Tartışma Konuları Hakkında

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
selamunaleykum,

az evvel 2 adet konu sildim, sebebi ise, birbirinizi gereksiz manasız şekillerde rencide etmeniz aşağılamanız vs.. vs..
konu ve konulara müdahil olan kişiler kendilerini biliyor, bu sebeple, artık tartışma yapacagınız alanları özel mesaja taşıyın, (bence tartışmayın ama,yapacaksanız özel emsajla yapın)
yeter arkadaşlar yeter, forumdaki olayları takıp etmek zor, kim kime na yazmıs nereye yazmıs ne zaman yazmıs takıbı zor.
arayıp haber verıyor arkadaşlar ustalar, yine olay oluyor vs..
biraz sakin, konuları okuyorum, ve yemin ediyorum tamamı yanlış anlamalar ile başlayıp katil edecek yorumlara gidiyor.
adam başka forum diyor, başka site anlaşılıyor, başka forumdan kasıt başka bölüm,
adam kardeşim diyor sen kimsin lan bana kardeşim diyorsun diye kavga cıkıyor.

ben buna müsade etmem, bitti artık.
kardeşim sen kimsin ben istedğimi yazar istediği çizerim diyen varsa, bana bildirsin, forumdan uzaklaştırlaım.
artık başka çaresi kalmadı.

neyi paylaşamadıgınıza bir bakın önce, durup bir bakın, sonrada bakalım çaresine.

arkadaşlar lütfen sakin,
ve bu konu altına şikayet edıcı, yok o başlattı yok o öyle dedı gıbı girmeyin.
lütfen !

BoZKurT

"R@m@z@n"
Forum Düzeni
özeldende birbirinize giriyorsunuz anlaşılan. ya arkadaşlar bu konuya son verin, gercekten kabak tadı verdi. işimize bakalım Allah aşkına. bu konu ile alakalı başka özel mesaj vs görmek istemıyorum.
lütfen.

sempatik_06

Kullanıcı
  • Geminin yüzmesi için suya ihtiyaç vardır! Ama su geminin içine girerse onu batırır! Gemi için su ne ise mümin için dünya o dur!
  • İnsan sevmek istemezse,
    Akıldan gelir,
    bin bir bahane...

İnsan sevmek isterse,
    Gönül bulur,
    bin bir çare...

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
değerli arkadaşlarım,tartışmaya açık mesajları ayırım yapmadan silmeye çalıştım.
bozkurt ustamız ne yazmış,bizler halen daha ne yapıyoruz.
hepiniz bizim için değerlisiniz. sizleri seviyoruz.bunu lütfen anlamaya çalışın. bizi artık üzmeyin ne olur. gözlerin,izden öpüyorum. konuyuda kilitlemeye çalışacağım. akşam saati ,yaradana hep birlikte ,dostluğumuz kardeşliğimiz adına bir niyazda bulunalım.
bizim büyüklerimiz kendisine taş atana bile ALLAH ın nimetini vererek karşılamış değilmi. neyi paylaşamıyoruzki. odunu yaş olan bir tek benim.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...