tanışalım kaynaşalım

HARBİCİ

SERKAN
Kullanıcı
Cevap: tanışalım kaynaşalım

yardım yok galiba :mad:protesto

merhaba. sitemize üye olurken cih.azlar konusunun bu sitede tartışmaya kapandığını, hiçbir markanın övülemeyeceğini, veya hiçbir markanın kötülenemeyeceğini, hiçbir markanın tanıtılamayacağını, hiçbir markanın veya modelin satılmasının kiralanmasının yapılamayacağını sanırım okumadınız. sitemizde 2013 yılı başlarından beri bunu dikkat ile uyguluyoruz.

ticari gayeler güden her türlü niyete de tavizimiz yok dostum. bu sebep ile sana marka vermek anlamında yardımcı olamayız.

tek para avlıyacaksan vlf tip, biraz daha büyük miktarlar umuyorsan pulse tip, derin aramalar ve işlenmişlik, yapı, büyük miktarda ve derin metal v.s. araması yapıcaksan gpr tip bir ***** almalısın, yada bulmalısın. MARKA ÖNERİMİZ OLMAYACAK.

işaret çözüm çubuk tavsiyesi veya site kurallarına aykırı olmayan diğer soru görüş ve önerilerini bekleriz ayıboğan dostum.

BaTTaLGaZi44

Kullanıcı

Hoş geldiniz sayın ayıboğan
Aradığınız güzel şeyler bu mekandadır.
En başta kardeşlik ve saygı.

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni

sitede cih az konusunda bilgi lışverişi yasaktır.

bunu daha önceki yorumumda yazdım diye hatırlıyorum.
bilgi alabilecegınız siteler var,bu konu ile ile alakalı.

ankara

Güvenlik
Kullanıcı

tamm bnde bişey dmeedim zaten yasaksa uyarız bizde

ayıbogan arkadaşım yıllardır bu ***** konusundan sitelerde kavgalar olur içindir ki sitemizde bu konuda yasaklar vardır sitelerde ***** satan arkadaşların üyelikleri var biz kim olduklarını bilmedigimizden sık sık kavga lar oluyordu en güzeli böylesi bence birileri defineciden geçinmemeli.

Xrichi

Kullanıcı

Sevgilerle..ben bı fotoğraf paylaşmıştım ona yorum yapabılecek var mı ne anlama geldıgı uzere?

mdizman46

Kullanıcı

slm arkadaşlar . yalovadan mehmet ben aranıza kabul ettiğiniz için tşk ederim. bilgi paylaştıkça çoğalır..