Son Kez Bi Bakalim Umudu Kesmeden | Define işaretleri ve anlamları

Son Kez Bi Bakalim Umudu Kesmeden

hikmet0102kls

Kullanıcı
Ustalarim oncelikle 2 aydir vakit buldukca oyalandigim yerden yavas yavas ümidi kesmekteyim bari sonkez yorum alalimda bakalim dogru yoldamiyiz yanlisdami baya ugras verdim artik işlem sirasinda bunaltiyor
uploadfromtaptalk1445270704512.png
Arazi yapisi
uploadfromtaptalk1445270768422.jpg
Burdan sonra 1.5 metre daha işlem yapildi lakin resimlemeyi unuttum

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

hikmet0102kls

Kullanıcı
işaret neydi ? ve kaç metre indinz???
Ustam bu yer ebeden dededen kalma anlatimlarla acilmis bi yer daha onceden 3 kez islem gordu suan hic bir emare yok daha onceden yapilan kazida tilki derisine sarilmis 28 adet para ve cocuk bilezigi alinmis killi ve elenmis kum tabakasi hic islem gormemis direk asagiya yonelmis 4. Metrede buyuk bir kaya cikmis ve ortasinda su testisi gircek sekilde yuvarlak oyma varmis ve kayanin ortasini delmisler kayanin kenarlari halen mevcut kayayi deldiklerinde bir miktar asit cikmis ve sonucunda yer geri kapatilmistir simdi ben ugrasiyordum delinen kayadan yarim metre daha asagi indim ve bir kaya daha cikti kaya duz sekilde dogal gibi durmuyor ve kisle karisik kayaclar var . Killi toprak kismina gelince toprakta bir adet.bile cakil parcasi yok tamimiyle elenmis ve ince sari bir damar var yumurta sarisi gibi duruyor benek.benek siyah parcalar var resimde gorulen yer kuzey yonu . Guney dogu yonunde ufak bir delige eli sokup cikardiginda inceden kül geliyor burasi sonradan dikkatimi cekti ama islem yapmadim

LG-D802 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi