu. Bu çiçeğin sadece ortadaki kırmızı olan dişicik organı kullanılır. Eğer toplama şansınız olursa bana ulaşa bilirsiniz

metin77

Kullanıcı
Ustam başlıkta belirttiğim gibi adı safran otu. Bu çiçeğin sadece ortadaki kırmızı olan dişicik organı kullanılır. Eğer toplama şansınız olursa bana ulaşa bilirsiniz
Eyvallah usta mart ayinda buralar rengarenk olur. Iyice incelerim cicekleri

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

HADRİANAPOLİS

Kullanıcı
SAFRANBOLU TÜMÜLÜSÜNDE Bİ GELİŞME VARMI BİLİGİNİZ VAR MI USTALARIM ? BAĞLAR OTELİNDE OLANLARLA İLGİLİ Bİ KAÇ DUYUM ALDIM AMA NE KADAR DOĞRU BİLEMİYORUM.SAYGILAR SELAMLAR