Vefat - Sevgili Arkadaşım Vefat Etti | Define işaretleri ve anlamları

Vefat Sevgili Arkadaşım Vefat Etti

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

demirkıran

Kullanıcı
Selamun Aleyküm,,, Cümleten
Ustalarım Burda Babası Zorla Dağa Yollayan Arkadaşım
PKK lılarca Kandırılarak SURİYEYE Götürülmüş Ordada Bugün 09:45 Te IŞİD LİLER Tarafından Vurulup Vefat Etmiştir.
Allah Onu cenneteine KAtması duasıyla Yakşamlar Dilerim,,,,

kızıldereli

Kullanıcı
Selamun Aleyküm,,, Cümleten
Ustalarım Burda Babası Zorla Dağa Yollayan Arkadaşım
PKK lılarca Kandırılarak SURİYEYE Götürülmüş Ordada Bugün 09:45 Te IŞİD LİLER Tarafından Vurulup Vefat Etmiştir.
Allah Onu cenneteine KAtması duasıyla Yakşamlar Dilerim,,,,
Arkadaşının bir suçu yok anlattıgına göre usta zorla çıkarmış yınede allah rahmet eylesın

M.Yavuz

Kullanıcı
demirkıran kardeşim,ölen arkadaşın olduğu için üzülmeni anlayışla karşılarım.ama "ne sebeple olursa olsun,Türk'e karşı savaşmak amacıyla dağa çıkmış bir terörist için" rahmet dilememizi bekleme..!

demirkıran

Kullanıcı
demirkıran kardeşim,ölen arkadaşın olduğu için üzülmeni anlayışla karşılarım.ama "ne sebeple olursa olsun,Türk'e karşı savaşmak amacıyla dağa çıkmış bir terörist için" rahmet dilememizi bekleme..!
Saygı duydugun için teşşkeürler ama benım arkadaşım namazlı nıyazlı bırıydı ben onu çok iyi tanıyordum komşuydu ama babası tam teröristti zorla yapmışlar ılk gunde de oldu arkadşım ben burda uzuluyorum ama sen benım arkadaşıma terörist diyemezisin tmmı kardeş senınde elını koluna baglayıp göturseler görurdum senı o zmaannnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

M.Yavuz

Kullanıcı
teröriste niye TERÖRİST diyemezmişim?basbayağı derim.çünkü,senin arkadaşın olması,onun terörist olduğu gerçeğini değiştirmiyor.bu vatandaş dağa çelik-çomak oynamaya çıkmadı ki.namazlı niyazlı diyorsun da,ona bakarsan IŞİD'çilerde namaz kılıyor.neyse uzatmaya gerek yok.aslında sitede bu tip konular açılmasına izin verilmemesi gerekir.
ayrıca saygı falan da duymadım.sadece insan olarak üzülmeni anlayışla karşıladım.ikisi farklı şeyler.

zebun

Web Master-Coder
Kullanıcı
çocuk değilya bu nasıl kandırmışlar illaki bir bağı yada bağlantısı varki adama ulaşıp götürmüşler ateş olmayan yerden duman çıkmaz zaten gereksizde bir konu

karanar

Kullanıcı
Aişe anamız(R.a.), resulallah efendimizi bir yolculukta düşünceli gördüler. sorduklarında;
_benim hanımlarımdan biri, şu bölgede müslümanlarla cenk edecek, ona üzülüyorum dediler
Aişe anamız (R.a.)
_ hiç müslümanla müslüman birbiriyle cenk eder mi? diye sordular.
_ fitne uykudadır, uyandırana lanet olsun, dedi Resulukıbriya efendimiz (s.a.v.)
_peki hangi tarafın ölüleri şehittir. diye sordu Müminlerin annesi.
_her iki tarafında, Aişe her iki tarafında... o hanımım bu bölgeye tüylü bir deve üstünde gelipte, Vehhabın köpekleri havladığında hanımım geri dönsün dedi.

yıllar sonra maalesef o tüylü devenin üzerinde Aişe anamız (R.a.) vardı. Vehhab denilen bölgeye geldiklerinde bütün köpekler havlamaya başladı. hatırına geldi bu olay, dönmek istedi, dönemedi...

Allah c.c. o arkadaşın kalbinde iman varsa Rahmet eylesin inşaallah. fitne zamanları yaşıyoruz kardeşlerim. kimin ne olduğu, kimin niye öldüğü bile belli değil. kimseyi yadırgamayın,'' yadırgadığınız başınıza gelmedikçe ölmezsiniz'' buyuruyor Kainatın efendisi (s.a.v.) efendimiz. Ölüyle hesap sorulmaz.Rab Teala mekanını cennet etsin inşaallah, imanlıysa.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
değerli arkadaşlarım, gerçek hakikati,ve insanların kalplerini ,ancak YÜCE ALLAH bilir.
arkadaşımız bildiği kadarıyla anlatmış,bizler yaşananı,hangi şartlar altında bir zorunluluktanmı veya bir amaç içinmi olduğunu bilemeyiz. bir birimizi kırmamak en güzeli. konuyu uzatmakta kimseye bir şey kazandırmayacaktır. sağlıcakla kalınız.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...