sevgili misafirlerimize, | Sayfa 3 | Define işaretleri ve anlamları

sevgili misafirlerimize,

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
Cevap: Re: sevgili misafirlerimize,

Selamunaleyküm; Sayın İkizceli Ustam Öncelikle Kurban Bayramınızı En İçten Dileklerimle Kutlar Allah C.C. Sağlıklı bir şekilde Sevdiklerinizle Beraber ( Sizi Sevenlerinizle beraber.) Daha Nice Bayramlar görmenizi diler Kurbanınızı Allah Kabul etsin derim
Ben Sizi ilk tanıdığımdan bu ana kadar size olan Sevgim ve Saygım Sonsuzdur.Allah Size uzun ömür verip Razı Olsun derim.Sevgi ve Saygılarımla.
Bayramınız Mutlu Olsun.
ve aleyna aleyküm selam sevgili tevfik ustam.
temennilerine ve dualarına sonsuz teşekkür ederim.tertemiz bir kalbin tercümanı olan bu dileklerde eminimki, YÜCE ALLAH katında makbul olacaktır. kalp kalbe karşıdır derler misali,benimde sana verdiğim değeri ve sana olan sevgimi şüphesiz biliyorsun.
RABBİM den ,benim için böylesine sevgi dolu bu ter temiz kalbin sahibine ,dünyanın bütün güzelliklerini ve nimetlerini vermesini,sevdikleriyle her gününün bayram sevincinde ve şenliğinde geçirmesini niyazımla ,kalbi sevgiler saygılar sunuyorum.

eskici

Kullanıcı
Cevap: sevgili misafirlerimize,

ikizceli ustam güzel demişsiniz vesselam.çok doğru,bende ilk zamanlar dışardan bakıyordum,linkler linkler gizli gizli yazıyı oku ama,görüntüyü görme.yorumları okuyup görselleri izlemek güzel.

teşekkürler.

sansar_36

Kullanıcı

s.a üstadlar yeni katıldım bende site cok guzel hazırlanmıs sosyal olsun dıger bılgıler olsun cok harıka elınıze saglık önümüzdeki gunlerde bırkaç fotograf yuklemege calışacagım inşallah degerli yorumlarınız sayesınde dogru yolu bulurum bu arada karslıyım elimde çok sayıda işaret var ama cihaz konusunda biraz sıkıntım var artık yükleyecegım fotograflara degerli yorumlarınızı beklıyorum

KANAS_USTA

Admin

aramıza hg kardes
ınsallah hakkında hayırlı olur.

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni

S.a

Sansar 36 ustad sitenize hos geldiniz.
Umarim keyifli vakit gecirir.aradiginizi bulursunuz ins.

Saygılar.

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni

Bu arada konu sahibi ikizceli ustamada selamlar.bir m7ddettir forumda gorunmuyor.sagligi sihhati iyidir ins.haberi olan varsa bilgi almak isterim. Selametle ins.

İRON

Kullanıcı

hayy eline sağlık be mubarek İKİZCELİ ALLAH c.c yar ve yardımcın,yardımcımız olsun inş..vallahide çok güzel bi yere değindin tebrik ederim bu aileye katılmaklada çok doğru bir karar vermiş oldun.valla rehber nikinlede yorum yaptığında anlamıştım bu İKİZCELİ olsa gerek.
evet mubarek hakatende bu sitede eşi benzeri bulunmayan insanlar var gerek bilgileriyle gerek insanlığıyla gerekse başka yönleri ile.ve sizde onlardan birisiniz.yeni aileniz hayırlı uğurlu olması dileği ile saygılar sevgiler mubarek insan.selametle kalınız inş...

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye

hayy eline sağlık be mubarek İKİZCELİ ALLAH c.c yar ve yardımcın,yardımcımız olsun inş..vallahide çok güzel bi yere değindin tebrik ederim bu aileye katılmaklada çok doğru bir karar vermiş oldun.valla rehber nikinlede yorum yaptığında anlamıştım bu İKİZCELİ olsa gerek.
evet mubarek hakatende bu sitede eşi benzeri bulunmayan insanlar var gerek bilgileriyle gerek insanlığıyla gerekse başka yönleri ile.ve sizde onlardan birisiniz.yeni aileniz hayırlı uğurlu olması dileği ile saygılar sevgiler mubarek insan.selametle kalınız inş...

saygıda sevgide bizden canım kardeşim.
birikimlerin sevgiyle ilmek ilmek işlenerek saygıyla sunulduğu,
yorumların laf osun değil amaca hizmet etme sorumluluğu bilinciyle titizlikle yapıldığı,
hiç bir üye ayırımı yapmadan her üyenin konusuna ihtimam gösterildiği,
ustalarımız arasındaki bakış zenginliğinin ,konuların çözümüne büyük katkı sağladığı,ender bir siteyiz.
inşaallah üyelerimize yeterli katkımız oluyordur,bizden memnunlardır.bu düzenin gerek tesisinde gerek yürütülmesinde ,büyük bir özveriyle çalışanyönetimdeki arkadaşlarıma,kendim ve üyelerimiz adına kalbi teşekkür ediyorum.
ayrıca zatıalinizede ,bu güzel düşünceleriniz için sonsuz teşekkürler.

TEVFiK

Vip Üye
Cevap: Re: sevgili misafirlerimize,

ve aleyna aleyküm selam sevgili tevfik ustam.
temennilerine ve dualarına sonsuz teşekkür ederim.tertemiz bir kalbin tercümanı olan bu dileklerde eminimki, YÜCE ALLAH katında makbul olacaktır. kalp kalbe karşıdır derler misali,benimde sana verdiğim değeri ve sana olan sevgimi şüphesiz biliyorsun.
RABBİM den ,benim için böylesine sevgi dolu bu ter temiz kalbin sahibine ,dünyanın bütün güzelliklerini ve nimetlerini vermesini,sevdikleriyle her gününün bayram sevincinde ve şenliğinde geçirmesini niyazımla ,kalbi sevgiler saygılar sunuyorum.
Selamunaleyküm Sayın İkizceli Ustam Sevgi ve Saygı ben'den size'dir. Allah C.C. Razı Olsun Sizden
Güzel temennileriniz için çok Teşekkür ederim
Allah C.C.Siz,,ve Siz değerli Ustalarımızın yokluğunu bana göstertmesin İnşallah
Allah C.C. Siz'den ve Sizler'den Bin Kere Razı Olsun
Sevgi ve Saygılarımla.

Son düzenleme: