savaşçı askerler

değirmenci

Yasaklı
Yasaklı
Cevap: savaşçı askerler

bu resim bana konya bölgesinden geldi, bu betimlemede kılıç kalkan lar ve kamalarla düello görülüyor, gidip incelemek kısmet olmadı ama bir kaç şifreleme tekniği resimin planında var, bu tür işaretleri kırmayalaım ve delmeyelim içlerinde bir şey yok, bu resimde tarih var, edebiyat var, matematik var, fizik var, ve jeoloji dersleri var, bunları ele alıp bir süzgeçten geçirmeden mezarı bulma hevesine kapılmamız kendimizi kandırmaktan öteye geçmez. saygılar

tuarec

Kullanıcı

sizmi deldiniz figürü hilti tozu çok taze

değirmenci

Yasaklı
Yasaklı

bu resimde kral ve prensi betimliyor ve epey karmaşık matematik ve fizik hesapları görünüyor resimden bu denklem çözülmez gibi yerinde tatbikat yapmalı, hem ayrı ayrı hedeflemeler vede ortak kapalı mekan hedeflemesi var, ortak kapalı mekanlarıda kademeli sistem hemde üç geçişli.

FENERLi

Super Moderatör
Kullanıcı

Resim size geldikten sonra biraz daha çok delinmiş ve oda aranmış ama kral oğluna belkide anıt niteliğinde yaptırdı ,her şeyde hazine var diye betimlenmez ama ,,,,,paylaşım için teşekkürler.

değirmenci

Yasaklı
Yasaklı

fenerli usta bu resimde muazzam şifreleme teknikleri kulanılmış, iki kalkan bir mızrak ve bir kama, aynı zamanda aşağıya kafa yorma çık yukarıda iki adet yığmamız düzlükte biri küçük biri büyük birbirlerine yakın diyor, nasılmı söylüyor çerçeveye dikkat et ne demek istediğimi anlarsın,yukarısı kesinlikle resmin batısıdır, resimdekiler kuzeyli güneyli betimlenmiş, saygılar

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

sanırım bir teselli ikramiyesi var. gözlerimi resim yanıltmadı ise. zaten siz eklediğiniz konularda bütün olayları çözdüğünüz için bunu da görmüşünüzdür. öyleyse Allah güle güle yemek nasip etsin.

değirmenci

Yasaklı
Yasaklı

harbici kardeş teselli ikramiyesini göremedim, insan fügürlerinde pek olmaz çünkü, örneğin hamile kadın fügürleri hep deşildi karınları boşu boşuna çünkü sadece bir çeşidinde karnında çocuğun ağırlığı kadar para saklıdır oda felcin içine bir sigara girecek şekilde muntazam delinmiş olmalı aynı matkap deliği gibi olacak, ne yazıkki hamile kadın betimlemelerinin tahrip edilmeyenini bulmak mucize olur, eşkiya işaretlerinde(süngücü işaretleri) ne kadar doğru bilemiyorum hep işareti kırmaya yönelik yönlendirmeler var. saygılar

tuarec

Kullanıcı

bu resim daha önce face ve başka sitelerde yayınlanmıştı sevgili izsürücü ustam bu konularda uzman oldugundan onun degerli yorumu önemlidir kapsamlı araştırma yapmak gerek malı olmalıdır diye düşünüyorum

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

harbici kardeş teselli ikramiyesini göremedim, insan fügürlerinde pek olmaz çünkü, örneğin hamile kadın fügürleri hep deşildi karınları boşu boşuna çünkü sadece bir çeşidinde karnında çocuğun ağırlığı kadar para saklıdır oda felcin içine bir sigara girecek şekilde muntazam delinmiş olmalı aynı matkap deliği gibi olacak, ne yazıkki hamile kadın betimlemelerinin tahrip edilmeyenini bulmak mucize olur, eşkiya işaretlerinde(süngücü işaretleri) ne kadar doğru bilemiyorum hep işareti kırmaya yönelik yönlendirmeler var. saygılar

bahsettiğim teselli işaretin üzerinde değilki. yan taraflarında . ben şimdi anlamadım. sizin gibi bir bilgili usta bunu es geçemezdi ama...

birde beni yanlış anlamanızı istemem. hiçbir zaman işaretin orjinalinin bozulmasından yana değilim. kabartma olanların hemen hepsinin malum olduğunu bilsemde üç beş tane için koca servetin yerine yönlendiren bilgileri mahvetmek akıl alır iş değil.

birde tavsiyem burası halihazırda sit alanı değilse bile, direk olarak müzeye gidilip bildirilmeli. orada bir tarihin mahvedildiği aşikar, belki siz yapmadınız ama birileri orayı mahvetmiş. eğer tarihe merakınız var ise. arkeolojiyi seviyorsanız. yani gerçek bir defineci iseniz oranın korunması için elden geleni yapmanız gerekir.