Sivas

METİN

Kullanıcı
selamın aleyküm SİVAS Yıldızeli yıldızdag bölgesini iyi bilen varmı bu dag ögrendigim kadarıyla kayak merkezi. Bana bu dagı bilen birisi gerekli

Asstt

Kullanıcı
Yasaklı
selamın aleyküm SİVAS Yıldızeli yıldızdag bölgesini iyi bilen varmı bu dag ögrendigim kadarıyla kayak merkezi. Bana bu dagı bilen birisi gerekli

Usta ben burayı biliyorum ve sivaslıyım ayrıntılıda anlatırım elimden geldiği kadar buyur

METİN

Kullanıcı
Asstt kardeşim üçler magaralar bölgesi ni biliyormusun ve çevresini. Kızılırmak ile ilgili degil bilgin olsun bu dediğim üçler magaralar bölgesini biliyorsanız devamı var

METİN

Kullanıcı
Daha soracaklarım var sizden teyit alırsam sizden vy bölgeyi İyi bilen den herhangi bir yerin videosunu isteyeceğim dogru çıkarsa ben geleceğim misafirin olup 7 okkayı beraber çıkaracağız. Bu videoyu çekeceğiniz bölümü özelden yazacagım cünki Türkiye'de belli yerleri takip eden800 kamikaze ermeni var onlar için Türk öldürmek zevk beni anlayışla karşılayın özeli kullanacağım için

Asstt

Kullanıcı
Yasaklı
Buyur ustam yaz özele bana 40 km mesafede bölgeyi rahat bilirim anne tarafım bu bölgeye yakın köylüdür rahat gezerim

Asstt

Kullanıcı
Yasaklı
Evet mağralarda başka bi isimle geçiyor ustam özelde detaylı anlatayim

METİN

Kullanıcı
Buyrun özelden önce magaralar bölgesini yazın. Bende devamını

METİN

Kullanıcı
Ben ne sivası nede magaralar bölgesini bilirim yazdıklarım ve verecegim kısımlar dogru çıkmassa bu sayfada bana istediğin hakareti ve dolandırıcı deme hakkına sahipsiniz ben tükürdüğümü yalamam