Samsung telefonumu nasıl modem olarak kullanabilirim Cep Telefonunu Modem Olarak Kullanmak | Define işaretleri ve anlamları

Samsung telefonumu nasıl modem olarak kullanabilirim Cep Telefonunu Modem Olarak Kullanmak

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Samsung telefonu nasıl modem olarak kullanabilirim arkadaşlar elimde samsung telefon bulunmakta . ben telefonu usb kablosu ile pc ye bağlayıp telefonun internetini pc de kullanmak istiyorum.

Android Telefonu Kablolu/Kablosuz Modem Olarak Kullanmak

samsung andiroid tellerde bu cok basit.bunun ıcın herhangı bır programa gerek yok.

laptop veya tabletpc nızde wifi veya wireles varsa tamamdır.
bu ayarlarıpc nızde aktıf ettıkten sonra.

cep telefonunuzdan <<ayarlar<<kablosuz ve ağlar<<bağ.ve taşınabilir wifi alanı<<mobil ap <<aktif edin<<mobil ap ayarlarından şifre belırleyerek doya doya cepten netınızı kullanabılırsınız.

not tarıfenıze dıkkat edin,sonra yuksek faturalar can sıkmasın.

TILSIMX1

Kullanıcı
Cevap: Samsung telefonumu nasıl modem olarak kullanabilirim Cep Telefonunu Modem Olarak Kullanmak

Samsung kurulum baglantı dosyasinı indır nette kur devam.telefonu tanıt bılgısayardan.zaten otamatık bulur.baglanamassan musteri hızmetlerını ara baglantı num.ıste.

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Cevap: Samsung telefonumu nasıl modem olarak kullanabilirim Cep Telefonunu Modem Olarak Kullanmak

Samsung kurulum baglantı dosyasinı indır nette kur devam.telefonu tanıt bılgısayardan.zaten otamatık bulur.baglanamassan musteri hızmetlerını ara baglantı num.ıste.

ustad ben kullanıyorum suan.hıcbır program kurmadım.wireles özelleıgı olan her pc den kullanılır.kolay gelsın.