Sizce ne yapmalıyım kararsız kaldım? | Define işaretleri ve anlamları

Sizce ne yapmalıyım kararsız kaldım?

KASKASKASA0

Kullanıcı
Elimde ciddi anlamda çok güzel yerler var kimsenin bilmediği yada dikkat etmediği çalışmalar yapamıyorum haftalık 1 gün izni olan bir iş yerinde çalışıyorum işe girişim 8 ay oldu gerçekten umudumu yükselten çok güzel yerler buldum tek sorun işi bırakayım mı? Bırakmıyayım mı? Haftada 1 gün çalışma ile ilerleme kaydedemiyorum keşif bile düzgün yapamıyorum paylaşımlarımdan bile anlayabilirsiniz mesela civa uçlu bakır çubuklar ile oda yada tünel çizen yerler bile duruyor aklımdaki yer sayısı 20 ye dayandı aklımı çok kurcalamaya başladı bu konu sizce ne yapmalıyım bu konu hakkında?

KASKASKASA0

Kullanıcı
Sözde arkadaşlarımı yönlendiriyorum alanlara falanca yerlere çubuk ile bakın kiremit alan testi yapın 30 cm kadar kazın kiremit çıkarsa o noktadan 1 metre sağ sol yukarı aşşağı bakın kiremit dolgu çıkacak mı diye bunu bile yapamıyorlar yada işimiz var boş iş diyerek geçiştiriyorlar dedektör ile sinyal aldığım kısımlar olduğu halde 1 metre kazıp birşey yok burda diyerek kaç yeri bıraktılar işten de ayrılmak istemiyorum burda iş bulmak gerçekten zor

OKLiT

DENETİM SORUMLUSU
Super Moderatör
Selamün aleyküm
Arkadaşım öncelikle ekmek davasına devam önce iş gelir zaten bosda durmuyorsunuz bir çok konunuz var
Benim kanaatim bu yöndedir
Teşekkür ediyorum

KASKASKASA0

Kullanıcı
Selamün aleyküm
Arkadaşım öncelikle ekmek davasına devam önce iş gelir zaten bosda durmuyorsunuz bir çok konunuz var
Benim kanaatim bu yöndedir
Teşekkür ediyorum
Boş durmuyorum bazen şeytan diyor yerleri ifşa et sen yiyemiyorsun bari millet yesin diye onu da yapamıyorum kimlerin gelebileceği belli değil daha doğrusu nasıl bir ruh sağlığı olan insan gelir belli değil milletin günahına yada can tehlikesinin olmasını da istemiyorum. Facebook üzerinde kük bir muc yada oyma için millet servet harcıyor benim işaretler için düşünceme göre kötü sonuçlar doğabilir 2 aydır bu ikilem ile kalmış durumdayım çok güvendiğim bir abi var yer belli etmedim bir alanın fotoğrafını attım adamın aklı gitti yeri bulmuşsun aptallık niye ediyorsun bırak işi diyor

oymak beyi

Kullanıcı
usta iş bırakılır mı hic bence yanlis yaparsin. ben %100 emin oldugum yere istanbuldan izne ayrılıp antepe gittim. ciddi makina ile baktim hic bisey cikmadi. isten ayrilmis olsam sap gibi kalacaktım . ama cok emindim iki farkli makina ile bir de cubuk ile uc defa gittim ama yok . hayallerim yikildi ama gerçekler ortada.

1460

Kullanıcı
Ustam çubuk işinde yenisin galiba çubuk işi çok zordur altın gümüş bakır metalleri işin içine girince kafa bir milyon oluyor bende 2019 dan beri çubuk kullanıyorum işin içinden çıkamıyorum sakın ha işini bırakma.🤲🌹

Marco27

Kullanıcı
usta iş bırakılır mı hic bence yanlis yaparsin. ben %100 emin oldugum yere istanbuldan izne ayrılıp antepe gittim. ciddi makina ile baktim hic bisey cikmadi. isten ayrilmis olsam sap gibi kalacaktım . ama cok emindim iki farkli makina ile bir de cubuk ile uc defa gittim ama yok . hayallerim yikildi ama gerçekler ortada.
Ustamıza katılıyorum, önce tespit sonra işlem ustam. Nasibiniz de varsa eğer zaten sizden başkasına nasip olmaz. Allah gönlünüze göre versin inşallah. @KASKASKASA0