Surfer'le Metal ve Boşluk bulma yöntemi

A21MEDLi

Admin
@A21MEDLi ustam belki bir faydam dokunur çocukluk arkadaşım yazılım mühendisi ve kendi ekibi var. Tam olarak senin ne istediğini ben anlamadım fakat açıklayabilirsen ben de konuyu kendisine açıp elinden gelebileceği bir şey var mı yok mu öğrenebilirim uygun görürsen?
konuyla ilgili açıklamam 29. sayfanın üstünde yazılıdır.

Reis

Kullanıcı
Yasaklı
buraya email at yükleme cd si catlak ve kırıldı de yükleme cd sini kopyalayıp benim emailime atarmısın .diye yaz kısmetine

A21MEDLi

Admin
@A21MEDLi ustam belki bir faydam dokunur çocukluk arkadaşım yazılım mühendisi ve kendi ekibi var. Tam olarak senin ne istediğini ben anlamadım fakat açıklayabilirsen ben de konuyu kendisine açıp elinden gelebileceği bir şey var mı yok mu öğrenebilirim uygun görürsen?

geçen gemişte kaldı,onu tekrar anlatmanın anlamı yok.
Mevzuyu biraz toparlarsam.benim istediğim şudur. bu usb x18 garmin optikte ''ACCURACY /kesinlik'' kısmıyla ilgili sensör veya yazılım varmı? yokmu? eğer varsa bu ''ACCURACY'' kısmıyla ilgili yazılım veya sensörünün en üst seviyesine çıkartılıp hassasiyetinin dahada artırılmasıdır.artık bu yazılımlamı veya proğramlamı yapılır,O kadarını bilmiyorum..

A21MEDLi

Admin
önce bunun yapılıp yapılmamasına karar verilmeli,proğram vs. kısmı kolay anlatırım..

reddanger

Kullanıcı
geçen gemişte kaldı,onu tekrar anlatmanın anlamı yok.
Mevzuyu biraz toparlarsam.benim istediğim şudur. bu usb x18 garmin optikte ''ACCURACY /kesinlik'' kısmıyla ilgili sensör veya yazılım varmı? yokmu? eğer varsa bu ''ACCURACY'' kısmıyla ilgili yazılım veya sensörünün en üst seviyesine çıkartılıp hassasiyetinin dahada artırılmasıdır.artık bu yazılımlamı veya proğramlamı yapılır,O kadarını bilmiyorum..
Anladım üstad en kısa zamanda geri dönüş yapcam inşallah

reddanger

Kullanıcı
@A21MEDLi ustam konuya senin kadar hakim değilim tabiki fakat 2 seçenek var ortada. Belirtmiş olduğun garmin x18 modelinin yazılımsal olarak daha iyi hale getirilmesi evet mümkünmüş fakat telif hakları sebebiyle firmayla muhattap olmak gerekliymiş. Diğer seçenek ise sen sapmanın en aza indirilmesini istediğin için seni cm düzeyinde bir sapmayla tam konuma götürecek bir GPS modülü yapılabilirmis usta rtk GPS diye geçiyormuş. Glonass + GPS özelliğine sahip herhangi bir GPS modülü tam anlamıyla işini görürmüş.
Neo8m tam ismi bu GPS modülü eğer ki bu modül ile GPS yapabilirsen tam konuma cm hassasiyetinde gitmek mümkünmüş. Tam bilmiyorum fakat ikisi birlestirilebilirse de güzel şeyler ortaya çıkabilir diye düşünüyorum.