Sezarın Tacı Seklinde Kapartmalar Ve Karsıdında Pencereler

ercan

Kullanıcı
selamunaleykum herkese sans eseri av için gittiğim bir dagda işaretler dikkatimi çekti büyük kayaların üzerinde sezarın tacı seklinde kabartmalar var ve karsı kayada da pencereler yerlesim yeri dag oldugu gibi ve bütün sehri yukardan net izleyebiliriz

ercan

Kullanıcı
domuza gidiyorum çiftcilerin mahsule zarar veriyor

• Beğen
Tepkiler: osi

MAMİ

Kullanıcı
nasıl yüklüyecegimi bulamadım resim resim
S.A...Mesaj yazılan kutunun sağ-alt köşesinde """Resim Upload""" yazısı var (yani resim yükle)...İstersen önce açıklamanı yaz sonra resmi yükle istersen önce resmi yükle sonra açıklamanı yaz...
Resim upload tıkla,
Göz at tıkla,
Açılan pencerede resmini bul,
Sağ alt ta Aç ı tıkla,
Tekrar açılan "RESİM YÜKLEME ARACI" penceresinden yükle yi tıkla
Yükleme bitince sayfanın ortasında "IMAGE LINK BB CODES (Forums):" yazısının hizasındaki acayip yazıları üzerine sol klikleyerek mavi olmasını sağla,
Bu forum kodu oluyor.
Sonra mavi olan satırın üzerinde sağ klikle "kopyala"
En son olarak mesaj yazdığın yere (yani buraya) yapıştır"...
Hepsi bu kadar,resim boyutuna göre maximum 10-12 saniye her bir resim için...

AYRICA:http://www.definemekani.com/forum/konular/foruma-resim-ekleme-resimli-anlatım.144/ bu link te resimli anlatım var...

AYRICA:http://www.definemekani.com/forum/konular/konuya-resim-ekleme-videolu-anlatım.13710/ bu linkte de videolu anlatım var...

Son düzenleme:

karanar

Kullanıcı

ercan

Kullanıcı
selamunaleykum herkese sans eseri av için gittiğim bir dagda işaretler dikkatimi çekti büyük kayaların üzerinde sezarın tacı seklinde kabartmalar var ve karsı kayada da pencereler yerlesim yeri dag oldugu gibi ve bütün sehri yukardan net izleyebiliriz
domuza gidiyorum çiftcilerin mahsule zarar veriyor