Tarihi öneme sahip yada değerli olabilecek işaret hakkında yorum... | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Tarihi öneme sahip yada değerli olabilecek işaret hakkında yorum...

KOMAGENE

Vip Üye
resimlerlere göre çizgi gibi görünen işaretler üç mezarı oyuk ise tek mezarı gösterir çizgilerde mezarlar civarda oyukta ise mezar hemen dibinde etraftaki yumruk büyüklüğündeki ve biraz daha büyük taşlar orda işlem yapıldığını gösterir oda işareti göremedim sadece mezar değerli mezar gibi görünmüyor varsa iskeletin göz ve ağzında para yada parmağında yüzük kolye ihtimali olur

sempatik_06

Kullanıcı
resimlerlere göre çizgi gibi görünen işaretler üç mezarı oyuk ise tek mezarı gösterir çizgilerde mezarlar civarda oyukta ise mezar hemen dibinde etraftaki yumruk büyüklüğündeki ve biraz daha büyük taşlar orda işlem yapıldığını gösterir oda işareti göremedim sadece mezar değerli mezar gibi görünmüyor varsa iskeletin göz ve ağzında para yada parmağında yüzük kolye ihtimali olur
işlem yapılmamış arkadaşlar bir kaç yeri oyukladılar ama saf haliyle duruyor...

TRUVA

Admin
kardeş arkadaşımızda belirtmiş senin mekanda üç mezar ve birde tek mezarın var. Birinci resimde üç mezarın güney doğu yönünde 40 adım gibi bir mesafededir. Bunlardan bir şey bekleme es geç. Sol güney batı yönünde kayanın burun kısmı sana tek ve dolu mezarı işaret etmiş.Kaya bütün olarak hayvana benzetilmiş.ön sağ ayağı yok. ok ile işaret ettiğim yön güney batı yönünde 100 m gibi bir mesafede ne varsa oraya yönelin.Hedef o tarafta. İkinci resimdeki büyük sunak içinde esas olan şifre.Sırtını ok ile işaretlediğim yere ver ve güney batı yönünde 20 m civarında karşında toprak kaya karışımı yanyana tümseklik varmı. oraya bak.esas hedef orada olması büyük ihtimal.Gözlemle ve resimle.

Ekli dosyalar

• 11.jpg
    11.jpg
    120.1 KB · Görüntüleme: 14
  • 12.jpg
    12.jpg
    132.7 KB · Görüntüleme: 14
Son düzenleme: