ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
Senin için kırbaç yemiyeyimde kim için yiyeyim demesi sence teslim bayrağı çekmek değilmidir hocam...;)
arif olanlar zaten anladı.sükut ikrardandır hocam . hayır diyebilecek mecalide kalmamış garibin.:D
sende çok zalimsin hocam. alınma ama,hem dev gibi adamı sırt üstü vuruyor,tutmuş birde yendim değilmi yendim değilmi diye avaz avaz herkese duyurarak nara atıyorsun:p
kalk üstündende sana yeni bir pehlivan bulalım. hem adamcağız bir nefes alsın,yeni olanda dişine göre olsun.koca alinin bu durumunu görmektense gözlerime sürme çektirsemde görmeseydim.:p:p:p

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
arif olanlar zaten anladı.sükut ikrardandır hocam . hayır diyebilecek mecalide kalmamış garibin.:D
sende çok zalimsin hocam. alınma ama,hem dev gibi adamı sırt üstü vuruyor,tutmuş birde yendim değilmi yendim değilmi diye avaz avaz herkese duyurarak nara atıyorsun:p
kalk üstündende sana yeni bir pehlivan bulalım. hem adamcağız bir nefes alsın,yeni olanda dişine göre olsun.koca alinin bu durumunu görmektense gözlerime sürme çektirsemde görmeseydim.:p:p:p

Haklısın hocam adamın sırtı yerden kalkmıyor nasırlaşmış demekki bin kırbaç adama masaj geldi galiba biraz dinlensin bide arada sevgi mevgi gibi bişeyler geveledi...artık biliyorsun bağrımız yufka...:D

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
Sevdiğimiz için kırbaç yemek(ileri)
Yenilmek mi oluyor:eek:
Pes etmek mi oluyor:confused:

Elinden gelse postumuzu yerden yere çalacaksın ammaaa... bu moruk senin bildiğin sıradan moruklardan değil bilesin...
yinede mevlam eksikliğini vermesin yalandan da olsa sevgi kelimesi hoşuma gitti Allah cc. razı olsun...
Senin pes etmeyeceğini elbette sitenin en akıllısı bile bilir hangi yenilen pehlivan güreşe doymuşki...

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
KURABİYE HIRSIZI

Erzincan hava alanında, uçağının kalkmasını bekliyordu sitenin tartışmasız en akıllısı, tahtası noksan Rüştü..
Uçağının kalkmasına daha epeyce zaman vardı. Hava alanındaki dükkandan bir kitap ve bir paket kurabiye alıp kendisine oturacak bir yer buldu. Kendisini kitabına kaptırmış olmasına rağmen, yanında oturan adamın olabildiğince cüretkar bir şekilde ararlarında duran paketten birer kurabiye aldığını fark etti; ne kadar görmezden gelse de. Bir taraftan kitabını okuyup kurabiyesini yerken, bir taraftan da gözü saatteydi. Kurabiye hırsızı kurabiyeleri yavaş tüketirken, Rüştünün kulağı da saat tiktaklarındaydı; ama tiktaklar sinirlenmesini yine de engellemiyordu. Kendi kendine düşünüyordu; Kibar bir insan olmasaydım, şu adamın gözünü morartırdım! Her kurabiyeye uzandığında, adam da elini uzatıyordu. Sonunda pakette tek bir kurabiye kalınca, Bakalım şimdi ne yapacak? dedi kendi kendine.

kurabiye-h%C4%B1rs%C4%B1z%C4%B1-600x450.jpg

Adam yüzünden asabi bir gülümsemeyle son kurabiyeye uzandı ve kurabiyeyi ikiye böldü. Rüştü kurabiyeyi adamın elinden kapar gibi aldı ve, Aman Allahım, ne cüretkar ve ne kaba adam; üstelik bir teşekkür bile etmiyor! diye düşündü. Hayatında bu kadar sinirlendiğini anımsamıyordu. Uçağın kalkacağı anons edilince, derin bir nefes aldı ve rahatladı. Eşyalarını topladı ve çıkış kapısına yürüdü. halbuki yanına oturduğu adam; göz yaşlarıyla kurabiyeleri ıslatarak yiyen, ağzında doğru dürüst dişleri bile olmayan ihtiyar, mangal gibi yüreğiyle o kendisini tanımasa bile dostunu yolcu etmeye gelmişti..fakat o Kurabiye hırsızına dönüp bakmadı bile. Uçağa bindi ve rahat koltuğuna oturdu. Daha sonra kitabını almak üzere çantasına uzandı...

Birden gözleri şaşkınlıkla açıldı. Gözlerinin önünde bir paket kurabiye duruyordu! Çaresizlik içinde inledi;Bunlar benim kurabiyelimse eğer; ötekiler de onundu ve benimle her bir kurabiyesini paylaştı! Üzüntüyle, özür dilemek için çok geç kaldığını anladı.. Kaba ve cüretkar olan kurabiye hırsızı aslında kendisiydi...

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Dalgınım da o kadar değil ya huu
Neyse konuya gelelim
Maviran ustam işaret tam görükmesede
Bence güney batı yönüne doğru 3344 adım git
Orda lokantayı görürsün
Temiz bi lokanta yemeğini orda ye