Selamünaleyküm!

prospektuss

Kullanıcı
Herkese hayırlı günler diliyorum son zamanlarda artan ilgim dolayısıyla bu alanda işin ehli abilerim ve kardeşlerimle yanyana gelmek istedim kazma kürek tutmaktan başka bişey bildiğim yok henüz :) birde bir kaç tane korunma duası bilirim Allah'ın izniyle :) inşallah sizlerin yanında yetişip birlikte yardımlaşarak evladiyelik miraslar edineceğimiz günler görürüz.selametle kalın inşallah :) Allah herkese hayırlı istikametler kolay ve bereketli kazançlar tayin etsin inşallah.

prospektuss

Kullanıcı
Üstadım teşekkür ederim sağolun..bi gezinme fırsatım oldu da forum içeriğinde çok detaylı bir arşiv var.bana öyle geliyor ki toprak yüzeyini çabuk aşıcaz :) hayırlı akşamlar dilerim

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
ve aleyküm selam kardeşim. hoş geldin.
araziye yabancı olmadığın anlaşılıyor. korunmayı bilmen de ayrı bir güzellikte. bununla ilgili bir konu açarak paylaşabilirsin.
işaretlerin varsa paylaşır yorumlar alabilirsin. gayret bizlerden takdir YÜCE ALLAH tan. hayırlı olanı dileyelim.

prospektuss

Kullanıcı
ve aleyküm selam kardeşim. hoş geldin.
araziye yabancı olmadığın anlaşılıyor. korunmayı bilmen de ayrı bir güzellikte. bununla ilgili bir konu açarak paylaşabilirsin.
işaretlerin varsa paylaşır yorumlar alabilirsin. gayret bizlerden takdir YÜCE ALLAH tan. hayırlı olanı dileyelim.

Üstadım ilgi ve samimiyetinize teşekkür ederim ne yazık ki şuana kadar aktif rol aldığım ya da üstlendiğim bir çalışmam olmadı ancak şu var ki; Allah svt. Olmayanın hayalini kurdurmaz..bizler bu çatı altında toplanmışsak eğer,gayret ve tevekkülümüzle inşallah adımıza mühürlenmiş nasiplerimiz içindir :) yakın zamanda kendi bilgi ve düşüncelerimle foruma katkı sağlayacağıma inanıyorum inşallah