Suda Görülen Hazine....

sempatik_06

Kullanıcı
konuyu biraz kısa yazdım. bizim bu konularda bir hayli deneyimimiz olmuştur. gösteremez demedim,dikkat ediniz. vermez dedim. olan noktayı değilde bir başka yerde var gibi göstererek yanıltır.
o alemden ,ben yer aldım,doğru veriyorlar diyen bir kimse bu günümüze kadar olmamıştır,bundan sonra da olmayacaktır. alanın tamamını her noktasına kadar anlatır veya gösterir.bir isim verin sorun 7 geçmişine kadar sayar. iş bildiğimiz konuya gelince alabileni sırtımda taşımaya hazırım. bu konu binlercesine açık. herkes düşüncesinde özgür iradesi de elinde deneyebilir.
ustam teşekkür ederim anladım. dediğiniz gibi vardır ama yerleri farklı olabilir demek istiyorsunuz galiba. orası zaten göze hitab eden gönlünü ferahlatan ayrıca bir çok gizemi içinde saklayak bir yığma. bakalım birgün nasip olurda görürüz belki ne var ne yok belkide başkalarına nasip olur.
birde sormak istediğim birşey daha var ermeniler yığma tepe yapmazlardı demi usta yada yığmalara değerli birşey saklamazlardı galiba...

aydin-28

Kullanıcı
kendi kendine sorular sor cevabını bulmaya çalış sonuca ulaşırsın.ilk soruyu ben sorayım.
1.neden amca oglunu buldu bu kişi,belediye başkanı varken ilçe başkanları varken siyasiler varken vs .
bir yıgmaya gireceksen etrafında güçlü seni koruyacak imkan saglayacak insanlar olmalı

2. digerlerinide sen sor kendi kendine.

Eskap

Kullanıcı
Cinler ve özellikle bir görevi olmayan cinler davetsiz sekilde mülayim sessiz insanlara gelebilir..ikizceli hocamın dedigi gibi yerde gosterir ama nokta vermez...siz devlet sırrını yabancılara verdiğinizde sonunuZ ne olursa bu cinlerin sonuda o olur...,,bu cinlerin cogunun yalanıı bol olur.Allah serrin den korusun

Erdem

Vip Üye
Vip Üye
ustalarım bir konuda danışmak istedim. bu olay olalı 2 ay olmadı. bir kişi bizim oraya gelerek benim dayı oğluna suya bakarak burada olanlarla ilgili sizin merakınızı giderebiliriz demiş. ve doldurmuş suyu leğene dayı oğluna bak ne görüyorsun demiş oda bir anda bizim oradaki yığmayı ve giriş kapısını ve içinde bulunan altınları görmüş 3 yerde ve orda olanı bahsetmiş bu konuda ne söylersiniz....
Böyle birşey yaşadım,Hizmetçi kılığında gelen bir kadın yaptığı temizlik esnasında ablama ve bana fal baktırırmısınız dedi,Ablam tamam olur deyince kadın bir tepsi içine su koy getir dedi,Haliyle siz niçin getirmiyorsunuz deyince olmaz sizin getirip baktıktan sonrada suyu siz dökeceksiniz bir canlı bitki dibine demişti,Ben ne kadar karşı çıksamda ablam baktırdı ve geçmişte olan herşeyi söyledi ve doğruydu tepsideki suyu döktürdü kardeşime ve ısrarla benimde bu şekilde suya bozuk para atarak falıma bakmak istedi,Bende ne kadarda gaybın anahtarı Rabbimizdedir inanmam dediysemde kardeşimin zoruyla baktırdım ve söylediği 5 şeyin 4'ü gerçekti ve oldu,5. ye zaman vermişti daha ozaman gelmedi,Bu kadının evine kadını bırakmaya gidildi ve evine girene kadarda bakıldı ben gitmemiştim kadını bırakmak için,Kadını tekrar arayan kardeşim ne yaptıysa bulamıyor en son evine gidiyor ve ortada ne ev nede kadın diye birşey yok,Araştırmaya başladım nasıl olabilir diye,Tanıdık tüm hocalar aynı şeyi söyleyince yani gelen kadın imanımızı çalmaya gelen şeytani cinlerden olduğunu anladık,Önemli olan doğruluktan ayrılmamak olduğunu şeytanıda ALLAH'ın yarattığını ve hayır ve şerrinde Allah'tan olduğunu unutmamak gerektiğini anladık hamd olsun,Burada önemli olan Para değil,İman

sempatik_06

Kullanıcı
Böyle birşey yaşadım,Hizmetçi kılığında gelen bir kadın yaptığı temizlik esnasında ablama ve bana fal baktırırmısınız dedi,Ablam tamam olur deyince kadın bir tepsi içine su koy getir dedi,Haliyle siz niçin getirmiyorsunuz deyince olmaz sizin getirip baktıktan sonrada suyu siz dökeceksiniz bir canlı bitki dibine demişti,Ben ne kadar karşı çıksamda ablam baktırdı ve geçmişte olan herşeyi söyledi ve doğruydu tepsideki suyu döktürdü kardeşime ve ısrarla benimde bu şekilde suya bozuk para atarak falıma bakmak istedi,Bende ne kadarda gaybın anahtarı Rabbimizdedir inanmam dediysemde kardeşimin zoruyla baktırdım ve söylediği 5 şeyin 4'ü gerçekti ve oldu,5. ye zaman vermişti daha ozaman gelmedi,Bu kadının evine kadını bırakmaya gidildi ve evine girene kadarda bakıldı ben gitmemiştim kadını bırakmak için,Kadını tekrar arayan kardeşim ne yaptıysa bulamıyor en son evine gidiyor ve ortada ne ev nede kadın diye birşey yok,Araştırmaya başladım nasıl olabilir diye,Tanıdık tüm hocalar aynı şeyi söyleyince yani gelen kadın imanımızı çalmaya gelen şeytani cinlerden olduğunu anladık,Önemli olan doğruluktan ayrılmamak olduğunu şeytanıda ALLAH'ın yarattığını ve hayır ve şerrinde Allah'tan olduğunu unutmamak gerektiğini anladık hamd olsun,Burada önemli olan Para değil,İman
teşekkür ederim Allah razı olsun usta

BAYBURTLU

Kullanıcı
Falanca hoca, filanca falcı gaybı biliyor demek küfür olur. Bir hadis-i şerifte buyuruluyor ki:
(Falcının, büyücünün veya başka birinin gaybdan verdiği haberlere inanan, Kur’an-ı kerime inanmamış olur.) [Taberani]

kingoctapus

Kullanıcı
bir olay geldi aklıma renkli gözlü bir arkadaşım var babası define işleri ile çok uğraşırdı bir gün hoca dedikleri biri ile geldiler hoca çocuğun gözü renkli olacak dedi babası hemen arkadaşımı aldı bir kap su getirdiler hoca arkadaşıma suya bak sakın korkma diye seslendi içinden birşeyler söylüyordu veya okuyordu dudakları kıpırdıyordu birden arkadaşım bağırmaya başladı ve koşarak kaçtı ne oldu dedik anlatmadıı böylece yıllar geçtii babası bile rahmetli oldu geçenlerde sordum köyümüzde bir yer gördüm dikili bir taş var adamlar gördüm sonra ellerinde kazma olan üzerime doğru gelince çok korktum dedi bu yere nasip olursa bu yaz gidiyoruz bakalım ne olacak merak ettim şu dikili taşıı

karadayi

Kullanıcı
abilerim benimde bildigim bir hikaye var.. cocukken köyde mahalle cocuklarından biriyle, bir kız cocuguyla cok iyi anlasırdım..bigün kapının önünde oyun oynarken annesiyle babası beyaz bir arabaya bindi gitti..dikkatimi çeken fakirlerdi arabaları yoktu ve gelen beyaz araba cok lükstü neyse cok gecmeden geldiler..tabii kız kormus ve şaşkınlık icinde ...sorduk nereye gittiniz o koca arabayla diye..kiz basladi anlatmaya..(....) yengemin annesinin altınlarıni calmislar..bi amcaya gittik..upuzun sakalları vardi..yeşil gözlü olman iyi dedi ve bana dua okudu baş parmagima mürekkep sürdû..bende parmagımda bir kadının altınları alıp kactıgını ve tandıra sakladıgını gördüm..amcaya anlattım geldik dedi..ha tmm diyip cocuk oldugumuz icin biz yine oyuna devam..ama aklıma geldikce tırsıyorum açıkcası :) saglıcakla :)