Sosyal Medya Yöneticisi | Define işaretleri ve anlamları

Sosyal Medya Yöneticisi

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
selamunaleykum,

arkadaşlar merhaba,

sitemizin sosyal medya hesabını yönetebilecek, vakti olan ve bu konuda az buçuk deneyimi olan bir arkadaşımızın yardımına ihtiyacımız var.
şuan 6.600 takipcisi olan bir sayfa ve 5.000 üyesi olan bir profile sahip hesabımız var.

ben becerebilirim diyen varsa buraya yazabilir.
forumda aktif ve sürekliliği olan arkadaşlar olursa daha faydalı olur.

selametle inş.

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
alışkanlık yaptıgının farkındayız... gözden kaçtıgını sanma.
ben burdayım inş. ölüm olmadıkca buralardayız.
yardım şöyle,

forumda açılan güzel faydalı konuların linklerini sayfada paylaşacak,
yine faydalı bilgi ve resimleri paylaşacak,
anonim resimleri paylaşacak,
takip edilen diğer sayfalardan veya bulabildiği görselleri paylaşacak bir arkadaş lazım.
akabinde gelen yorumları foruma yönlendirecek, detaylı bilgiyi forum sitemizden alabilirsiniz gibi.
önemli günlerde,
bayram vefat anlam ve önem arz eden günler gibi. kutlama tebrık baş sağlıgı vs..

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
bu bahsettiğim husus sosyal medya hesabımız için geçerli, yani facebook hesabımız için.

esrarengiz2828

Kullanıcı
bu bahsettiğim husus sosyal medya hesabımız için geçerli, yani facebook hesabımız için.
denemek lazım başarmak için ama her taraftan mesaj gelir ustam cevap hakkı doğar zor iştir burda birbirimizin huyunu suyunu öğrendik ama dışardan nasıl olur onu saygı vede sevgi çerçevesinde anlatmak lazım ama aksileride çıkar heralim

MAVRAN

Super Moderatör
Kardeşim Sen halim ol selim ol saldıran olur kıran olur. Doğru bildiğini yaparsan öyle her konuşana bizde cevap yok insanı çerçevede konuşanı önemsiyeceksin saygı sevgi kardeşlik ve kendi ağırliğını koruyacak çerçevede olacaksın. Her sorana değil cevap verilmesi gerekene cevap vermelisiniz. Huysuzları bırak kendi dünyaların da birşeyler desinler eğer önemsemez isen bir iki onlarda yola birgün gelir. Sen bu işi yaparsın 2828 kardeşim. Hadi şimdiden hayırlı olsun.

esrarengiz2828

Kullanıcı
Kardeşim Sen halim ol selim ol saldıran olur kıran olur. Doğru bildiğini yaparsan öyle her konuşana bizde cevap yok insanı çerçevede konuşanı önemsiyeceksin saygı sevgi kardeşlik ve kendi ağırliğını koruyacak çerçevede olacaksın. Her sorana değil cevap verilmesi gerekene cevap vermelisiniz. Huysuzları bırak kendi dünyaların da birşeyler desinler eğer önemsemez isen bir iki onlarda yola birgün gelir. Sen bu işi yaparsın 2828 kardeşim. Hadi şimdiden hayırlı olsun.
Ustam her zaman siteye gidiyorum ama malum işler yogunken giremeyebilirim sıkıştırma olmayacaksa seve seve yardım ederim

General Mobile 4G Dual cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi