Sarkaç Dönme Sayısı | Define işaretleri ve anlamları

Sarkaç Dönme Sayısı

hakansari

Kullanıcı
Merhaba İyi Günler. Sarkaç hangi metale veya boşluğa kaç kez döner. Önceki paylaşımlarda görmüştüm ama hatırlayamadım eğer bilginiz varsa tekrardan hatırlatırsanız sevinirim.
Mesela sarkaç altının üzerine geldiği zaman 50 kere döner denmişti bu sayıyı hatırlayamadım. Şimdiden teşekkür ederim.

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Kıymetli kardeşim sarkaç mevzuu çok uzun soluklu denemeler yapılması gereken bir konudur yıllara yayılan emeğin çabanın ortaya koyduğu gerçeklerdir salınım konusunu fenerli ustamız işlemişti konudan haberdar olursa mutlaka yazacaktır benim bu bağlamda size söyleyeceklerim bol bol sarkacınızla demeler yapmanızdır sarkaç her insanda aynı neticeyi vermiyor kullandığınız sarkacın cinsi ve büyüklüğü ardığınız metalin cinsi büyüklüğü ve derinliği salınımda etkendir ben salınım meselesine takılmayın derim bırakın kaç tur atıyorsa atsın yeterki sizi yanıltmadan doğru istikamete yönlendirsin... şu an müsait değilim konuya sonra devam ederiz inşallah...

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
@hakansari ustamızın sorusu yanında
Ben de bir soru aklıma geldi
Şimdi @besnili ustamız mineral konusunu işliyor çubuklarda
Aklıma sabah namazında şu geldi:D
Acaba sarkaçta minerale gitme var mı
Varsa nasıl tepki veriyor

DeLiCebey

Vip Üye
Ustam bi denemek lazım yaptıgım sistemde çubuklarda oluyor ama birde sarkaç ta olacak mı tahminim olur diye düşünüyorum

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Ustam bi denemek lazım yaptıgım sistemde çubuklarda oluyor ama birde sarkaç ta olacak mı tahminim olur diye düşünüyorum
Sizin sistemden ziyade
Sarkaç minerale tepki veriyor mu
Ustalarımız bunu tespit etmişler mi
Büyük ihtimal veriyordur
O zaman sizin sistemi devreye koyduğumuzda
Ne olacak ona da testler sonucunda siz cevap verirsiniz
Durduk yere @Bozkurt02 ustam size iş çıkardım:D