slm yanık ağaç | Define işaretleri ve anlamları

slm yanık ağaç

nişancı

Kullanıcı
arkadaşlar sizce ağacı neden yakarlar bilen varsa bir fikir verebilirmi? cinsi meşe

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
Cevap: slm yanık ağaç

bu bölgede bir ziyaret varsa sistemin bir parcasi kilise isi

cantar

Vip Üye

işsiz güçsüz birisi yakmıştır
avcılar altında ateş yakmış ısınmışlardır
yıldırım düşmüştür..
yanan ağaç normal ağaca göre doğal olaylarda daha çabuk yok olur

nişancı

Kullanıcı

kervan07 arkadaşım biraz konuyu açarmısın demişsin olur tabi: meşelik alan içinde koca bir meşe ağacın tam doğu kısmı yerden 2.90mtr gibi yükseklikte olan kare şeklinde bir yanık kesinlikle yıldırım işi değil ve tam ağaç gövdesinin 2 dal çıkışının tam ortasında gövdesi yani olay bu arkadaşlar: kesinlikle yapay doğal değil ben ağaçları iyi bilirim çünkü benim merak ettiğim yanık ne demek acaba sayın arkadaşlar ilgilenen arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ederim. allah herkezin kalbine göre versin hoşçakalın

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı

bu bilgiler yeterli seni işin kiliseyle alakalı vede dede sisteminin bir parçası çıvi çakılı ağaç ta bu olmalı kuyuda buraya yakındır

nişancı

Kullanıcı

çalkaya arkadaş ilgilendiğin için teşekkür ederim biraz daha bu konuyu açalım şimdi kayıt şu yol üstünde bir kuyu olcak solda tamam buldum devamında yanık ağaç oda tamam ve aşağısında 3 oda arazide yani kapalı . hepsi bu arazide dede yok kesinlikle olsa bneden kaçmaz herşeyi buluyorum çünkü .şimdi CANTAR ARKADAŞIM DEMİŞSİNKİ AVCILAR ALTINDA ATEŞ YAKMIŞTIR PEKİ AVCILAR AĞACIN 2.90 YÜKSEKLİĞİNDE ATEŞ YAKARLAR BENCE BU SİTEDE HERKEZİN ÖĞRENECEĞİ BİRŞEYLER VAR BEN DAHİL.. çalkaya kardeşim aslında yanık ağaç ta bir film olduğunu hissediyorum ama çözemadim hadise bundan ibaret başka ağaç olsa yazcam ama eski olarak tek zaten meşelik alan içinde koca meşee

cantar

Vip Üye

çalkaya arkadaş ilgilendiğin için teşekkür ederim biraz daha bu konuyu açalım şimdi kayıt şu yol üstünde bir kuyu olcak solda tamam buldum devamında yanık ağaç oda tamam ve aşağısında 3 oda arazide yani kapalı . hepsi bu arazide dede yok kesinlikle olsa bneden kaçmaz herşeyi buluyorum çünkü .şimdi CANTAR ARKADAŞIM DEMİŞSİNKİ AVCILAR ALTINDA ATEŞ YAKMIŞTIR PEKİ AVCILAR AĞACIN 2.90 YÜKSEKLİĞİNDE ATEŞ YAKARLAR BENCE BU SİTEDE HERKEZİN ÖĞRENECEĞİ BİRŞEYLER VAR BEN DAHİL.. çalkaya kardeşim aslında yanık ağaç ta bir film olduğunu hissediyorum ama çözemadim hadise bundan ibaret başka ağaç olsa yazcam ama eski olarak tek zaten meşelik alan içinde koca meşee
h
haklısın öncelikle sorun konu açılışın buydu ...

arkadaşlar sizce ağacı neden yakarlar bilen varsa bir fikir verebilirmi? cinsi meşe

buna alacağın cevap benden ancak bu şekilde olabilirdi

işsiz güçsüz birisi yakmıştır
avcılar altında ateş yakmış ısınmışlardır
yıldırım düşmüştür..
yanan ağaç normal ağaca göre doğal olaylarda daha çabuk yok olur ..

daha sonra sen benim yorumumun altına

kervan07 arkadaşım biraz konuyu açarmısın demişsin olur tabi: meşelik alan içinde koca bir meşe ağacın tam doğu kısmı yerden 2.90mtr gibi yükseklikte olan kare şeklinde bir yanık kesinlikle yıldırım işi değil ve tam ağaç gövdesinin 2 dal çıkışının tam ortasında gövdesi yani olay bu arkadaşlar: kesinlikle yapay doğal değil ben ağaçları iyi bilirim çünkü benim merak ettiğim yanık ne demek acaba sayın arkadaşlar ilgilenen arkadaşlara şimdiden çok teşekkür ederim. allah herkezin kalbine göre versin hoşçakalın ..

daha sonrada bu şekilde bir eklemen var

çalkaya arkadaş ilgilendiğin için teşekkür ederim biraz daha bu konuyu açalım şimdi kayıt şu yol üstünde bir kuyu olcak solda tamam buldum devamında yanık ağaç oda tamam ve aşağısında 3 oda arazide yani kapalı . hepsi bu arazide dede yok kesinlikle olsa bneden kaçmaz herşeyi buluyorum çünkü .
şimdi CANTAR ARKADAŞIM DEMİŞSİNKİ AVCILAR ALTINDA ATEŞ YAKMIŞTIR PEKİ AVCILAR AĞACIN 2.90 YÜKSEKLİĞİNDE ATEŞ YAKARLAR BENCE BU SİTEDE HERKEZİN ÖĞRENECEĞİ BİRŞEYLER VAR BEN DAHİL.. çalkaya kardeşim aslında yanık ağaç ta bir film olduğunu hissediyorum ama çözemadim hadise bundan ibaret başka ağaç olsa yazcam ama eski olarak tek zaten meşelik alan içinde koca meşee ...

şimdi gelelim koca meşe konuna

ağaç 2.90 yüksekliğinde olan yerde bir kare yanık sözüne

şimdi ağaç tohumdan başlar fidan olur ince gövdeli ağaç olur zaman içerisinde koca gövdeli obezz bir meşee olur yada ince bedenli bir meşee olur ve bu meşee nin üzerine gerek insanlar gerekde tabiatın bir eklentisi ile yıldırım olur şimşek olur bir yanık oluşur eğer bunu insanlar yapmışsa ki burada son açıklamalara göre öyle olmuş adam demişki benim zamanım yok ama bunu bu kare yanığı yapmam lazım ki tekrar geldiğim zaman burayı kolayca bulayım amacım burada bir şey saklamak bırakmak yakındaki bir suyun kaynağın yerini belirlemek yada yakındaki yerleşim yerini kolayca bulmak için ben bu işareti yaptım zamanım yoktu yakınında bir üzerine işleme yapabilecim taş kayada yoktu bende oraya ancak yeri belirlemek için bu işareti yapm zorunda idim ve yaptım....
kare şeklinde yaptımki ben buraya bir oda hazırladım ama yerin toprağın altında ama yakındaki bir kayalık alanda
ama ben bunu meşe ağacının üzerine yaptım işledim uzun ömürlü olmasını özellikle seçtim ki kaybolmasın uzun yaşasın eğer birde bu meşe top şeklinde dal açılımı olan meşelerden ise bana sıcak ve güneşli günlerde gölge yapsın açtığım yaptığım odada ..
konu böyle gelelim senin yazındaki usluba

küçük harfle yazdığın yazın birden internet aleminde kızgınlık nefret kin ukelalık olarak kabul edilen yazı şekline bilmiyorum belki bilmiyerek istemiyerek yazmışsındır böyle yazmışsın..

CANTAR ARKADAŞIM DEMİŞSİNKİ AVCILAR ALTINDA ATEŞ YAKMIŞTIR PEKİ AVCILAR AĞACIN 2.90 YÜKSEKLİĞİNDE ATEŞ YAKARLAR BENCE BU SİTEDE HERKEZİN ÖĞRENECEĞİ BİRŞEYLER VAR BEN DAHİL..
demişsin

benim her şeyi biliyorum diye bir iddaam yok her gün herkes yeni bir şeyler öğrenir ve bildiklerinden yaşadıklarından bir çoğunuda unutur.

üst tarafta bir şeyler yazdımdı galiba unuttum ben ne yazmıştım ya tühh yaşlılık işte hoş gör

saygı ile sevgi ile hoşçakal....

a.e.o

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye

her çalışmada sistem aramak yerine ,bulguların verdiğine yönelmek doğru bir yaklaşım olabilir değilmi. yanığın şekli ustamızın işaret ettiği gibi odayı veren bir bulgu. çalkaya kardeşimizin olma ihtimaline işaret ettiği kuyuyuda ,odalarıda bulmuş , olayını zaten çözmüşsün.bundan sonrası sana hayırlı olsun demek kalıyor nişancı kardeşim. kuyuyuda dikkatli inceleyip yapılış amacını anlamak gerekir.
sağlıcakla ALLAH a emanet olunuz.