Selam | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Selam

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
nejat ustam k.bakmayın benim için yeni sistem alışmak için konuları karışdırmamak gerek haklısınız ,fakat kendimi göstermek gibi bir ne bir gayem ne de böyle bir ahmakça ,çabam olmadığnı anlamanızı isterim isadece eski tanıdıklarımı görmek sevindirdi beni,anlayışınız için teşk ederim.
@wolf_52 Düşündüğünüz gibi kötü anlamda söylemedim, eski yazılarınızdan tanıyan sempati duyanınız vardır, burada olduğunuz bu yazının içinde gözden kaçabilir, bir konu açınki muhabbet duyanların haberi olsun diye söyledim

Son düzenleme:

bornovalı

USTA
Super Moderatör
hoş buldum ustam, burukda olsa takdiri ilahi.eskilerden sizleri gördüme sevindim bozkurt,kardeşim ,lacivert,24 ustam,başka varmı eskilerden selamlar herkeze.
Selamun Aleyküm
Merhaba wolf_52 ustam.
Hoş geldiniz. Epeydir gözükmüyordunuz. Herşey yolundadır inşallah.
Sitemizde sizleri daha sık görmek dileklerimle,
Sağlıcakla kalın
ALLAH a emanet olun

wolf_52

Kullanıcı
Aleykümselam @wolf_52 ustam hoş geldin sefe geldin. İşte ustam uzun süre girmeyince böyle üzücü sonuçlarla karşılaşıyor insan.
İnşellah bundan sonra daha sık görürüz seni.
teşekkür ederim değerli ustam hoş buldum,olur böyle yanlış anlaşılmalar neticede insanız beşeriz,göz göze diyalog olmayınca ufak tefek yanlış anlaşılmalar kaçınılmaz oluyor necat ustamda sağ olsun pozitif anlamda söylediğini ifade etdi ,yanlış anlaşılma kalmadı ortada,kusuruma bakmayın değerli tüm ustalarımın nickleri hafızamda kalmıyor yazdıkça hatırlıyorum b12 takviye zamnım geldiğni söylüyor sanrım zaman ehtiyarlıyormuyum sanrım tüm herkeze savgiler saygılarımla keyifli forumlar dilerim.

wolf_52

Kullanıcı
@wolf_52 Düşündüğünüz gibi kötü anlamda söylemedim, eski yazılarınızdan tanıyan sempati duyanınız vardır, burada olduğunuz bu yazının içinde gözden kaçabilir, bir konu açınki muhabbet duyanların haberi olsun diye söyledim
anlayışınız için tekrardan teşekkür ederim saygılarımla

MAVRAN

Super Moderatör
@wolf_52 ustam siz eskisiniz ikizceli, Rh Aliveli, lacivert, Tevfik, Kader25, kervan 07 ve bir çok eski ustamızı tanıyor olmalısın. Yavaş yavaş eksiliyoruz, belkide bir yıl sonra aramızda şimdi olanlardan olmayacak olanlar olacak Rabb'im geçinden hayırlı ölüm versin. Bizimle ol bizimle kal wolf ustam.
Gözüm eski ustaları arıyor, bazen 8- 10 senelik konuları okuyorum, sadece eski ustaları hatırlamak onları yad etmek için.

wolf_52

Kullanıcı
@wolf_52 ustam siz eskisiniz ikizceli, Rh Aliveli, lacivert, Tevfik, Kader25, kervan 07 ve bir çok eski ustamızı tanıyor olmalısın. Yavaş yavaş eksiliyoruz, belkide bir yıl sonra aramızda şimdi olanlardan olmayacak olanlar olacak Rabb'im geçinden hayırlı ölüm versin. Bizimle ol bizimle kal wolf ustam.
Gözüm eski ustaları arıyor, bazen 8- 10 senelik konuları okuyorum, sadece eski ustaları hatırlamak onları yad etmek için.
eyvallah değerli ustam güzel ve keyifli diyologlarımız vardı o günlerde gelmeme sebebim ise sanatla olan bağım 1. neden 2. neden ise bu işler iyi gelmedi bana işlerim ters gitmesi vs sıkıntılı işler bunlar uzun yılardır araziye çıkmıyorum hiç bir foruma katılmıyorum,eski samimi bu forum üzerinden güzel diyologlarımızın olduğu için bir bakayım dedim fakat hiç bir şey bırakdığım gibi değil hele Rh aliveli44 gitmesi derinden sarsdı beni kabulenmekde zorlanıyorum mekanı cennet olsun,ama sizleri gördüğme çok sevindim RABBİM sağlık sıhat versin cümlemize saygılarımla.