Suda Görülen Hazine....

sempatik_06

Kullanıcı
ustalarım bir konuda danışmak istedim. bu olay olalı 2 ay olmadı. bir kişi bizim oraya gelerek benim dayı oğluna suya bakarak burada olanlarla ilgili sizin merakınızı giderebiliriz demiş. ve doldurmuş suyu leğene dayı oğluna bak ne görüyorsun demiş oda bir anda bizim oradaki yığmayı ve giriş kapısını ve içinde bulunan altınları görmüş 3 yerde ve orda olanı bahsetmiş bu konuda ne söylersiniz....

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
be güzel kardeşim,sen masa başında oturuver,adam çoktan onları aldı gidiyor.:D
bu tür insanlara rağbet etmeyelim. muhtemelen diğer canlılar aracılığı ile bir oyunlar oynamış.
onlar asla insan oğluna yer altı malzeme noktası vermez.
bilirmi? elbette. onların kullandıkları malzemeler bile altın.
veriyor olsalar,bahsettiğin kişi, senin benim yanımda olmaz,kimbilir hangi yaşamlara uçmuş olurdu.
sevgiyle kal sağlıcakla kal.

Lacivert24

Extra/Dini Konular
Admin
bizim oradaki yığmayı ve giriş kapısını ve içinde bulunan altınları görmüş

içinde şüphe kalsın istemiyorsan çubuklarla bi bakıver ne kaybedersin ama bende ikizceli hocama katılıyorum Mevlam şerlilerin şerrinden korusun...

SEVALİ

Kullanıcı
Maalesef bizim mahallede biri yaşardı kendiside bu işler ile uğraşır içi dolu leğen ile muska yazar define işlerine bakardı.
Torunu arkadaşımdı kazmadıkları yer kalmadı ama sonuç sıfır.
Bu tür kişilere itibar etmeyiniz.

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
define realistik metodlarla bulunabildiği gibi mistik metodlarla da bulunabilir.
ama inanmaya değer olanı mistik metodlarla gelen tahminlerin realistik metodlarla teyid edilmesidir. yani demek istedim ki bir yığmayı tespitte hiç zorlanmayacak (min.7 metre net metal veri alabilecek) makina getir. koca yığmayı boşa ters cevirme usta :D

sempatik_06

Kullanıcı
ustalarım teşekkür ederim bu aydınlatıcı yorumlarınız için şöyle bir açıklama getirmek gereği hissettim evet bunu yapan yabancı bir adam ama gören dayı oğlu o görmüş ve olanları o yapan adam sormuş ne gördün diye. oda gördüklerini anlatmış. anlamadığım kısmı bu acaba büyümü yaptılar.
o yığmada zaten ben buradayım diyor yıllardır herkesin gözdesi çünki çift merdüvenli ve devasa bir kayası var üstünde o yığmaya çıkan yaklaşık 2 km. tünel de var tabi yılların şartlarına dayanamayıp tünel yıkılmış. tam üstünden geçen bir kervan yolu. yaklaşık 1 km uzağında han. var daha neler neler. ve bunları dedem anlattı. sağlam bilği...

sempatik_06

Kullanıcı
ustam madem bu kadar heybetli ve güzel bir mekanınız var, öyleyse görsellerini de görelim size zahmet olmazsa.
etrafına evler yapılı buda resim almayı zorlaştırıyor mekanın yani yarin hassasiyeti sebebi ile resimleri yayınlayamıyorum. yoksa orası hakkında öğrenmek istediğim bir çok şey var. demekki zamanı var hayırlısı olsun bekleriz. inşallah...

gandalf

BozkurT
Kullanıcı
s.a. sempatik ustam ben bu gibi konulara aslında inanasım gelmiyor ama nezaman
böyle bir konu açılsa aklıma ilk gelen şey çocukluk yıllarımdır.
benim başımdan şu şekilde bir olay geçti 11yaşındayken tabi meslek öğreneceğiz bir yerde çıraklık yapıyorum
ve ustamın motorsikleti ni çaldılar bir hocaya gittik ve beyaz bir kağıda okudu sonra bana dediki gel yanıma otur ve ne görüyorsan hepsini anlat dedi inanın ustalarım bir televizyon izler gibi herşeyi gördüm daha dün gibi hatırlıyorum hangi yoldan gitti nerede olduğunu hepsini söyledim ve aanlattığım vede gördüğüm yere gittik motorsiklet oradaydı.
inansammı inanmasammı bilemiyorum bu hoca işine sadece diyeceğim tek bir şey var geç olmadan ustalarımında dediği gibi
bir araştırma yapınız ne olur ne olmaz saygılarımla.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
konuyu biraz kısa yazdım. bizim bu konularda bir hayli deneyimimiz olmuştur. gösteremez demedim,dikkat ediniz. vermez dedim. olan noktayı değilde bir başka yerde var gibi göstererek yanıltır.
o alemden ,ben yer aldım,doğru veriyorlar diyen bir kimse bu günümüze kadar olmamıştır,bundan sonra da olmayacaktır. alanın tamamını her noktasına kadar anlatır veya gösterir.bir isim verin sorun 7 geçmişine kadar sayar. iş bildiğimiz konuya gelince alabileni sırtımda taşımaya hazırım. bu konu binlercesine açık. herkes düşüncesinde özgür iradesi de elinde deneyebilir.