Selaleye bakan ayak isareti | Define işaretleri ve anlamları

Selaleye bakan ayak isareti

Bihter

Kullanıcı
Merhaba ustaların selaleye bakar vaziyette böyle bir ayak isareti var anlamı nedir acaba biraz boyutu ayağa göre büyük değerli fikirlerinizi alabilirsem çok memnun olurum

Ekli dosyalar

• Screenshot_20221012-222120_Gallery.jpg
    Screenshot_20221012-222120_Gallery.jpg
    584.9 KB · Görüntüleme: 36

Bihter

Kullanıcı
1. Bu ayak işareti değil
2. Uzun zamandır bizimlesiniz tek görsele yorum yapılmadığını biliyorsunuz
3. Bu gidişle ne biz sizi anlayabiliriz nede siz bizi. :)
Roni ustam elimde bu vardi yoksa atardım bu hafta detaylı resimlerini cekerim buradaki işaret ne isareti ben ayağa benzettim ama ayaktan oldukça büyük birsey

Bihter

Kullanıcı
Kans ustam sagolasin bu yamaçlarda ne aramalıyız tas falanmi işaret başka isaretmi

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Roni ustam elimde bu vardi yoksa atardım bu hafta detaylı resimlerini cekerim buradaki işaret ne isareti ben ayağa benzettim ama ayaktan oldukça büyük birsey
Siz en kısa zamanda ekleyin görselleri. Kanas ustanın dediği gibi iki alternatiften biridir sadece. Bu noktada üçüncü alternatif yok zaten. Kayadaki oyma hizası suyun düştüğü noktanın sağı ile oyuğun tam dib kısmıda olabilir. O yüzden su dışına yönlendirecek bir pozisyon var mı ona bakmak lazım

Bihter

Kullanıcı
Kans ustam sagolasin bu yamaçlarda ne aramalıyız tas falanmi işaret başka isa
Siz en kısa zamanda ekleyin görselleri. Kanas ustanın dediği gibi iki alternatiften biridir sadece. Bu noktada üçüncü alternatif yok zaten. Kayadaki oyma hizası suyun düştüğü noktanın sağı ile oyuğun tam dib kısmıda olabilir. O yüzden su dışına yönlendirecek bir pozisyon var mı ona bakmak lazım
Arkadaşla tam bu suyun düştüğü yerin az gerisinde makina ile sinyal almışlar yani suyun vurduğu yerin hafif gerisinde çubukla buraya cekmis makinada ötmus ama suyun içinde nasıl olabilirki

KANAS_USTA

Admin
Kans ustam sagolasin bu yamaçlarda ne aramalıyız tas falanmi işaret başka isa

Arkadaşla tam bu suyun düştüğü yerin az gerisinde makina ile sinyal almışlar yani suyun vurduğu yerin hafif gerisinde çubukla buraya cekmis makinada ötmus ama suyun içinde nasıl olabilirki
Roni kardeşimin dedigini yap gerisine hep birlikte bakarız.