Ses frekansı ile tespit yapıyorum | Define işaretleri ve anlamları

Ses frekansı ile tespit yapıyorum

tan-er

Kullanıcı
Ustalar kendi geliştirdiğim bir sistem var çubuk üzerine ses frekansı ile tespit yapıyorum yüzeysel olarak pek çok metali çıkardım çivi nal bakır bronz. Çubukla buldum tabi ki bunları. Ayrim da yapıyorum. Fakat hiç derinde çalışmadim. Tespitler yapıyorum boşluk metal kemik frekansı alıyorum ama merak ediyorum yüzeysel buluyorum eyvallah ama derine indikçe noktalama durumu ne olur? Sapma vs olayları..

Sizce yüzeyseli bulan derindeki ni de bulur mu?

bahtiyar20

Kullanıcı
Ustalar kendi geliştirdiğim bir sistem var çubuk üzerine ses frekansı ile tespit yapıyorum yüzeysel olarak pek çok metali çıkardım çivi nal bakır bronz. Çubukla buldum tabi ki bunları. Ayrim da yapıyorum. Fakat hiç derinde çalışmadim. Tespitler yapıyorum boşluk metal kemik frekansı alıyorum ama merak ediyorum yüzeysel buluyorum eyvallah ama derine indikçe noktalama durumu ne olur? Sapma vs olayları..

Sizce yüzeyseli bulan derindeki ni de bulur mu?
Hayırlı kandiller. Kendi geliştirdiğiniz bir sistem olduğuna göre bunu en iyi sizin bilmeniz lazım🙂 ama kendi şahsi tecrübelerime dayanarak bir kaç şey söyleye bilirim sapma konusunda kullandığınız çubuk uzunluğu, anten kalınlığı kullanılan frekans tutuş vs en önemlisi de çubuk ucunda ki ağırlık sapmayı etkiliyor örneğin benim önceden imkanım yoktu kendim yaptığım pirinç çubuk anten kısmı 33 cm ucunda ağırlık yoktu genelde 30 cm ila 1.5 metreye kadar sapma yapıyordu ucunda ağırlık olan çubuklarda sapma biraz daha azalıyor gibi geldi bana ayrıca YouTube da bir çok videosu olan arkadaştan da (A.Y) aldım bir çubuk malum oda ses frekansı ile kullanıyor yiğidi öldür hakkını yeme misali çubuk güzel teknikleri harika ama keramet çubuktaki karışım da yada çubukta falan değil tutuş şekilleri parmak işaretleri ve frekansta aynı el işaretlerini aynı frekansları benim yaptığım çubukta kullandım ve ucuna ağırlık taktım sonuç güzel

Derbeder

Kullanıcı
Ben de arayacağım arazinin üzerinden uçak geçsin diye bekliyorum. Geçtiğin de yakıt buharının arazi üzerine sinmesini, sindikten sonra da kristalize olan altın moleküllerinin yansımasını güneş gözlükleriyle bakıp hopppadanak yeri tespit ediyorum.
Mukayese ettiğimde benimki daha mantıklı.

bahtiyar20

Kullanıcı
Ben de arayacağım arazinin üzerinden uçak geçsin diye bekliyorum. Geçtiğin de yakıt buharının arazi üzerine sinmesini, sindikten sonra da kristalize olan altın moleküllerinin yansımasını güneş gözlükleriyle bakıp hopppadanak yeri tespit ediyorum.
Mukayese ettiğimde benimki daha mantıklı.
Hedefine ulaşta nasıl ulaşırsan ulaş ister amuda kalk ister göbek at fark etmez her yiğidin bir yoğurt yiyişi vardır