Siz değerli yorumcularımızın nacizane ve naif düşüncelerinden faydalanmak isterim | Sayfa 6 | Define işaretleri ve anlamları

Siz değerli yorumcularımızın nacizane ve naif düşüncelerinden faydalanmak isterim

POZİTİF NEGATİF YÖNLERİ

• İyi

Oy: 0 0.0%

• Kullanılan toplam oy
    2

Roni

USTA - KÂŞİF
Super Moderatör
Peki Hocam İşaretlerin Olduğu alanın Etrafında mı Aradığım şey yada kuyuda mı magarada mı işaretlerin olduğu alanın yakın mesafesini mi arastırsam kervan yolunumu En Önemli Şey Hangisi ise onu yapaym
Az çoktan iyidir dersen yakınındaki sana kafidir. Yok ben hem öğrenip hem ilerleyip hemde büyüğü bulmak istiyorum dersen kervan yolundan daha kıymetlisi yok derim orası için. Belli ki değirmen başkalarının arazisine denk geliyor buda seni rahatsız eder

TRUVA

Admin
Kardeş yukledigin son resimde işaret ettiğim yerden yamaç yukarı çık. Orada tepede ne var görmek istiyorum.yada gördüysen o bölgeyi neler gördün. Dikili bir kaya varmı incele.

Ekli dosyalar

• 20221211_212742.jpg
    20221211_212742.jpg
    2.4 MB · Görüntüleme: 7

By CındoLi

Kullanıcı
Var Abi Dikili Büyük Kayalar Var Tam İşaretlediqin yere denk düşüyor

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Ben Bölgeden Ayrdıldım Hafta Sonu Gidersem Çekim Yapacam Ama Kayalar Var Orda
Tamam arkadasim sorun degil bence fotoları abartin gidip gelmek kolaymi
Dikatinizi ceken yerleri bolbbol fotoğraf cekinki ustalarimiza fal baktirmayalim bir foto ustunden teşekkürler

Necat.

Emektar
Forum Düzeni
Admin
Ben Bölgeden Ayrdıldım Hafta Sonu Gidersem Çekim Yapacam Ama Kayalar Var Orda
işaret yada şüphelendiğiniz her neyse onun yanında durarak 4 ana yönün fotoğraflarını çekin, İşaretlenen yeri 4 yanından fotoğraflayın, fotolarınızı hem yakından hem uzaktan çekin. Kaya varsa işaret olup olmadığını zemin yapısını dikkatli şekilde inceleyin. işaret varsa işaretin yönünü not alın.

By CındoLi

Kullanıcı
Az çoktan iyidir dersen yakınındaki sana kafidir. Yok ben hem öğrenip hem ilerleyip hemde büyüğü bulmak istiyorum dersen kervan yolundan daha kıymetlisi yok derim orası için. Belli ki değirmen başkalarının arazisine denk geliyor buda seni rahatsız eder
Hocam Büyüğünde Gözüm Yok Kervan Yolu Araştıramam Baya Zirvede kalıyor ve daqlardan döner işaretlerin Olduqu alanda o bölge bir ışık var hislerimce deseniz Orda hummalı bir araştırma çalısma yaparm

By CındoLi

Kullanıcı
işaret yada şüphelendiğiniz her neyse onun yanında durarak 4 ana yönün fotoğraflarını çekin, İşaretlenen yeri 4 yanından fotoğraflayın, fotolarınızı hem yakından hem uzaktan çekin. Kaya varsa işaret olup olmadığını zemin yapısını dikkatli şekilde inceleyin. işaret varsa işaretin yönünü not alın.
Adminim Sanırım Cok Zor Bir Çözümleme Attıgım Fotoları Görüyosunz Roni Ustanın İşaretlerdigi Kayaların Dibindemi İşaret Arayaym