Sevgili Dostlar, Deve, Adam, Eşek Ve Işaretli Bir Taş...

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Değerli dostlarım.. gönderdiğim adamla bugün görüştüm Resmi getiren adamla beraber gitmişler yer tel örgülerle çevrili bir bağ içinde minibüs büyüklüğünde yerli kaya üzerinde resmi net olarak görmüş resmin yönü batıya bakıyor batı istikametinde yaklaşık on metre ara ile üç tane tepecik mevcut yaklaşık yükseklik seviyesi bir birbuçuk metre cıvarında kervan yolu buradan geçiyormuş..
yerin sahibinin uyuz biri olduğunu söylüyor demekki daha önce adamı rahatsız edenler olmuşki içeri dahi sokmamış resim çekilmesine müsaade etmemiş kervan yolunu inceleyip incelemediğini sorduğumda etrafta diğer bağlarında olduğunu kimseyi cıvarda dolaşıp huylandırmak istemediğini ifade ediyor hasılı durum bundan ibaret...
Amedli ustamın uydudan tespit ettiği bir yer vardı dedim hiç olmazsa bu günü değerlendireyim oraya bir bakayım dedim dağ yolu çamura saplandık oda olmadı... amaaan aman.

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
sevgili lacivert24 abim deve bagirtan rampasini sordunuzmu acaba? rampa baslangicindaki kayalari inceletdinizmi?

Ustam arazinin sahibi şirret biri olunca arkadaşımında morali bozuluyor o kadarki işaretleri net olarak gördüğünü hemen ön tarafından art arda onar metre ara ile tepecikleri görmüş birde ilerde dikkat çeken bir kaya olduğunu söyledi ama adam izin vermeyince bakamamış deve böğürten yokuşunu sormamış sormadığı daha iyi olmuş ben gittiğimde inşAllah araştıracağım ustam teşekkür ederim...

aslanx

Kullanıcı
Bazı görünmeyen detaylar
3og29c99gg.jpg

fqra3lqvss.jpg

fqra3lqvddddd.jpg

seyyah04

Kullanıcı
Sevgili dostlar, deve, adam, eşek ve işaretli bir taş...
Bir arkadaşımın daveti üzerine mıntıkayı görmeye gideceğim çevre resimleri ve mıntıkada ne olup bittiği hakkında malumatım şu an için yok işaretlerin her ikiside aynı muhitte birbirinden bağımsız yorumlarsanız çok memnun olurum şimdiden teşekkür ederim...

Abi bu deve van muradiyede