Sahtecilik | Define işaretleri ve anlamları

Sahtecilik

betonkadir2

Kullanıcı
Merhaba aranıza yeni katıldım güzel bir ortam lakin burada bir sayfa açıp sahte ve dolandırıcı olan kişi ve resim ve objeleri paylaşabileceğimiz bir bölüm açılabilirmi ..saygılar

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
merhaba hoş geldiniz,
eğer bu konuda aktif olurum, ve bölümü guncel tutarım dersenız böyle güzel bir fikir için yeni bir kategori açarım.

Warning

Kullanıcı
Üstadım hoşgeldiniz forumumuza hayırlısı olsun inşaallah paylaşım güzeldir bilgi vermek ve bilgi edinmek üzere çok faydalı olacağına inanıyorum hayırlısı inşaallah

karanar

Kullanıcı
hoşgeldiniz.
yanlış anlamayn ama sizin dolandırıcı olarak tanıttığnız birinin gerçekten dolandrc olduğunu nasıl anlayabiliriz... bu diğer tarafa haksızlık olmaz mı_?

MAMİ

Kullanıcı
S.A...Öncelikle hoş geldin demek isterim...
Kanaatimce özün de fikriniz çok çok iyi niyetli lakin herkes sizin gibi iyi niyetli mi?...Kimin niyetinin iyi yada kötü olduğunu bizler nasıl anlayabiliriz?...
Önceden suçlanan suçsuzluğunu ispata mecburdu şu an suçlayan iddiasını ispatla mükellef,ispatlayamazsa müfteri-iftiracı olarak suç işlemiş olur...
Bana kalırsa öneriniz doğrultusunda ;aleni olarak isim vermekten ziyade adminlere yöneticilere durumu özel mesajla bildirip onların şahsı takibini sağlamak daha sağlıklı olacaktır,daha sonrasında da yetkililer uygun görürlerse konuyu üyelere duyurabilirler veya şahsı forumdan uzaklaştırarak tedbir alabilirler...
Yanlışlıkla dört dörtlük bir insana dolandırıcı yaftası yapıştırmakta var işin ucunda...
BENCE tabii...

komana

Ali Doğan Usta
Kullanıcı
Hoşgeldiniz hayırlı olur İnşallah
Arkadaslar haklı. Kim ne olduğunu neye göre belirleyeceğiz. Veballi iş vesselâm.