Su Damlatan Bir Magara ..

Turkia

Kullanıcı
Cevap: Su Damlatan Bir Magara ..

Gördüm Resmi Telefonuma Da Attım .. Gittigim Zaman Lazım Olur .. Söylediklerini Aynen Uyguluyacam 1-2 Saat Arastırma Yapacagım .. Calkaya Arkadasım Söyledigini Uygularım Da Ne Kadar Kazmam Gerekecek ?

Son düzenleme:

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

9979MGR.jpg

KIRMIZI OKLAR TAVANDA BAKMAN GEREKEN YERLERİ, MOR SPREYLİ YERLER DİKKAT EDECEĞİN ALANI İŞARET EDİYOR,

MAVİ OKLAR MAĞARANIN SOL DUVARINDA BAKMAN GEREKEN YERLERİ, YEŞİL BOYALI YERLERDE ÖZELLİKLE SOL DUVARDA DİKKAT EDİLECEK YOKLANACAK YERLERİ GÖSTERİYOR.

YEŞİL HALKALI ŞİŞ DURAN YER VAR. KEMER GİBİ ÖZELLİKLE ONA ÇOK DİKKAT ETMENİ ÖNERİRİM.

BİRDE BOŞLUK ÇUBUĞU İLE Bİ BOŞLUK KONTROLÜ YAPMAN MENFAATİNE OLUR. BOŞLUK ALAN TESPİT EDERSEN (BU ZEMİNDE OLUR YADA SAĞ SOL DUVARLARDA OLUR YADA MAĞARANIN SONUNDA OLUR) BOŞLUK ALANA DOĞRU İLGİNİ YÖNLENDİR.

BİRDE HORASAN TESTİ YAPMANI TAVSİYE EDEBİLİRİM.

Son düzenleme:

Turkia

Kullanıcı

HARBiCi Arkadasım Bu Hafta Sonu Oraya Gidecegim .. Söylediklerini Aynen Uygulayıp Cok iyi Bir Arastırma Yapıp .. Resim ve Video'ları Paylasacagım ..

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı

HARBiCi Arkadasım Bu Hafta Sonu Oraya Gidecegim .. Söylediklerini Aynen Uygulayıp Cok iyi Bir Arastırma Yapıp .. Resim ve Video'ları Paylasacagım ..

turkia arkadaşım. bilgimiz yettiğince, dilimiz döndüğünce yardımcı olmaya çalışırım. benim eksik kaldığım yerde daha kıymetli bilgili ustalarımızda vardır. onlar varsa açığımızı tamamlarlar. hakkında hayırlısını diliyor, güzel ve detaylı bir anlatımla dönmeni bekliyorum. resimlerine yer yön bilgisi de eklersen güzel olur. az da mağaranın içi duvarları, ve mağaranın karşı tarafının resmi. saygılar.

Turkia

Kullanıcı

ALLAH Sizden ve Diger Arkadaslardan Razı Olsun Vermis Oldugunuz Bilgiler isime Yarıyabilir .. 2-3 Saatimi Oraya Ayırmam Gerekiyor .. Hafta Sonu Nasipse Oraya Gidip Resim ile Birlikte Videoda Paylasacagım ..

cantar

Vip Üye

6888817826072011414a.jpg

5042817826072011414ab.jpg

Turkia

Kullanıcı

Hocam Muhtesimsin Sen Yaa Nasıl Böyle Birseyi Gördüm Hayretler icerisindeyim Suan :S

mameki

Kullanıcı

Üstadım seni tebrik ederim.(alkış) paylaşımlarına bakılırsa hiç bir yer gözünden kaçmıyorgöz kırp böyle gidersen mutlaka bi sonuca varacağına eminim:) .İyi Çalışmalar.