Şelale'de Ki Örme Taşlar | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Şelale'de Ki Örme Taşlar

MAVRAN

Super Moderatör
Kırmızı Kare İçerisine Aldığım Bir İşaretti Yalnız Ne Olduğunu Bilmek İçin Gittiğim De Kırmışlardı Video'da Yerini Gösterip Söylüyorum Kırıldığını .. Ayrıca Şelalenin Ön Tarafında Yaklaşık 20 Metre İlerisinde Bu Taş Vardı ..
ETe7rn.jpg
20 metre çok uzak bu yanıltıcı bir işaret olabilir.
Sizden ricam şelalenin üzerine çıkmanız ve oradan suyun tam akara düştüğü yerde bir işaret bulmalısın o işareti resimle eğer orada işaret yoksa 1 mt veya 1,5 metre geri git ve orada bir çekiç yardımıyla kayayı yokla kapak olan yeri bulmak zor değil ses farkından yakalamak mümkün ancak çekiç fazla büyük olmayacak cam cekici olabilir. Boşluğu bulursan kapağı aç ve karşı düzlüğe geç bir kahvaltı yap dinlen bu süre yeterli olur bulduklarını havalanmasina. Hadi hayırlı olsun. Artık beni de unutmazsın herhalde.
Allah yardımcın olsun

DoğuBey

Kullanıcı
Sizden ricam şelalenin üzerine çıkmanız ve oradan suyun tam akara düştüğü yerde bir işaret bulmalısın o işareti resimle eğer orada işaret yoksa 1 mt veya 1,5 metre geri git ve orada bir çekiç yardımıyla kayayı yokla kapak olan yeri bulmak zor değil ses farkından yakalamak mümkün ancak çekiç fazla büyük olmayacak cam cekici olabilir. Boşluğu bulursan kapağı aç ve karşı düzlüğe geç bir kahvaltı yap dinlen bu süre yeterli olur bulduklarını havalanmasina. Hadi hayırlı olsun. Artık beni de unutmazsın herhalde.
Allah yardımcın olsun

Yanıltıcı Değilde O Taşın Yerinin Sabit Olmadığını Biliyorum Büyük İhtimal Şelalenin Yakınlarında veya Üst Tarafından Düşmüş Olabilir .. Şelalenin Üst Kısmına Çıktım Yalnız Detaylı Bi Şekilde Kontrol Etme Zamanımız Yoktu .. Şelalenin Üst Kısmında Girdap Şeklinde Ufak Bi Havuz Var Öncelikle Su Orayı Dolduruyor Daha Sonra Akara Düşüyor Tekrar Gideceğim Oraya Senin Söylediklerini Dikkate Alarak İnceleme Mi Yapacağım .. Söylediğin Şey Doğru Çıkarsa Eğer Sana Tek Söyleyeceğim ALLAH (c.c) Senin Vekilindir Bundan Emin Olabilirsin .. Yada Batman'a Yakınsan Buyur Gel Misafirim Ol Başımın Üzerinde Yerin Olur ..

yoksul

Kullanıcı
Merhaba Arkadaşlar Dün Bu Yere Gittim Şelale Kurumuştu Eski Çekilen Video'sunu Paylaştım .. Yuvarlak Olan Taşın Biraz Altında Bi Hayvan Figürü Vardı Yalnız Onu Kırmışlar Eski Video'da Göreceksiniz Bu Yerle İlgili Düşünce Fikirleriniz Nedir ?

Bu Video Bahar Ayında Çekildi

ErHhRq.jpg

Bu Video'ları Kendim Dün Çektim

ErH7YQ.jpg

ErLS96.jpg

bu taş buraya koyulmuş küçük taşları çıkar oradan o taş boşalır belki çıkaramazsın ama kırarak çıkarmal zorundasın ve aradığın şeyler orada ..unutma o taşı aldığında ortaya çıkmaz makina yardımı belki gerekebilir ama bence altda .orada su tuza falan da olamaz oradan su akmaya başlamadan acele etsen iyi okur

**seyyah**

Kullanıcı
Allah yardımcın olsun
Burada negibi işaret olur usta yazarmisin benim şelalede yarim ay ya da değirmen taşı var ortadan kirilmiş

yoksul

Kullanıcı
ayağım kırık canımı sıktın ne bekliyonuz kendiliğinden torbaya girip sizin eve mi gelmesi lazım paraların ,dedim sana o taşı oradan al ve oraya çalış ,yok ben yapamıyom olmuyor dersen özelden bana yaz bir çare bulalım . Bu şelale hakkında ben de meraka düştüm oradaki olayı görmek istiyorum