selam | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

selam

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
bozkurt git bakalım geriye,,,, bu ilk mesajı yazarken acaba kafanda ne tip bir tablo kuruyordun yada 4 yıl sonra nerede oluruz acaba diyormuydun :)

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
bozkurt git bakalım geriye,,,, bu ilk mesajı yazarken acaba kafanda ne tip bir tablo kuruyordun yada 4 yıl sonra nerede oluruz acaba diyormuydun :)

valla dostum duygulandım be, nereye gider bılmıyordum, lakin adı kalsın istiyordum, inş iyi yerlere hep birlikte ulaşırız. maksat muhabbet,

MAVRAN

Super Moderatör
deneme amaçlı açılmış bir konu ve forumun ilk konusudur,

selamunaleykum.

hayırlı olur inş.

Aleykümselam Ustam ! O gün aranızda olamadığım için şimdi üzülüyorum birazda. kervan07 Ustaya kızıyorum ( neden kızdığımı o anlayacaktır isterse kendisi açıklar) Keşke daha önce aranıza katılabilseydim. Olsun yinede geç sayılmaz değil mi kardeşlerim.

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Aleykümselam Ustam ! O gün aranızda olamadığım için şimdi üzülüyorum birazda. kervan07 Ustaya kızıyorum ( neden kızdığımı o anlayacaktır isterse kendisi açıklar) Keşke daha önce aranıza katılabilseydim. Olsun yinede geç sayılmaz değil mi kardeşlerim.
sizi Tanıdık tan sonra, şimdi kervan ustaya bende kızdım ;) sizin gibi gönül dostu bir abiyi bize gec tanıştırdgi için. Sevgiler saygılar. Selametle inş

Bozkurt - Mekanı (Tapatalk ile) mobil takip ediyor.

MAVRAN

Super Moderatör
Ustam aslında hiç tanışmadığım ve konuşmadığın sadece yazılarla dost olduğum Lacivert ustamın yokluğu beni üzmüştü, onu ararken kervan usta ve siz değerli kardeşlerimi de buldum, size şahsınıza ve beni kucaklayan bütün kardeşlerime bir kez daha teşekkür ederim iyi ki varsınız. Allah sizden razı olsun.

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Bende duygulandım şimdi ne iyi ne güzel bir iş yapmışsın bozkutum Allah cc. sendende emeği geçenlerdende razı olsun neden bilmiyorum denizde mahsur kalmış bir gemicinin sesimi duyan varmı nidası gibi geldi hüzün bastı birden bire...

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Ustam aslında hiç tanışmadığım ve konuşmadığın sadece yazılarla dost olduğum Lacivert ustamın yokluğu beni üzmüştü, onu ararken kervan usta ve siz değerli kardeşlerimi de buldum, size şahsınıza ve beni kucaklayan bütün kardeşlerime bir kez daha teşekkür ederim iyi ki varsınız. Allah sizden razı olsun.
Mevlam sendende razı olsun sevgili dostum Sizi ALLAH için seviyorum...

gandalf

BozkurT
Kullanıcı
valla dostum duygulandım be, nereye gider bılmıyordum, lakin adı kalsın istiyordum, inş iyi yerlere hep birlikte ulaşırız. maksat muhabbet,
işte işin özü bu muhabbet vede çoğu insanın sima olarak dahi
tanımadan bilgi vede paylaşımlarını sunuyor olması bence engüzel şey bu ustam
cenabu hak sitenin sonunu daim kılsın inşallah.