Slm Ustalar

wasp

Kullanıcı
Arkadaşlar bir konu hakkında yardımınıza ihtiyacım var.Bir akrabamın dedesinden kalma tapulu arazi içerisinde eski su değirmeni var.Su değirmenine su getiren metal su oluklarını ve değirmen taşlarını satmak istiyor.Maddi değeri varmıdır. Varsa kimlere nasıl satabilir.Alıcı çıkar mı? Bir fikir verirseniz sevinirim su oluklarını resimleri var ama siteye bu tür şeyleri yüklemek yasak olguğundan yüklemedim sorun olmazsa resimleri de yükleyebilirim şimdikten teşekkürler.

karanar

Kullanıcı
bilemiyorum ki kardeşim. yasak olduklarını düşünmüyorum ama bu konuyla daha çok dekoratör firmalar ilgileniyor diye biliyorum. eğer mümkünse sökmeyin. alıcı gelip yerinde görsün.

zebun

Web Master-Coder
Kullanıcı
resimleri yükle sonuç olarak adamın mülkü imiş yasak değil adam değirmeninin parçalarını satmak istiyormuş

aliveli44

ONURSAL ÜYE
Forum Düzeni
Admin
Super Moderatör
Vip Üye
Sahibi hayatta olan bir objeyi yüklemeniz de sıkıntı yok ustam
Buluntu ve kültür varlıklarında doğabilecek sıkıntılı işlerden
Üyelerimizi uzak tutarak
Kanun çerçevesinde hareket etme adına göz yummuyoruz

Bu bahsettiğiniz ürünlerde sıkıntı çıkacağını zan etmiyorum
Duyarlılığınızdan dolayıda teşekkür ederim

wasp

Kullanıcı

Arkadaşlar bir konu hakkında yardımınıza ihtiyacım var.Bir akrabamın dedesinden kalma tapulu arazi içerisinde eski su değirmeni var.Su değirmenine su getiren metal su oluklarını ve değirmen taşlarını satmak istiyor.Maddi değeri varmıdır. Varsa kimlere nasıl satabilir.Alıcı çıkar mı? Bir fikir verirseniz sevinirim su oluklarını resimleri var ama siteye bu tür şeyleri yüklemek yasak olguğundan yüklemedim sorun olmazsa resimleri de yükleyebilirim şimdikten teşekkürler.