Son Günlerdeki Sitedeki Kasılmalar

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Meltun ve ulaş ustam, sizi iyi anlıyorum. Ve yaşadığınız problemi çözmek istiyorum. Şahsen bunu ben yaşamıyorum.
konu veya mesaj düzenlemeye zaman uyguladım. Belirli bir süre sonra yorum duzeltmeyi kapattık. Birine kızıp yorumları silme çabasına girenler oldu.

Problemi daha iti çözebilmek için yaşadığınız sorunu ekran görüntüsü olarak secmelisiniz. Alıntı nasıl yapılır yarın video lu olarak anlaticam inş.

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
@Meltun @ulaş ustalar,
bu video işinizi görmüyor ise, lütfen bana ekran görüntüsü ile durumu anlatın, çözmeye çalışalım.

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
Yeni uyeyim ama bendede baya kasma oluyor fotografli konularda ozellikle cikmak zorunda kaliyorum konulardan.

bu sorun sadece fotoğraflı konularda var ise, bu normal olabılır, o bölümdeki bir çok konuda cok fazla resımler yuklu, o resımlerın bilgisayarınıza veya tarayıcı ön belleklerınıze upload edılıyor olmasından kaynaklarınır bu.
internet hızına dayalı ve pc performansına dayalı bir durum. elbette sunucu yoğunluguda buna etken ama, çokda etken degıl.
mesela ben sitede hıc kasma olmadıgına şu şekilde kanaat getırıyorum,

evdeki pc de 2 saniyede açılan sayfalar, iş yerimdeki pc de 0.2 0,3 sanıyede açılıyor yani 1 sanıyeden daha az sürede, iş yerındeki intert hızı zaten en üst seviyede.
internet hızı buna etken olur.