Şellale | Define işaretleri ve anlamları

Şellale

gıral

Vip Üye
Değerli ustalarım sizce hangisi diğerini anlatmış olabilir?
Biri derede diğeri tepede
Şellalenin başka resmiyok ancak üzerinde büyükçe bikaya çakılı köprügibi

yoksul

Kullanıcı
bence kimse kimseyi işret etmiyor her ikisi de kendi başına bir aslan yatağı ştepedekinde kayada bir oda var bu oda mezar da olabilir şelalede zaten suyun geçtiği ve düştüğü yerler araştırılmalı .Bu fotoları çok kötü çekmişsin birdahakinde biraz erken git ve güzel fotolar çek ,şunu da söyleyim bana her iki yer de sağlam görülüyor

gıral

Vip Üye
bence kimse kimseyi işret etmiyor her ikisi de kendi başına bir aslan yatağı ştepedekinde kayada bir oda var bu oda mezar da olabilir şelalede zaten suyun geçtiği ve düştüğü yerler araştırılmalı .Bu fotoları çok kötü çekmişsin birdahakinde biraz erken git ve güzel fotolar çek ,şunu da söyleyim bana her iki yer de sağlam görülüyor
Usta bence buradaki ikiresimde birbiri ile ilişkili fotoları iyi inceleyince tepedeki delikli taş şellalenin aynısı gibi

yoksul

Kullanıcı
bence şelalenin parası ,parası diyorum orada değerli yüklü miktar para var ve üstdeki taşın altında girişi veya ulaşılacak yeri o kısımlardan çünkü üstdeki kaya insan koyması ayrıca şelalenin yanlarındaki kesilen kayalar V yapmış yeri belli ediyor .....Tepedeki olay ise orada bir üçgen oyulmuş bu üçgen dik kenar üçgen ve bu üçgen bir odadan bahsediyor o üçgenin küçük olan kısmında düz olan yeri hizasında bir oda araman gerekir diye düşünüyorum ,bunları da elin cebinde yanına gidip bakarak göremezsin çubuklarla güvenilir dedektörlerle önce malzemeyi tesbit edeceksiniz sonra en kolay yolunu veya girişlerini tesbit edip gerekli izinleri alıp bismillah deyip başlayacaksın kısmetse çıkarırsın ,benşm bildiğim bu şekilde .Şelalelerde kendisinden hariç şelaleleri tarif eden uzak mesafe işretlere ben raslamadım ,şelelenin kendisi kolay bulunacak tarife bir yer tarife ihtiyacı olmaz

cantar

Vip Üye
bu şelale boş değil güzel bir havada iyi fotoğraflar san iyi olur.
Sanırım bir kaç yerde yüklü görünüyor emin olmak için iyi bir fotoğraflar san sanırım faydalı olur
her iki fotoğraftaki alanları görürsek iyi olur

cantar

Vip Üye
img-20191226-wa0000-jpg.1701

upload_2020-1-9_23-29-10.png

gıral

Vip Üye
Cantar ustam enkısa zamanda dahagüzel resimlerim İnşallah
Saygılar

yoksul

Kullanıcı
Gidince bu şelalenin yukarılardan suyu nereden kesilebilir kontrol etmeyi unutma ,malum hava soğuk ıslanıp hasta olmayasın diye