Slm Ustalar Buyrun Meydana

wolçan30

Kullanıcı
Allahını seversen doğunun en doğusunda yunanlının yunancanın ne işi var

Moderatör tarafında düzenlendi:

BABACONDA

DiScOvErY
Kullanıcı
yunanistanda arabcanin ve arabin ne isi varsa onunda orda o isi vardir meryem ana nereli ve hiristiyanligin baskenti neresi o donemde kullanilan yazilar yunanca fakat suankiyle karisdirilmamali senin bu yazitin ornekleri ingilterede british muzesinde yyuzlerce var dunyanin bir cok ulkesinden getirilmis.

wolçan30

Kullanıcı
ne bılım ustam bana bıraz ters geldı bölge eskı ermenı yerleşim yeri ondan garipsedim

tuncers

Kullanıcı
ustam burdan pek bişey çıkmaz iyi bi makinan varsa yakınlarında bi araştırma yap şansına bişeyler denk gelebilir...

BABACONDA

DiScOvErY
Kullanıcı
sevgili wolcan30 kardesim tarihi tam bilmedigimizden onun orda ne isi var bunun burda ne isi var deyip duruyoruz genelde toplum olarak ermeniler avruplidir ve esas ana dilleri yunancadir sonradan degisime ugratildilar net olmamakla beraber bir cok arasdirmalarda yunanlilarla ortak ozellikleri hatda ayni kavimden olabilecekleri azda olsa olma ihtmali vardir bu isi blincli yapacaksak yoremizi yasayan kavimleri iyi incelememiz gerekir.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
DEĞERLİ ARKADAŞLARIM,
BABACONDA ustamız bir çoğumuzun bilimsel olarak açıklamakta zorlanabileceğimiz ,konulara çok rahatlıkla açıklık getirebilecek birikimde olduğunu bilelim.
ikinci olarakta ustamızın sitemizde bulunması ve bilgilerini paylaşmasını bir nimet olarak görelim.
her yorumundan bir hisse almaya çalışalım.

Mirkut

Vip Üye
DEĞERLİ ARKADAŞLARIM,
BABACONDA ustamız bir çoğumuzun bilimsel olarak açıklamakta zorlanabileceğimiz ,konulara çok rahatlıkla açıklık getirebilecek birikimde olduğunu bilelim.
ikinci olarakta ustamızın sitemizde bulunması ve bilgilerini paylaşmasını bir nimet olarak görelim.
her yorumundan bir hisse almaya çalışalım.
(beğendim)(maşallah)haklisiniz ustam bingin bir ustamiz ve isininde ehli

BABACONDA

DiScOvErY
Kullanıcı
Allah razi olsun dostlar okadarda abartilacak bir degilim sadece sizden 3 5 kitap daha fazla okudum teorik ve pratik olarak sizlerde maasallah bizlerden asagi kalir yanininz yok sadece isin kolayina kaciniliyor her kes kendi yoresinde acilan yerleri incelese ve medeniyetlerini arasdirsa bu isi cozer hatda bulundugunuz illerde arkeolojik kazilara firsat buldukca katilin ve cubuk cihazlarinizi "Yasak Kelime" baskanindan izin alarak deneyin tepkimelerini not edin dah basarili olursunuz.

Moderatör tarafında düzenlendi:

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
Allah razi olsun dostlar okadarda abartilacak bir degilim sadece sizden 3 5 kitap daha fazla okudum teorik ve pratik olarak sizlerde maasallah bizlerden asagi kalir yanininz yok sadece isin kolayina kaciniliyor her kes kendi yoresinde acilan yerleri incelese ve medeniyetlerini arasdirsa bu isi cozer hatda bulundugunuz illerde arkeolojik kazilara firsat buldukca katilin ve cubuk cihazlarinizi "Yasak Kelime" baskanindan izin alarak deneyin tepkimelerini not edin dah basarili olursunuz.
ÇOKTA MÜTEVAZİSİNİZ SEVGİLİ USTAM. altının kıymetini sarraflar bilir.k. denizde bir söz vardır bilmiyorum sizdede kullanılrmı. yiğit yiğidi gözünden tanır.sizin kadar olmasakta.
dediğiniz 3-5 kitabı hiç okumayanlar,teoriği ve pratiği olmayanlar ,sizin verdiğiniz mesajları çok iyi algılamalı. hangi sitede sizin gibi,konulara hakim ve gördüğünü açıkça paylaşan bir muhterem var.
sitedeki vasfınızın size yetersiz olduğunu başından beride biliyorum. inşaallah bayramdan sonra ,bozkurt ustamızla bir istişare yaparak,konumunuzu hak ettiğiniz seviyeye gelmesini temin ederiz.
sağlıcakla ustam.