Selfi... | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Selfi...

cassabalee

Kullanıcı
kayseride hazine var dedik,rüştü ustama, ikzceli ve lacivert 24 ustalarımın hazırladığı haritayı benim elimden aldıkdan sonra,son halleri....(keyif)
:eek: :D :D :D :D Tevfik ağa bulduda Tüydü ortalıklarda yok :eek: Rüştü tostum daha onu beklesin dursun aynı benim gibi :D :D :D :D (maşallah)

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
sayın ve kıymetli rüşdü ustam,bende onu demek istiyorum ya yokluğunda, kıymetli lacivert 24 hocam, ın bir zat terbiye edip,beslediği kedi cik tekir, takdire şayan bir hareketde bulunmuş, bunuda senin tarfından hocama teşk, edeceği ni düşündüm,yokluğunda neler olduğunu gör istedim ,ama mamafi cancağızım:mad::D:D:D:D:eek:.....DİP NOT: özletdin kendini sayın ustam.....
Abi
Valla tavuk işi yoruyor ve vaktimi çok alıyor
@Tevfik abi bulaşma demişti
Büyük sözü dinlemedim
Yetmiyormuş gibi yeni tavuk siparişi verdim

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
:eek: :D :D :D :D Tevfik ağa bulduda Tüydü ortalıklarda yok :eek: Rüştü tostum daha onu beklesin dursun aynı benim gibi :D :D :D :D (maşallah)
Yok abicim inanmam
@Tevfik abim
Bensiz yemez :)
Para çok olunca hesabın içinden çıkamamıştır :D
Benim payımı hesaplasın gelir yanıma

cassabalee

Kullanıcı
Abi
Valla tavuk işi yoruyor ve vaktimi çok alıyor
@Tevfik abi bulaşma demişti
Büyük sözü dinlemedim
Yetmiyormuş gibi yeni tavuk siparişi verdim
gerçi banada aynı şeyi söylemişti bende vaz geçtim bu tavukçuluk adamı evinden,hayatından,ve ömründen eder.ne bayramın vardır nede bir gün tatilin 2 elin kanda olsa bile bu işi gecikteremezsin.kendinden önce yemlerini verir karınlarını doyurursun kendinden öncede yatırır veee onlardan önce sen uyanırsınki uyanmalarını sağlarsın dedi.bende vaz geçtim.bu tavukçuluk bakanın boynunda bir ilmik (düğüm ip ) vardır ayağının altından bir kayarsa mefta olursun ama 4+4lük bakarsanda tabii fiatlarda elverişli isede İhya olursun demişti.