Sizce Kaplumbaga'ya Benziyor Mu ?

Turkia

Kullanıcı
1 Hafta önce Yolda Arabada Giderken Bir Sey Gözüme Carptı .. Arabadan inip Baktıgım Zaman ise Kayayı Kaplumbaga'ya Benzettim .. Bir Kac Resmini Cekip Yorumları Size Bırakıyorum ..
1463ERG0028.jpg

6464ERG0033.jpg

4909ERG0037.jpg

İRON

Kullanıcı
Cevap: Sizce Kaplumbaga'ya Benziyor Mu ?

hemde o biçim kaplumbağa.civarda 3gen işareti buldunuz mu???

Turkia

Kullanıcı

Valla Arkadas Pek Fazla Arastırma Yapamadım Cevresinde isimiz Acilde Bir Kac Resim ve Video Cektim Eyer istiyorsan Video YouTubeye Atim izlersin ?

A21MEDLi

Admin

arkadaşım kaplumbağa tamamda,bu kaplumbağanın baktığı yönde kayalık olmalı,o kısmı videodada göremedim.sadece kaplumbağayla ilgilenmişsin.ilerisi görünmüyor bu durumda konu bence eksik kaldı.
+ dibinde boşluk,metal testini yapmayı unutma.

Turkia

Kullanıcı

Kayalıklar Var Arkadasım Haklısın Sadece Kaplumbaganın Resimlerini Cekmisim .. Bu Hafta icinde Acmıs Oldugum Konuların Resimlerini Daha Detaylı Cekip Sizlerle Paylasacagım ..

mameki

Kullanıcı

İyi forumlar Üstadım.Doğal yapı , yorulmanı istemediğim için bu kadar net konuşuyorum.Kaya doğal yollarla yer değişimine uğramaya hazır.(Şahsi düşünce) .Saygılar.

cantar

Vip Üye

alıntı
KAYA FALCILIĞINDAN ibarettir.
bu eger kaya falcılığı ise evet o bir kaplumbaga dır .
6464ERG0033.jpg

1463ERG0028.jpg

bu çevrede bir den fazla o tip mezar alanı var hemen arkasındaki yeri açmışlar zaten

cantar

Vip Üye

doğrudur.
Burada ilginç olan kaplumbağanın kayalardan oluşan bir gurup üzerinde değilde başlı başına tek parça olması
ayrıca kaplumbağa şeklindeki kayanın üzerinde açılıp sonradan kapatılmış gibi oluşumlar var bir yumurta gibi düşünürsek içi önemli gibi geliyor bana
yine ayrıca oldukça çok miktarda parça kayalar bunlar hareketli ve bir yerden çıkarıldıkları aleni belli olan hareket edebilecek insanlar tarafından rahatlıkça taşınabilecek kayalar var arazide belirgin bir tumulüs yığma tepe görünmüyor ama buda bana bu çevrede çok miktarda basit yüzey mezarı var gibi diyor.
arazin geniş açılı fotografı olsa idi fikir yürütme şansımız olabilirdi...
Kaplumbağanın ağızıda bir yılan şeklinde düzenlenmiş boyun kısmıda ek gibi duruyor

Son düzenleme: