sizce nedir...

61leeee

Kullanıcı
sayın çok değerli ustalarım öncelikle bu resmi merak ettiğim için tek atıyorum arkadaştan geldi bana nasip olursa hafta sonu gideceğim bölgeye sizce bi anlamı var mıdır...

ersan

Admin
Cevap: sizce nedir...

merhaba 61leee usta bu isaret bir kaya mezar isareti buradan bakis sag ayag parayi gusteriyoe sol ayak mezari .
buradan bakis sa ayak denen yerde ,,v,,isaretin var bu yedere 8 -10 yununde bosluk testi yap cubuklarln .
sol ayan arkasinda saten o kata doru istkamet verilmis ukcesi arkasi sivri ve kivrik o tarafta mezari olmali .
tek resimler bukadar oluyor yorum dostum ta net etrafa ne vart ne yok bir resme cek
ustalariz da gursun ta net ve guzel cevaolar alirsin.

61leeee

Kullanıcı

çok teşekkür ederim
ustam yorum için hafta sonu gideceğim nasipse dediğiniz yönleri daha da net olmak şartıyla allah razı olsun...

İRON

Kullanıcı

civciv veya kuş net birşekilde hayvan figürü belli ediyor kendini ama diğerişareti çözemedim acaba bir koyun keçi veya yabani bir hayvanın ayak izimi.uzaktan vede net bir şekilde foto olsa idi iyi olurduuu.v açısını ölç ve adımla kuşun bakış açısına..selametle kalınız inşş

61leeee

Kullanıcı

değerli yorumun içinteşekkürler fakir baba inşallah net resimlerini ekleyeceğim konuya

61leeee

Kullanıcı

civciv veya kuş net birşekilde hayvan figürü belli ediyor kendini ama diğerişareti çözemedim acaba bir koyun keçi veya yabani bir hayvanın ayak izimi.uzaktan vede net bir şekilde foto olsa idi iyi olurduuu.v açısını ölç ve adımla kuşun bakış açısına..selametle kalınız inşş
ustalarım resmi şimdi sola döndürdüm bakalım benim gördüğüm doğrulanacak mı?...

şahin

Kullanıcı

birde bu şekilde bak.
özellikle sol taraf kusun arkasına dogru.

bu taşı güzel sekilde yıka kurumaya yakın fotola.

fotoraf yanılması degilse. tasvirler var. resmın dogru duruşu bu sekılde sanırım ve önunde neler varsa resımle. yukselen bir kayalık yada tek kaya muhtemelen sag ayagın önunde ileride.

61leeee

Kullanıcı

şahin ustam çok teşekkür ederim allah razı olsun yorum için sağol...