Selamun Aleyküm.. | Define işaretleri ve anlamları

Selamun Aleyküm..

Serhat

Kullanıcı
20120622190452.jpg

20120622190055.jpg

Serhat

Kullanıcı
Cevap: Selamun Aleyküm..

Öncelikle Selamlar Saygılar.Bölge eski bi medeniyet yerleşim yeridir kayanın yüksekliği 12-13 metre civarındadır ilerde yaklaşık 300 metre civarında mevcut dere vardır ve bir çok kaya mezarı mevcuttur (açılmış) ortada kayadan farklı olarak görünen taşın genişliği 1m ye 1m dir kayadan alta doğru inen çizik ise el yapımı kanaldır ve iki veya üç tane oyma mevcuttur resimde göründüğü üzere yorumlarınızı beklerim saygılar..(NOT)Başka bi formdan aranıza tavsiye üzere katıldım belirtmemde fayda var)..

Son düzenleme:

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni

aleykumselam,

serhat usta foruma hoş geldiniz.aradıgınızı bulmanız dileği ile iyi forumlar dilerim.

Serhat

Kullanıcı

Çok Teşekkür ederim Bozkurt UstaM ALLAH(C.c) Herkesin Gönlüne Göre Versin.Aradığım Karşılıklı Saygı Ve sevgi Çerçevesidir.Hürmet Ederim..

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni

Çok Teşekkür ederim Bozkurt UstaM ALLAH(C.c) Herkesin Gönlüne Göre Versin.Aradığım Karşılıklı Saygı Ve sevgi Çerçevesidir.Hürmet Ederim..

rica ederim,

sizin gibi güzel sözlü ve özlü insanları görmek çok güzel.aradığın saygı ve sevgiyi inş bulursun burada,kendi adıma söz verebilirim,saygı ve sevgilerimle.

BatıBeyi

Yasaklı
Yasaklı

serhat sen kararını ver çalışma yap derim ksmet allahtan fazla kafanı kurcalama

Serhat

Kullanıcı

yok zaten neyin ne olduğu ortada korkut kardeş sadece forma üye olup tanışmak için konuyu açtım eyvalla allah yardımcınız olsun..

Serhat

Kullanıcı

Desteğimiz Her daim yanınızdadır.Allah(C.C) ın izniyle İnşallah..

aydin-28

Kullanıcı

hoş geldin serhat kardeşim.sefalar getirdin.

fotoların güzel başka sitedede bu resimleri paylaşmıştırsın sanırım.herkes son nokta alarak bariz bir şekilde görülen renk ayrımıda olan 1x1 mt o yuvarlak olan yeri giriş olarak yorumlamışlardır sanırım.benim fikrim orası bir giriş degil tamamen dogal niye diyede sorarsan dikkat ederseniz ana kayanın rengi ve yapısı giriş dedigimiz yerden farklı ama giriş diye düşünülen bu yerin farklılıgı ve aynı özelligide hemen sag tarafında bulunan ana kaya kütlesi içinde bulunan taştada çevresindede mevcut.bu yüzden güzel bir doga harikası diyorum ben. oymaya göre girişin oymanın hemen altında veya mezarı bu oymanın önünde olması gerektigini düşünüyorum.nazicane fikrim budur benim. saygılar.