Stefan Karadza - devrimci lider | Define işaretleri ve anlamları

Stefan Karadza - devrimci lider

ersan

Admin
Köyün Ichme (şimdi Stephen Karadzhovo ) Yambol bölgesinde May 11, 1840 doğumlu .

Stefan Todorov Dimov Stefan Karadza Bulgar lider denir . Ulusal kahraman - bir ulusal kurtuluş hareketi rakam .

Tulcea okudu , ama fon yetersizliği nedeniyle okulu bıraktı . Düğün ünlü Türk savaşçısı Gaazi Plisa sırasında yendi. Türkler tarafından izlenen bir süre gizlenmesi , ve sonra Romanya'ya göç etti , ve sonra Belgrad'daBirinci Bulgar Legion katıldı . Birkaç kez devrimci görevler ileTuna'yı geçti . 1867 yılındaİkinci Bulgar Legion katıldı . 1868 yılında onu terk ve Romanya'ya gitti . Hacı Dimitar orada tanıştım . 6 Temmuz tarihinde ,iki , 129 kişilik bir müfreze liderliğindeki Vardim deTuna'yı geçti . Savaşta , Kanladere Vishovgrad yakınbölgede ağır yaralandı ve esir edildi . 12 Temmuz'da , daha sonra Rusçuk Tırnovo alındı ​​. Midhat Paşa olağanüstü mahkeme tarafından çizilen ve asılarak ölüme mahkum yarı ölü yüzler . 31 Temmuz'da , 1868 Rusçuk cezaevinde yaralar öldü . Baba Tonka tarafından gömüldü .

FENERLi

Super Moderatör
Kullanıcı
Cevap: Stefan Karadza - devrimci lider

Ersan teşekkür ederim ama bu aradığım değildi neyse bende sana biraz hikaye,,,
"BULGARİSTAN'DA gizli hazineler" Bölüm 1 ~ gogle tercümeli kusura bakma!

Bu belge gizli tutulur Kutsal Roma Müzesi , bu Roma İmparatorluğu türünün sadece biri. Bu müze o birçok ünlü sanatçı ve oyma ellerini oluşturulan tüm silmek için eline düşebilir, çünkü bu gizli, korunmalıdır.

Bu şimdiye kadar gizli tutulması olduğunu bilmeniz gerekir Tanrı bu satırları okurken bir adam, Tanrı'nın iradesi ve Tanrı'nın yeminine sayesinde bu hazineleri yapmaya çalıştı kimse durmuyor. Tanrı korkunç cezalar Allah'ın yeminini çiğnemek açgözlü insanların başına şahittir. Eğer bu yazıları okurken Ama Tanrı adamı, bogosluzhiteli hariç herkes sadece sadece sonsuza kadar bir sır olarak tutmak değil sadık bir adam test adamak Rabbin sırları ve gizli tutmak.

Hangi Tanrı'nın bilgisine gitmek için yeraltı sarayı geldi ve kötülük olmadan birçok kişi ruhlarında liman kullanır. Allah'ın hukukuna uymayan tüm acı ve üzüntü ile cezalandırılır ... Bu korkunç kutsal.

Sadece Cerda kale yakınlarında dağlarda Büyük Roma müzenin girişinde, yüksek Kalesi'nin güneybatı büyük taş ... Bu arama size hizmet edecek. Nereden şelale 10 metre sadece büyük bir çatlak var çayın kuzeybatısında düşen su. Temelde üç metre genişliğinde, üst iki metre. Çatlak ucu Müzenin girişinde sizi yönlendirecektir. Bu çok dar ve geçen zordur. Taş ve toprak ile bombardıman, ancak başlangıç ​​ve iyi niyet ve iş yerinde sabit hırpalanmış mermer kapılarını alacak. Delikten aşağı iner, bunları bulacaksınız. Delik daha sonra daha geniş olur ve büyük bir mermer kapı ile büyük bir salona götürecek, on metre civarındadır.

Eğer çatlak her iki taraf nehirden taş ülke ölçeğinde iblis kafaları harika görüntüler olduğunu bulmak için müze girişinde dışında yüksekliği taş iki şeytan başları sıkışmış göreceksiniz. Tüm bu üçgen şeklinde çalıştı. Iki kafa duvar ve birbirlerine gömülürler. Çatlak, diğer tarafta nehir, bir üçgen şeklinde diğer iblis kafa ile taban floş göreceksiniz. Görüntü diğer iki çok daha küçüktür. Ben bu karakterleri bulmak, bu Büyük Roma Müzesi girişinde bulmak kolay olacaktır.

Büyük Müzesi ayak Seyavel mezarı oldu zamanıdır. Bu Vratitsa madenlerinden getirilen renkli mermer ile kaplı olduğu. İşte büyük Roma Müzesi tam yazıları. Eğer saf beyaz mermer 700 adımlar, bir merdiven önünde kendinizi bulacaksınız kırmızı mermer kapıdan geçiyor. Her 50 adım güneşin ışık tutmaya büyük mermer heykeller ile oyun alanı olduğunu göreceksiniz. Yüksekliği merdiven fazla 20 metre Vault. Merdiven yirmi dev heykeller ile biter alt zemin üzerinde büyük Dinaidi her iki tarafta korunan büyük bir mavi Bogins göreceksiniz. Büyük metal kapı önünüzde duracak. Geçiyor müzenin renkli salonun güzelliği ile hayrete olacak. Mermer Her türlü sadece var ve zaman oda bir duvar olarak kullanılmıştır biliyordu.

Ben çok renkli mermerden oluşturulduğu gibi, çünkü Hall of Gods, mermer salonudur. Sütunlar dağınık olarak odanın geniş bir alan mermer farklı renklerde ve her sayıda Tanrılar ve hornis şenlikleri kapsamında başkanları göreceksiniz. Mozaik farklı renklerle ve birçok renkte toz purtinov aralarında mermer parçalarından tür. Kocaman kolye mağara müze yapmadan önce zaman diyor. II - doğuda altındaki oda ikinci odasında getirecek aşağı çekti iki büyük halkalar vardır.

Bu temizleme dardır. İşte o anda varolan tüm Roma mayınların geçmişini görebilirsiniz. Kocaman haritası döküm altın alaşımı salonun başında göreceksiniz. Boyutları beş ve bir buçuk metre beş vardır. Bunun üzerine anda Roma yerleşmeleri vardır. Sarı altın nokta altın madenleri gösterir. Bu odada müze oluşturulduğu anda maden cevherlerinin her türlü göreceksiniz. Saf altın büyük topakları onlar Romalılar çalıştı zengin madenleri nasıl olduğunu söylüyorlar. Odanın doğu kesiminde doğal holomsk altın büyük bir parça vardır. Eğer yazıt ve Roma'da müze için hazırlanan sergiler ile görmek, ama sayısız kutular nedeniyle Romalılar tarafından Cerda arazi ani kalkış burada kaldı. Odanın duvarlarında meşaleler açık yeşil-mavi renk ile parlıyor kemik vardır. Bu girme rakamlar kendilerini duvarlar, tonoz ve katta çünkü korkunç korkutucu görünebilir, ancak aydınlatmak alışmak olacak. Batı duvarında parlayan insan figürleri gerçekten korkunç ve izlemek için korkutucu vardır. Bulabileceğiniz gibi onlar hareket olmadığını biliyoruz. Sadece sen ve metalik yönetmeliği aynı renk onları görünüşte hareketli kılan, kırmızı ve yeşil melisa ile yapılmış organları yayın, onları hareketli kılan iki insan vücudu ile birlikte korku. Bil ki prodazhenie saat salonda bu müzakereler size sesleri duyarsınız. Sonra bu görüntüleri sadece duvarlar ve tavan hareket ve burada geliyor deli herkes olabilir sesler yapmak olduğunu göreceksiniz. Diğer derin delikler huni bu odada. Bir ses olması o gider ve geri bu açıklıkların geliyor. Bu, seslerin bir karışımıdır. Odaya girerken sessiz olmalıdır. Kutsal bilmek gibi bu odada korkunç. Sen ayakkabı değildir Tropez gerekir. Salonun güney tarafında kollarında halkalar ile mermer taht vardır. Bir yüzük bacaklarının arasında vardır. Eğer, iki eliyle otur basın ve çekin çaldığında kama sıkışmış olması demek. III - Bunu yaparken müzenin en büyük salon beş galerileri ortasında kendinizi bulabilirsiniz.

Hayvanların Salonu. Bu salon 120 metre genişliğinde ve 7 metre yüksek. Sayısız küçük ve büyük sıralanan mermer kareler göreceksiniz. Her hayvan som altından yapılmış birine sahiptir. Altın hayvanlar ve kuşlar kuzey tarafında bulunan korkunç gece kuş hariç, 260 bitti. Bu kemik yapılır. Hayvanların gözleri Roma elmas getirilir. Odanın ortasında doğal boyutunda büyük kertenkele. Birçok metallerden imal edilir. Öbek üç metre olduğunu. Salona girişinde gizemli bir dişin kaybolması var. Bu altın keşifler diğer salona merdiven açılacak. Her mermer kare sonunda bir küp parafin içerik cilde yazılı ve onu öldürdü ve mevcut haliyle onu saf altın yapan hayvanın kökenini, ağırlık ve boyut, öldürüldüğü yerde, anlatıyor gelmiştir. Salonun yerden her dördüncü kare bir şaft ve kimse alabilirsiniz yeraltı nehri içine alır çünkü dikkatli olun.

Altın süs Salonu - IV. Bu 4750 altın nesneler taş sandıklarda yalan yapılan bu hayvandır. Bu kutuları zemine kaynaklı olduğunu hiç merak göreceksiniz. Ama bu gizli bulacaksınız. Top kaynaklı büyük topları fındık ve demir tel altın sikke ve kilise makalelerin diğer odaya gider. Her ipin sonunda gövde kalkacak izin vermeyen bir halka vardır, değiştirdi ve açıldı. Girdiğiniz zaman oda V sandıkları açmak mümkün olacak. Venvora - silahlar ve altın okları vardır. Bunlar, imalat sonrası bir altın banyosu içine yerleştirilmiştir. Sadece rahipler ve imparator onları vardı. Altın süs eşyaları arasında İmparator şenlikleri altın heykelleri ile 70 sandıkları görürsünüz. Görmek ve düzenlemek için, sadece açıklama olarak, karşı karşıya gelmeyen bir şekilde düzenlenmiş olması gerekmektedir. Kutularda olanlar gibi duvarlara Süsler, ancak onların aksine onlar bile Roma'da diğer Müzesi'nde onlara sahip olmadan, tek vardır. Mermer duvarlara görenlere Atina Yunanistan'da yeraltı maden Nolenas yapılır. Kırmızı mermer kutuları Cerda kale yakınında yeraltı bahçede yapılır ve yeşil olanlar Roma yakınlarındaki mayın Suhas vardır. Her bin nesneleri bir dizi, kökeni ve onları yaratan sanatçının adıyla bir doküman var. Salon zemini sendeleyerek unutmayın, her saniye kare dönebilir ve içine adım bu aşağı körfeze hayat ile basit olacaktır. Dikkat! Bir yılan başı beyaz mermerden büyük bir kutu, güçlü bir zehir deposudur. Bu ebedidir. Eğer doğrayın ve göğüs açarsanız, tüm oda, kırmızı toz ve anlık ölüm ile derhal oraya düşecek tüm hayat dolu olacak. Adım etrafında bir haç ile batı tarafında levha üzerinde salonda unutmayın. Bu basınç ve vardiya olduğunu. Eğer kutu kısa bir süre için açıldı plakasını iptal ederseniz, tüm odalarda kırmızı duman ile dolu olacak ve uzun bir süre için müzeye almak imkansız olacaktır. Dikkat! Kötü insanların müze yaptılar çekmeye çalışıyorum yalnızca. Eğer sütun IV girerseniz kaydedilebilir. Bu gizemli bir yol açar ... ancak kapı açma müze dışına götürecek bir merdiven bulacaksınız.

Mumyalar ve herbareya Hall V korku. Bu iki renk, yeşil ve mavi mermer vardır. Salon yaklaşık 150 metre genişliğinde. Arch yaklaşık 8 metre yüksektir. Bu odaya giren herhangi bir terör küme gerekmez, ve sessiz tutmak için. Farklı boyutlarda insan başları ve gövdelerinin binlerce her taraftan bakacağız. Kraynoumalen ayni binlerce insan mumyaları izle. Değiştirmek için yüz ve normal formları olmadan, bir insan eli gibi kocaman bir canavar olmak için yeterince küçük adam olmak - Onlar Romalılar mükemmellik gelmiş hangi aracılığıyla korkunç yolu gösterecektir. Salonun kuzey bölümünde, mermer koymak için insan cesetleri göreceksiniz. Bu yaşam cesetler sıvı hetavarast ile kaplı ve hemen dondurulur. Onlar kristalleri vardır ve onlara dokunma eğer onlar Cesedin üzerinde bir adamın elinin kalınlığında donmuş olduğunu bilemezsiniz. Bu renksiz sıvı rahip Pomaris.Trupovete su ile tespit edilir sadece parafin küp organlarında rahip tarafından sol yazıları ile hayata geri getirilebilir. Cesetlerle bir sürü koyun üzerinde salonun güney tarafında düzenlenmiştir. Onlar Samodivska Bonivas bahçe büyük rahip tarafından girişimleri vardır. Ortaya çıkacak görünümü soğukluk korkunç hissi yaşayacaksınız. Aşılı hayvan başları ile insan organları. Kötü görünüm yeraltı kurbağa devleri gibi bir insan cesedi kurbağa kafa ile aşılanır. Tüm organları ve kafaları gözleri taşımak ve dünya unutmayın. Gittiğiniz her yerde onlar mermer katta adımlar çünkü sen görmek. Mermer farklı renklerle insan saç kaplı olduğu için bunu fark olmaz. Bütün bu meşhur ancak nadiren görülen Roman Müzesi'nin bu salonun korkunç gizemi işarettir. Ayrıca erkek, kadın ve çocukların pek ceset göreceksiniz. Hayvan uzuvları ile organları, bir ejderha ağzı olan kadınların başları ... - Bu girişimler, korkunç ve üzücü olan Iğrenme hissediyorum ve ne odanın ortasında göreceksiniz - Cesetleri Doseks gibi girişimleri ile - iki kafalı insanlar. Tüm bu çok bastırılmış sona erecek, ancak gerçek şu ki, bu odaya girmek ne zaman görürsünüz biridir. Yanık ve bir şey yanmamalı mavi bir alev parıltısı içinde odanın her dördüncü gün duvarlar. Bu binlerce yıllık salonunda olduğu gibi bu duvarlar kalır. Eğer bir sinir krizi alabilirsiniz zaman transa girer çünkü bu odada yanan duvarlar bir adam olmak iyi değil zaman. İnsanlar transa düşmek ve kahinler kilometre uzaklıkta yüzlerce ve binlerce girer ne tahmin olur. Ama diğerleri daha kötü ve daha canlı daha iyidir. Peygamberler bunu açıklamak zor, öncesinde bir ay boyunca felaket sağlayabilir, ama ben içki sadece söylemek gerekir ... büyük mermer ... cup ... devam edebilirsiniz. Adam geri ve sol gidemedim salonda mermer kapıdan girilen söylemeliyim. Devam ve sütun IV Hall IV dışarı tehlikeye gerekir.

Altın sikke ve değerli taşlar VI salonu. Bu oda daha küçük ve yine sizi şaşırtacak. Ancak duvarlar, diğer odaların duvarları olmadığını fark. Taşların büyük resim Tanrı'nın tapınağı, şifacı ve Güneş Tapınağı. Tüm türler, büyük ve küçük, altın ve gümüş sikkeler kasalarda dizilir. Tüm odanın duvarlarında görmek büyük taşlar türlü. Kuzey ucunda Sandıklar sikke ile dolu ve dünyanın dört bir yanından gelen paha biçilmez mücevherler ile dolu odanın ortasında yedi göğüs kazınmıştır. Salonun sol tarafında iki tablo üzerinde adıma bu oda ihtiyacı çıkmak için. Bir plaka beyaz ve diğer kırmızı. VII - Bu müzenin son odada aşağı gidecek.

Karışık - o girilen ön oda ama çok büyük sayıda görülür şeyi göreceksiniz, çünkü bu ismi. Salon büyüğüdür. Bunu girin göreceğiniz ilk şey mermer ışımanın birçok renk birleşme olduğunu. Tüm fosforlu fişekleri yaktı gerekir. Mermer güzel bir kombinasyon şaşırtacak ve hayran olacak. Odanın merkezinde siz orta lahit farklı renk mermer sütunlar göreceksiniz. Onlar deniz Latince yakın altın dağlar bulunduğu gibi, Roman aile - taht Stelnovoliskonteven gibi müze en önemli yöneticisi kurucusudur. Normal tip ve büyüklükte mumyalanmış. Sen bu odada göreceğiniz ne söylemek zorunda değilsiniz, ama bilmeniz gereken diyecekler. Nesneler tüm oda hoş bir tür dağılmıştır. Ne biz burada göreceksiniz önceki odalarında görmedim sizi şaşırtacak. Odanın güney ucunda saf beyaz mermer ile kaplı olduğu. Birçok insan figürleri ve hayvanların çok birbirini takip eder bir şekilde düzenlenmiştir. Tavan şekiller sürekli her biri ayrı ayrı değil, belirtilen süre içinde, değişen renkler. Muhteşem bir manzarası. It 5 metre hakkında büyük saf altın kuş ile oda korkutucu doğu parçası gibi ilginç. Salonun batı tarafında altın ürünleri dövülmüş edilir. Su yaşayan bir yatak var. Biz açıklamasında okumak gibi eşsiz, bu su, mucizevi bir olaydır. Bu su bir yudum hayat affedilmesi için bir kişi kaydedebilirsiniz. Yazılı ise, hiçbir şey onu geri getiremez. Odanın batı tarafında ihtiyacınız. Orada müze çıktı. Duvarda iki buçuk metre üç buçuk bir resmi vardır. Resmin sol alt köşesinde açılacaktır tıklayın. Çıkmak kez kapanacak.

O başında anlatıldığı şekilde dağdan Büyük Roma Müzesi girişlerinin kesin açıklamayı beyaz bir taştır. Bu korkunç çöküşü almak için bu girişi açılması büyük bir tehlike olduğunu böylece bütün taşlar ile bombardıman çünkü orada yapılır, her şeyi bilmek önemlidir. İlk delik odotgore almak için çıkarılması gerekir. Orada çalışacak olanların ölüme, üstüne yığılmış taşlar toprak çökecek giderilmesinde kırmızı kapı açar delikten açıldığında.

İyi insanlar, onlar düşünmek Büyük Roma Müzesi girişinde açık ve koruması için Tanrı'ya dua karar verdi!

Rabbimizin 1828 yılı . Scary duvarlı deliğin arkasında barlar ve altın at zheltitsite getirdi ve politika kırdı ll Arnauts, Kapalı, Valchan olduğunu. Sammy onları tartaklandı ve büyük Mara uçan oyunları Sol kolunu kaldırdı. Sonra Baca patladı ve iki o tıkar. Ve yana Valchan kedi yıllar razidova kim söyledi ... zaman ... Maratha'nın Bölümü. En okumushliyata bulamazsınız. Gazel ve tersi üzerinde doğru Nişan açıklayan olmadan Mütevelli yazma ağlamaya bırakın. Ardıçkuşları deliğe oluk içinde peynir. Ta da bir kere ben bunu Chilyaka naida göndermek vardı. Sıkıntılı zamanlar. Bash niş ve çukura pizulya sokuldu için başka bir yazı deri olun. Chilyaka hem yazıları Rahat hükümetler olabilir.

Biz üç Saad kaldı. Ben Martin, kurt ve Fatma pop. Bu başını yemek olacaktır. Rab Peak ve kırmızı bar ile gözleri ve güneş gibi yarım Sahat tutmak. Sonra nedeniyle uzanmış elleri ile açmak ve çalıştırmak için söyledi. Orada, parmaklar ve sonbahar Oyma geliyor nerede ...

Burada ana niş olacak. Mary Priest kıstas. Pan ve düzgün taş günbatımı eşik lanet 16 yaşındaki Fatma nasıl. Fişlerinin kıstas reçete sürü içinde sürtünme ve el yok 38 ana Nişan vardır. Tis Fatma'nın eli InvFG ve burach yapılan ve yükselen güneşi izlemek olduğunu.

Korkunç adam Valchan. O Bulgarca serbest istedim. Rusya altın murabeto ile kurtarmak, ve onun adını sonsuza dek hatırlamak kalır. Ama krallar altın ve Arnis var hepsi inanmıyorum. Ve altın silahlar ve toplar dayanıklı ve dul ve suldatite bir yeri vardır.

Korkunç adam Valchan. O burada kapaklar üzerinde bu diğer şeyleri çığlık bilmiyor, ama ben Tis benim son yazım olacak beni özendirmek şey neden onun hakkında bütün bu şeyleri bilmek istiyorum ve ben sonsuza kadar anlatmak istemiyorum. Benim plaka beni öldürmek olabilir.

Yirmi yıl önce, İstanbul'a gelen Selanik giderken Santa Stavrus içinde Valchan wagon İçme. Gentile Valchan Troyan Pass iyi dağ biliyorum sordu. Valchan kelime parmaklarını söyledi. Sonra dedesi Stavrus Farsça koyun derisi orada bir mağara Hodavya gizli büyük hazine biliyor ve fişler Hodavya vardır bulundu. Valchan kedi adam eski ve bilge oldu bölmek ve onlar buraya gelmek bent inanılıyor. Tis bahar oldu ama sadece Eylül ayında uzun bir araştırmadan sonra gezgin ve kaside bulundu. 15 CCİ biri içinde 193 bar. Ben onları içeri sayılır Tanrı çapraz .. ayrı ayrı ll ve noktasının solunda göğüs atanır. Fuar kavga dede Stavrus Yunan gitmek istiyor. Swat otlatma mal ve eşyalarını satın almak. Valchan ücretsiz kelime Bulgarca altın kedi onun fikir bir atık konusunda yaptı. Dede Stavrus bide Valcea gelen katledildi beri. Başının üzerinde bu güne kadar yaptığı ciddi bir ayak plaka üzerinde bir altın haç vardır ve bir altın külçe ile indirdi. Mezarı polugarite dökümhaneler ve Romalılar vardı çukur ekleme ortasında kayın kasık olduğunu. Barlar olmuştur. Ama Thuy yırtıcı bir Sadek biliyorum, ve o Gentile derin bir delik teller ve altın taneleri vardır ama onları arayan değil.

Sonra Valchan izukva Tis hazine murabe biraz olabilir ve insanların grup okumushlii uğrayan birlikte almak için komuta edeceğini. Ve çünkü zaman beni ve tarım olabilir. Sonra hazineleri bir sürü aldı ve birçok çiftlikleri ubrahme. Bastisahme kötüler. Biz altın sikke ve diğer birçok çeşitli zhunzhurii bir sürü toplanan. Sonra yanında Valchan hatları öğretmen Nikola bize Manastırlı sadık Chilyaka kim yurtdışından gitti öğrenilen bir adam, ve mağaza satın pantolon giydi. Rus Çarı Nicholas tarafından tüm yol gitmek. Kat kral Onu gördüm ve tüm altın urtuval olduğunu Tis 'olduğu doğrudur yer kontrol hatları Chilyaka diyecekler geri getirecek. Üç yıl için bizim Chilyaka Rouschouk nöbetini bekledim. Bide Sonra çok kızgın olmak Valchan gelmedi kabul etti. O tek bir darbe ile bir kez pala kedi kızgın kedi nane bukachka boyun oldu. Yani bant ll bir araba bulmak. Parmaklarını yak. Beni Sade ve Fatma edelim. Sonra denilen Arnauts güverte Mara başka bir yere taşındı. Duvarlı ana ders ve kyuskite geçerlidir. Bundan sonra onları altın kap ama Kozi Brod onlara birini öldürdü vermek. Sessiz çoğu ölmüş. Onların paralar akçaağaç altında gömülü.

Şimdi kelime yaymak ve Fatma onun bir sürü iş o akıllı kedi vezir olduğunu olduğunu ve Cuirassier Bölümü dağıtalım. Tis ikinci kadın Valchan olduğunu. Ben çapraz kayın altında Yaz gününde onları taçlandırmak ve onları kutsadı. İlk dişi kurt Ohrid çevresinde güzel oldu. Erkek kedi nadiren vardır. Valchan nadiren doğdu bir adam. O güçlü olduğunu Nasıl uzun boylu. Çevik kedi bir kedi. Karanlıkta, bir kedi bir zekice onun kartuş kemerini ve elini sallayarak ve bıçak Dravi kedi el kesme atmak yanıp söner diyoruz. Saçı sadece Maratha'nın siyah ve parlak siyah kedi sendika bacalar olduğunu. Fatma çoğu onunla oynamayı seviyor. Aksi takdirde o çok merhametli ve zarif ama kızgın ve soğuk kedi kızgın. Yüzü Coot oldu ve sol elini zatreperva.

İlk eşi Itapra kyoy valisi tarafından kaçırılan ve sashkyasana edildi. Haremde sakladı. Sonra karıştırdı saç kurt ve kötülük UGS eğri hançer pişmanlık. Üç gün çiftlik işgal ama o Edirne Sarah almıştı. Valinin ikinci çocuk - Nihayet çiftlik ve arazi Valchan kadanche onun on yıllık streç yaktı. Dağa götürdü. Arabalara Valchan istedim, ama sadece haline ... Zasla tavan ve deri Mara zemin ve ona buzağıların cepler kazanmıştır. Ben çok büyümeye ve hala kurt ile yürüme. Onlar evli dört yıl sonra luminance. Turceni Fatma olmasına rağmen güzel kız deste gözlerimi gördük. Yüz ve prechinyano gözler yeşil kayın. Gürlemek ve ata binmek için onu öğretmek Valchan. Sonra Ocak taciz bacadan ikisini öldürdü.

Şimdi Sade Valchan, Fatma beni yaşıyor. Bu genç ve şanslı. Burada dağlarda en gizli olduğunu. Onlar kurt Blue Pool alabalık gittim ve bana hala yazmak beni çekerek. Başka bir iş var. Sen neden acele gerekir istifa edecek Kartallar minaresi ve bir at boğmak unaya et yiyen tırmanmaya başladı. Zaman bazı açıklama başladı. Çocuklar bir kez çalışacak olanların olduktan sonra burada benim kelime vardır.

Ana niş Minare tash özelliği değil, bu oyunlarda olduğu ve bu hindistancevizi Haydushko kaynak ve günbatımı için yüksek insani savaşın nerede 120 nerede. Tash Minare 7 kapaklar yol açmıştır. Pizulya Sunset gümüş barutchiynitsa vardır ve silah kitap çiğnedi. Bu başlayacaktır yana sürü diğer fişler yazılmıştır. Fatma dedi. Valchan bir şey üzerinde iki fişleri var dediğim gibi yani Dawn büyük ise rastgele Naida bir birisi. Orman Chaush vadisine güney sırt boyunca geçirin. Aşağı kireç geyik içine yaptığı sonundan itibaren ... Sonra Haydushko emzik için Reddy çukur dibinde kötü bir yere ilk çukurda. Dolayısıyla zaten bizim Minare Tash copra. Belki kahramanca emzik birleşme kuru odun kemer üzerinde nehir Truva manastır kulübe altında. Orada kötü bir yer ve kişi karıştı. Sen Tis değil daha çığlık.

Geyik kafatası geyik Top iki 100 zheltitsi vardır. Sol boynuz dışı beslenir. Naida Onları kötü ve hortuva ve iyi maliyetini düşünmek değil. Tis olduğunu.

Odovite Mara 4 ama şimdi sadece bir tane var. Bu koyun ve şeytanın olmadan tamir edemez ve tarım Tis sadece 10 yazlar için toplandı. Bu klyusa iken, alt levha boyunca 20 arşın derin sürün sonra kürkler yılanları koymak deliğe orada oynamak yok. Sıkıca gömülü senin basın koymak. Her yan taşları üzerinde düşecek. Farklı da vardır. Orada oynamak yok ... Taş dönen bir ömür boyu oluk olduğunu Bash. Orada Coppola boğmak ve sadece alabalık için çalışır. İçinde göbek hedefleyen bir havuz bulunmaktadır. Ama Valchan kaldırdı ve taş ateş ve sürü gömmek. Başka bir yerde Chovna su ... Bölümün üçüncü bir atı ile politika yürüdü kim. Arnauts Zidane kalın onu biliyorum orada duvar. Gittik bütün yaz. Çok toprak ve taşlar kazanmış ve küçük kayınlar dikti ... Ve biz oraya gitmek için zaman olmayacaktır göstermek için. Orada delik bir sh parlaklık, ama bir çıkmaz. Kimdi ... oğlan bir kapak ve üst ekili lilacs Ocak saklandılar. Geçen ay bazı insanları süpürdü ama sonsuza asmak edelim. Eğer Bosch Natter ll orada kalmasını göreceksiniz buldun.

Şimdi girdi ve kedi bırakılabilir yer daha az para yatıyor. Bana kimse benim için mezarında dönüyor istemiyorum çünkü hatırlamak çok kez okuyalım. Sen Bölümü pizulya orada Minare Tash bir kıstas başlayan bulacaksınız. Fatma dokuma kumaş içindeki diğer fişler tamamladı. Sopa taşıyan bir büyükanne andıran taş diyor koyun Dick boyunca yalan söylemez. Tis Valchanova şeytan dayak taşlar ve bölüm niş vardır. 'Tis bir gün çekiç duyuyorum gidin. Bunun üzerinden göz atıyor Kedi sapikyasash biraz çatlak aşağı içinde acele ile olsa kaymış. Geniş bir kedi odası vardır. Ortada ovarlak Tash ve hiçbir belirgin nedogazhda ve görmek bir sürü var olmasıdır. Cilic naydesh Başa Poligatoto çağrı ve manzhalatsi moloz kazma için ve garmoli kurcalamak olacak. Taş ağır ve kütüğün altındadır. Orada ileri Acele yok çünkü pirinç halka koyacağız. Okumush için. Sonra uçurum açılmakta olacak, korkuyor yaktı kavga ve kaymış değildir. Sen öldün sadece bir zihin. 14 adım kayanın içinde sıkışmış aşağı yol. Lazgat kılıç kütle ile bodrum çürümeye değil. Clever. Ayakkabı ya opintsi ile ayak. Onüçüncü adım elini itmek değil. Orada dikenleri. Onlar başak Odman ve ölmek prichernee olacaktır dürttü. Bodrum ebedi zehirdir. Valchan adam onun için Cezayir'e gönderildi. Tis anahtar bölünür. Rahatlaka Mara için Bitti. Önünüzde buharlı su göreceksiniz istifa. Öldürülen uma rejenerasyon alamadım. Su doğramak alacak. Gazhuva bir delik olduğu yerde. Yakala ve sadece ayak mekanın ötesinde sıkı. Kumdan bir tümsek vardır. Benim sadık kedi Chilyaka benim bloodhound, orada gömüldü. Zehir yalamak geldi ve nehre daldı. Ben, yine de onun için üzülüyorum. Bu yüzden onu seyretmek için ERA do Kaftaliyata ... geniş bir yer ve testere vardır. Üst Daudet biber hala akıllı olsun, git. Kat Mandy bunun arkasında durmak yok go away. İçinde siyah tükürmek opne edilecektir. Senin aracılığınla gidecek. Ancak o bunu koyacağız gergin bağırsak kurt. Rot değil. Kılıçla Yağlama gres o. Akıllı. Kapı kedi deli, hiçbir şey gidecek. Bir adam mücadele delik ve hiçbir alt. Topraklarda derin gidin Valchan bağırarak. Chilyaka cat walk ışık solmaya başlar, onu dostrashee ve Tuy olacaktır. Şimdi Maratha budur. Rüzgar esiyor olacak. Rahat olun. Dergiler bir ip giyebilir. Kapıdan içeri gidin. Orada bir delik olduğunu ve kanca kedi şimdi hafif bir yürüyüş çıkmak sohbet görülür. Bir ihtiyaç vardır. Kum var. Duvarlar düzgündür. Üst katta bakla. Duvarlar Eğer Valchanova şeytanlar ve cinler asılı görmek ... Biraz ressam oldu. Fatma geçti ama karanlık ve gösterileri yer almaktadır. Yukarıda tesviye edilecektir. Eşit odasına gidecek. Karanlık ve dönüm noktası bir çok şey var. Tis ahırları oldu. 20 atlar durdu ve 4 düve ve 60 koyun hala gelecek. Orada taş yemlik, hindistancevizi, koşum takımları, sakin ve vadalatsi vardır. Çok kuru ve yer ısıtma. Orada görünümlü otsvetnik iki delik zıt içine ama Valchan onlara ateş önce. Şimdi sönük kalır. Bir delik kartallar vardı. Biz lokmaları onları beslemek. Bir Saha Fatma hakları presnak tarafından ısırdı ve kinazlardan korkuyorlardı. Erkek oldukça büyük ve bir kez jambon eti çaldı ama Valchan herkes çubuğuna vermez. Ahır yılında büyük sh vardı duvarın başında göreceksiniz. Şimdi preminuva yoktur. Betera ölçek kalın ve dışarı hiçbir şey gösterir. Çamurlu yılında Odaya varil ve brendi bir namluya sahip. Valchan onu sevdi. Beni Beni Lord ALLAH korusun. Bir şey bir yerde korkunç bir kükreme duyuyor musun. Düz gidin. Soba bacaları kim ayakta alacak. Narita sonra eğrelti ve deri vardır. Duvarlara silahlarını asmak. Barrels barut dolu. Gazeller civarındaki yangın. Burada da çıkışını onları taşındı. Inak burada sürece ateş kapalı olduğu gibi, kaç yangınlar lokmalar pişmiş nasıl, baca köşede yanıyor. Burada turistler tüm yol görebiliyordu zham içinde. Her zaman Chassay ve köpek diş yukarıda orada durdu nerede odadan dışarı. Kütüğün kükreme git su düşen göreceksiniz. Sağ katta bir politika yoktur. Ney almak ve geride su eğildim. O deliği önünde düşer ve girer ve çırpıda sonra getirilen kim. Kapıdan 50 adımlar Çelik'i göreceksiniz. Klyucha altındadır. Bodrum bir kılıç kütleye sahiptir. Ama zekice. Unlock ve altın külçe ve üst sprinets alt orada düşmek olduğunu, böylece kapıyı tekmeledi. Seni öldürecek. Tis o Valchan oda ve Fatma. Tüm kürk döşeme tavana mesajları. Pencere koltuk sonra İstanbul'a taşımaktadır. Ll sobtenlatsi ve basmalatsi kervanların Zeti vardır. Fatma yüzden Sarah benzer bazı notlar. Valchan altın kabzalı Sable Grechko vardı. Bu başlığın üzerine pencere koltuk üzerinde duruyor. Burada sade sonsuza Maratha'nın kaydedilir. Ana minder Valchan Pöstekimi bıraktı. Orta kapının içine almak ve ne yapacağını nasıl oraya yazılır. Ben yazılır bilmiyorum. Eğer Maratha göreceksiniz açın. Çağlar ışık gerekmez. İçinde biz öküz kavrulmuş olduğu gibi bazı rahatsız kedi kızdırma olduğunu. Sol tarafta bar ile göğüs vardır. Sıra 3 bir başka vardır. 192 ve 193 hedef sürü budur. Zheltitsi ile 5 evler heft ve aile ayrı ayrı vardır. Sayılar, birinci odadaki bakır renkli tuval yazılır. Bu zamana kadar iki dana derileri isipani bazı altın zhunzhurii, cheprazi, küpe, bilezik, yüzük ve daha fazlası vardır. Bir sepet fındık bazı paha fasulye vardır. Bir altın tepsi padişah vardır. Bu Valchan ve Minço demirci igrayaha. Onlara poligatoto kadife sonra orada Krincha vardır. Eğer bok gitti o Kolye. DNAaz bastisahme zaman Veshni preslop gelen bu Zeman. Pazvantoglu Paşa Sultan Armagan onu gönderdi. Sonra Zeman altın 5 yükler. At yükler. Orada çekiç ve diğer şeyler ama önemli değil. Burada giymek için bu yerçekimi acele iştir. Başka bir yolu yoktur. Yapacağız. Göğüs sonunda bir pezevenk eşli vardır. Kedi Eğer ortada adım ne zaman bir delik göreceksiniz havlamaya kadar yürümek ... bir uçtan diğer 26 arşın olduğunu. Bir ip ile ölçülür. Orada, o düz aşağı var çünkü biri gidemez ve üst mağara yakın fişleri hortuvam ana delik bilmiyorum olmadan bazı delikler vardır. Mara bir kişi sal girer. Tis benim yemin ve Valchanova olduğunu. Ayağa Diğer. Çantayı bırakın. Tis tutuyor. Kav acele ile bilmek için zamana ve kan sallamak nasıl oldu. Biz Dnaz Lovchanski tarafından alındığında kez iyi çitler ordumuzu hendek dedi. Tabor çevresinde. Biz 15 kişi ve altın Zeman 5 yükleri çalıştı. Valchan asker Cara Asanas üzerinde gürlemek ama dokuz güreşçiler Valchan üstüne atladı. O bir hançer eğri bıçakladı ama diğerleri ona atmak ve onu yakaladı ve bağladı. Kampta İbrahim Bey'in büyük bir ordu akşama kadar götür. Boaza Aşağıda çayırlar. Tied çadıra onu sürdü. Ama nerede bir gece Saha olmak ve onun Garrote Edina Chassay çöz. Arazi ve valinin atı streç başkanı, diğer darbeler dedikodu oldu ikindiya komik kedi geldi. Fatma hayatta şikayet etmişti. Çok onu Arno, ama bunun nedeni Nemo kalp yatıyordu eğer Turkincha. Ben büyük ZORAT olduğunu bilmek durmak olmayabilir ve birçok başları kesilmiş olması.

Valchan Chilyaka ve bash kişidir. O, çoğu zengin olmak istiyorum baca araba bulduk ve ben rahatlaka bakmak ve onun fikir Türkiye'yi murabe vardı. Gedik tepe ızgara Mudakat onun istediği menteşe için Valchan ona iman bir tabak ve Sade o Orman çalışır diyor. Menteşe Valchan 12 kişi ve 10 kişi vardı. Valchan oldukça aceleci tahribat olur, ama benim yemin ve çapraz ölüm bizi teslim olur. Şömineler için kapı vardı ve diz, izin ve diğerleri kabararak edildi. Naas barışçıl birlikte gitti. Onlar korkunç şeyler vardı.

Son düzenleme:

FENERLi

Super Moderatör
Kullanıcı

merhaba FENERLİ ustam tesekurler .

Bak kalp kalbe karşıymış bende tam sana bg.gizli hazineleri atmıştımki sende güzel paylaşım yapmışsın:D:D:Dbenim attığım p.m.v.el yazmalarından.

FENERLi

Super Moderatör
Kullanıcı

(alkış)eee FENERLİ ustam sen benden ta cok yasayacagsin ta erken davranmisin(alkış)

eee ersan :D:D:D allah c.c bilir ,biz artık demlendik sıra sizde gençlerde çok çalışın çok öğrenin,çok araştırın.:):):)