Şu Işaret Ustalar Hiç Anlamadım | Define işaretleri ve anlamları

Şu Işaret Ustalar Hiç Anlamadım

siname211

Kullanıcı
07d346c60323256e48ef4ae953ae3c49.jpg

E2303 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

siname211

Kullanıcı
Yardım edersiniz sevinirim ne olduğunu bile anlamadım

wolf_52

Kullanıcı
şu rasıdır demmek zor tek resime bakıpda, ama bu allan bir çok mezara ev sahipliği yaptığı aşikar, resimde gözüken bu kayacı 4 cepeden görmek gerek ve gezmek gerek ve asıl gizli olanı bulmak için bu betimlenen kordinatların ölçümü gerek ve aynı zammanda sağlam çubukçu gerek, sağında solunda yamcında ne var deresi nasıl şekildir eski patikası nasıldır?? bilmek görmek gerek, tek resim çok yetersiz kalmış, en azından bu resmi yönleriyle beraber yazsaydınz ve bizde sorsaydık resmi çekerken sol kolunuzun arka hizasında farklı ne var, ve yüz istkametiniz doğrultusunda ne var?? zig zak ölçümleri doğrultusunda zigzak adımlarsak farklı ne var görmek icap eder güzel bir yere benziyor......

siname211

Kullanıcı
şu rasıdır demmek zor tek resime bakıpda, ama bu allan bir çok mezara ev sahipliği yaptığı aşikar, resimde gözüken bu kayacı 4 cepeden görmek gerek ve gezmek gerek ve asıl gizli olanı bulmak için bu betimlenen kordinatların ölçümü gerek ve aynı zammanda sağlam çubukçu gerek, sağında solunda yamcında ne var deresi nasıl şekildir eski patikası nasıldır?? bilmek görmek gerek, tek resim çok yetersiz kalmış, en azından bu resmi yönleriyle beraber yazsaydınz ve bizde sorsaydık resmi çekerken sol kolunuzun arka hizasında farklı ne var, ve yüz istkametiniz doğrultusunda ne var?? zig zak ölçümleri doğrultusunda zigzak adımlarsak farklı ne var görmek icap eder güzel bir yere benziyor......
:( tamam oraların resmini iyice çekip atarım. Derenin içinde bir yerde burası yazın akan deresi şelalesi var buranın çok güzel bir yer

wolf_52

Kullanıcı
:( tamam oraların resmini iyice çekip atarım. Derenin içinde bir yerde burası yazın akan deresi şelalesi var buranın çok güzel bir yer

bu kuru derenin kıvrım yapan yerlerin kenar üstü hemen mezarları var...dikkatli bakıp farklılıresimleyin dere boyu ,güzel yer..

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
resim bende açılmıyor.
ist78 kardeşimizin açtığı konuda da olmuştu.çok istememe rağmen yorum yazamamıştım. neden kaynaklandığını anlayanımız varsa lütfen bildirsin.

siname211

Kullanıcı
resim bende açılmıyor.
ist78 kardeşimizin açtığı konuda da olmuştu.çok istememe rağmen yorum yazamamıştım. neden kaynaklandığını anlayanımız varsa lütfen bildirsin.
Internet ayarlarından resimleri gösteri aktif hale getirin

ÇALKAYA 28

Document/Belge/Usta
Kullanıcı
burada haç işareti ok kanal dere patika yol basamaklla çıkılan yer denmiş ikimci işaretli kayayı bul çevrede doğaya aykırı çok şey vardır geniş şekilde araziyi incele işaretin 30 metre çevresine takılı kalma bazı kişilere şu varmı bu varmı diye soruyoruz yok diyor başka bir sitedede soruyorlar orayada konu açmış orada var deniyor

grasviti

Kullanıcı
Bu isaret cok sey soyluyor akşam evde pc oturunca ayrintili yazarim suan telden baya zamn aliyor iş guç mesele zor oluyor

Lenovo A7020a40 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi