Safran | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Safran

ziraatci

Kullanıcı
Bizim burada çok var daha önce çok toplamistim ama bu kadar para ettiğini bilmiyordum kimler alıyor onuda ogrensek belki veririz bizim dağlar bu çiçeklerle dolu diyebilirim kekik olan yerlerde de çok oluyor yaylalarda biraz toplayim bari bir iki kilo

General Mobile 4G Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
bir iki kilo toplamak biraz imknsz ustam aman deneyin. satmak istersenzde bana ulaşırsnz ben ynlendirrm sizi

ziraatci

Kullanıcı
Köyün yarısı bizim çay bahçesi, fındık bahçesi, boş alan cimenlik otlak arazisi, bakımsızlıktan ormana dönüşen arazi. Kardeşim varda var amma bizi bu arazi doyuramadı düştük yollara rizkımızin beşine. Herşey nasib ne demişler, Nasibin varsa gelir Yemen'de nasibin yok ise Lokman düşer elinden.
kardeşm küçük arazide yetiştirilmesi kolay. suya gübreye cok bi ihtiyacı yok. bakımada ihtiyacı yok ama dedigim gibi 1 gr elde etmek için 8 bin çiçek lazım. cok geniş arazi olması lazım

ziraatci

Kullanıcı
bu ayrıntıyı atladık arkadaşlar: bu çiçegin her yeri kullanılmaz. kullanılan kısım: çiçegin içinde bulunan dişicik borusu. yani: ciçegin tam ortasında bulunan kırmızı şerit şeklindeki uzun dişicik organı kullanılır.

Meraklı001

Kullanıcı
Dönüm bölgesel bir ölçü birimi degildir arkadaşlar ziraatci arkadasımızın dedigi gibi 1 donum 1000mt2 dir.saygı ve sevgilerimle

SM-G935F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi