selamünaleyküm ustalar üçgen işaretinin açılmış örnek mahsen görüntüsü varmıdır | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

selamünaleyküm ustalar üçgen işaretinin açılmış örnek mahsen görüntüsü varmıdır

Deli Fırat

USTA
Super Moderatör
Sendeki üçgen işaretini görseydik mutlaka bir yorumunuz olacaktı üçgenin bir sürü manası var senin işaretin kabartma ve daha çok V şeklinde ise iki büyük kaya arasında koridorda girişi var tabii resim olsa daha faydalı olurduk

Son düzenleme:

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
sitede göremedim diğer sitelerde de rast gelmedım hiç üçgen işaretinin açılmış örnek mahsen görüntüsü varmıdır arşivlerinizde görsel veya video olarak varsa paylaşırmısınız şimdiden teşekkür ederim hayırlı ramazanlar
Sen görselini koy hele biz ona göre cevap verelim

Kader25

Admin
En son gördüğüm üçgen resmi:
Düz bir arazi içinde toprak seviyesindeki kayanın yan tarafindaydi.
Kayanın içindeki toprak kısmı aldılar karşılarına bir giriş çıktı.
Girişi açınca delikanlının babası çarpıldı.
Fazla carpmamislar 1 haftada iyileşmiş.
Sonra içeri giriyoruz dediler.
Bir daha görüşemedik telefon no kullanıma kapanmış. 😀

Hayvanların yalan söylediğini hiç görmedim. Amma insanlar çok rahat yalan söylüyorlar. Ahde vefa söze vefa da artık inanasım gelmiyor yeni tanistiklarima.
Yav he he diyorum ve umursamıyorum artık. Neticede Allahin cc dediği oluyor. İnsanlara takılmıyorum. Hersey takdirin ötesine geçmiyor. Olacak olan olacağı şekilde oluyor. İnsanın mayası meselesi.

Kabartma üçgendi.

37li

Kullanıcı
@Deli Fırat@Roni@Kader25 bende de birden fazla üçgen işareti var 1 km alan içinde benim görebildiğim kadar 6 yada 7 tane saydım uzak çekim olmasada yakın çekim olması lazım bulup atıyım

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Benim analizime göre , üçgenin dar açılı sivri istikametinde yarım adım sağa doğru ön tarafta mahsen girişi mevcut. Fakat diğer iki açıya baktığımda yığma taş duvarı zorluk derecesinde. Muhtemelen kaya çevresinde ya hayıt bitkisi yada mezar çiçeği mevcut. Görselinizin ekslikliğine istinaden açıklamayıda kısa tutuyorum. 👍

37li

Kullanıcı
Benim analizime göre , üçgenin dar açılı sivri istikametinde yarım adım sağa doğru ön tarafta mahsen girişi mevcut. Fakat diğer iki açıya baktığımda yığma taş duvarı zorluk derecesinde. Muhtemelen kaya çevresinde ya hayıt bitkisi yada mezar çiçeği mevcut. Görselinizin ekslikliğine istinaden açıklamayıda kısa tutuyorum. 👍
değerli bilgilerin için teşekkürler roni ustam