Hastalık - Sevgili Kardeşlerim. | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

Hastalık Sevgili Kardeşlerim.

MAVRAN

Super Moderatör
ALLAH (c.c) açil şifalar versin.
hayırlı, bereketli uzun ömürler nasip eylesin.

Allah tan cc şifa dilerim ustam
Çok geçmiş olsun

Allah acil şifalar versin.

sevgili kardeşim,geçmiş olsun dileklerimle,
yüce ALLAH tan şifalar niyaz ederim.

selamunaleykum
abi Allah c.c acil şifalar versin inşallah.
sende hakkını helal et, arayıp sormadık, mavran usta nerde demedik.
işin gücün rast gitsin, Allah yardım etsin.

S.a. Sayın Ustam Gelmiş Geçmiş Olsun Allah C.C.Acil Şifalar versin İnşallah Saygılar.

Allah cc acil şifalar versin ustam.

rabbim acil şifalar versin usta......

Sevgili Kardeşlerim, Dostlarım, arkadaşlarım Öncelikle iyi dilekleriniz için teşekkür ederim, Allah hepinizden razı olsun. İçinde bulunduğumuz Ramazan ayımız hepimize hayırlar getirmesini dilerim. İnşallah Ramazan ayını tam anlamıyla anlayıp yaşamayı cümlemize nasip eder.

MAVRAN

Super Moderatör
ALLAH annene ve babana
sağlıklı ve huzurlu günler versin
annen ve babanın kıymetini çok iyi bil
onların hatırlarını kırma. onların bu yaştan sonra sizden bişey
beklenti içinde olmazlar
son nefeslerine kadar evlatlarına dua ederler.
sizlerde bu dualara layık bir evlat olmaya çalışın

geçmiş olsun mavran usta, acil şifalar dilerim.

Ustam Allah(c.c)acil şifalar versin inşallah.

Sevgili Kardeşlerim, Dostlarım, arkadaşlarım Öncelikle iyi dilekleriniz için teşekkür ederim, Allah hepinizden razı olsun. İçinde bulunduğumuz Ramazan ayımız hepimize hayırlar getirmesini dilerim. İnşallah Ramazan ayını tam anlamıyla anlayıp yaşamayı cümlemize nasip eder.

MAVRAN

Super Moderatör
Ah.. sevgili dostum anne baba dendimi içim titriyor inanki vefasızlığımı bağışla bir arayıp soramadım özür dilerim...
Dilerim yüce Mevlam şafi ismi şerifi hürmetine annemizede babamızada acil şifalar ihsan eyler lütfeyler tez zamanda yurduna yuvasına sevdiklerine kavuşur inşAllah...
Ah.. sevgili dostum anne baba dendimi içim titriyor inanki vefasızlığımı bağışla bir arayıp soramadım özür dilerim...
Dilerim yüce Mevlam şafi ismi şerifi hürmetine annemizede babamızada acil şifalar ihsan eyler lütfeyler tez zamanda yurduna yuvasına sevdiklerine kavuşur inşAllah...

Sevgili Dostum Allah razı olsun, Anne Babanın yeri başkadır, Döneceğim gece annem bana basta yaptı eşim ve çocuklar dalga geçtiler sen ana sınıfı öğrencisi misin diye, evet ben annemin gözünde halen bir ana sınıfı öğrencisiymiş im bunu bir gez daha anladım. Dostum Aslında bazen insan dara düşünce şöyle evde yalnız kalınca bir dostun aramasını beklemiyor değil ama yinede olsun sizlerin arayacağınızı ben biliyorum biz burada kocaman bir aileyiz nede olmasa değil mi.