SELAMÜN ALEYKÜM ESKİ VE YENİ DOSTLARA | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

SELAMÜN ALEYKÜM ESKİ VE YENİ DOSTLARA

aga_0074

Kullanıcı
Aleyküm selam gundi hoş geldin nasılsın iyisindir inşallah kıymetli ustam gönüllerin ağası arada bir muhabbete katıl yaşadığını bilelim 😂 sende kamhi gundisi gibi ortadan kayboluyorsun la bir haber verin bizde gelek 😂
Vallaha can dost hep buradayız tıpkı gönlümüzün mahşere kadar bir olduğu gibi...sen o kamhi gundisine bakma , bak ne dedi duvara bakınca sana bakıyorum, sana bakınca televizyona bakıyorum diyor, onun kaybolması normal , klavyeye bakınca da Allah bilir nereyi görüyor, o yüzden bir türlü giremiyor siteye , şaşo beş 😂😂😂😂😂😂

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Vallaha can dost hep buradayız tıpkı gönlümüzün mahşere kadar bir olduğu gibi...sen o kamhi gundisine bakma , bak ne dedi duvara bakınca sana bakıyorum, sana bakınca televizyona bakıyorum diyor, onun kaybolması normal , klavyeye bakınca da Allah bilir nereyi görüyor, o yüzden bir türlü giremiyor siteye , şaşo beş 😂😂😂😂😂😂
😂😂 Onu anladık şesobes bir cıgara paketine sahip çıkamıyor 🤣 binada zemin kata oturan komşusu bir yıldır sigarayı para vermemiş kamhi sayesinde 😂 sen niye görünmüyon hepimizin işleri yoğun biZ yinede gecede olsa dost muhabbetine akıyoruz heee de bakalım nerdesiniz 🤔 gözümüzde gönlümüzde dostları arar vebali vardır bilesin

A21MEDLi

Admin
🥱 😂😂 Onu anladık şesobes bir cıgara paketine sahip çıkamıyor 🤣 binada zemin kata oturan komşusu bir yıldır sigarayı para vermemiş kamhi sayesinde 😂 sen niye görünmüyon hepimizin işleri yoğun biZ yinede gecede olsa dost muhabbetine akıyoruz heee de bakalım nerdesiniz 🤔 gözümüzde gönlümüzde dostları arar vebali vardır bilesin
Eee hadé ben Ağamı 8-9 yıldır ne Gördüm Ne duydum,pekii size ne oli hiçmi görmisiz..

Sessiz fırtına

Kullanıcı
Yasaklı
Ask olsun gülom benim gibi sahin bakışlı biri icin böyle denirmi
Benim klavyedeki Enter tuşu küçük oni bulamirem bazen 🙄
Buldugumda zaten burdayim 🙄

Sessiz fırtına

Kullanıcı
Yasaklı
😂😂 Onu anladık şesobes bir cıgara paketine sahip çıkamıyor 🤣 binada zemin kata oturan komşusu bir yıldır sigarayı para vermemiş kamhi sayesinde 😂 sen niye görünmüyon hepimizin işleri yoğun biZ yinede gecede olsa dost muhabbetine akıyoruz heee de bakalım nerdesiniz 🤔 gözümüzde

ula düştük bu delilerin diline Allah bizi kurtara
giriş katta daire arıyorum
onada çözüm buldum
de hayde bundan sonrada konuşun goreyim sizi 😁
yada bahcesi olan bir yerde tutacam
sigara içtiğim balkonun altini çifle çevirecem
haftada bir inip toplayacam 🙄

aga mezata cikiyor🤣🤣
adam koleksoyonerlige soyundu
ama ben onun koleksoyonunu patlatacam az kaldi 😁
baska türlü bize donmicek bu
evli ve ofkeli ağa 🤣🤣🤣

Sessiz fırtına

Kullanıcı
Yasaklı
Dostlar amcam bugün kollarımda vefat etti , rabbim bütün olmuslerimizin mekanını peygamber komşusu eylesin...
Dostum kardeşim başın sagolsun Rabbim mekanini Cennet kılsın
Gunahlarini affeylesin 😢
Rabbim once çocuklarına esine sonrada sizlere sabir versin ...🤲
Yapabilecegim her ne olursa olsun bana mutlaka ama mutlaka ulaş
Gunahin vebali boynuna
Acın acımdır bilesin 😢

Sessiz fırtına

Kullanıcı
Yasaklı
Dostlar amcam bugün kollarımda vefat etti , rabbim bütün olmuslerimizin mekanını peygamber komşusu eylesin...
Dostum aradim heralde müsait deyilsin musait olursan ara yada ben seni yarin aricam mutlaka
Tekrsr basin sagolsun allah sabir versin kardesim 😢

dardanos

Kullanıcı
Başınız sağ olsun. ALLAH geride kalanlara sabırlar versin inşallah. Cennet mekanı olsun inşallah