Taş Ve Isaretleri ? | Sayfa 2 | Define işaretleri ve anlamları

Taş Ve Isaretleri ?

ankara

Güvenlik
Kullanıcı
Şimdi senin değirmen taşı dediğin yuvarlak kapı ikincisi tehlike varmı dersen vardır kapalı yerleri bulman gerek buda profosyonel işidir arkadaşım kolay gelsin.

A21MEDLi

Admin
yorumlarına bakarsak bu işte yenisin herhalde bu tip mağaralar tüneller seni aşar diye düşünüyorum.
yazdığımıda bir kardeş tavsiyesi olarak kabul et.
arazide araştırma amaçlı gez gözlemle sana garip gelen işaret olsun şekilli kaya olsun bunları fotoğraflayıp buraya yolla ustalar değerlendirirler sende az çok fikir edinirsin,böylelikle kendini geliştirirsin.bence sen şimdilik bu tip yerlerden uzak dur deri
m.

ahlatli

Kullanıcı
93d4c6c15e20a7c35ea7d9d1dcd431d6.jpg

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

xxirfoxx

Kullanıcı
Abi eminim hepiniz benden buyuksunuz.ben hayatimda cukur kazmiş adam diilim. Arkadas atti bunu bana. Ama ben cok merak ediyorum. Simdi o yuvarlak tas degirmen taşımı fotodan bakinca? Bide abilerim gazli oda oldugunu nasil anlicaz. Oyle bisey de olabilirmis. En azindan nasil ilerleyim . Aslinda tüm merakım o taşın altindan bi oda mahzen ne bilim ne çıkacak acaba daha ilerisi varmıdır ? Ne yapayim ben simdi sırasıyla yazabilirmisiniz. gencken kan durmuyor damarda merak iste anlarsiniz umarim beni. Hepinizden Allah razi olsun.

ahlatli

Kullanıcı
Arkadasım beni yanlış anlama ama bu işler sabır ister sen daha bulmadan böyle heyecan yaparsan bulduktan sonra naparsın Allah bilir yani demem oki hakkında hayırlısı olsun çokta ümitlenme derim boş çıkarsa büyük hayal kırıklığına uğramanı istemem şunu söylim sana içerde eline bi çekiç al her tarafa çekiçle vur eğer bir girişin varsa o girişin sesi azbişey farklı olur çalışmaya ordan devam et ama baştan söylim bu tip yerlerin hem malı hemde işçiliği cok ağır olur eğer bir giriş bulursan ki ihtimaller üzerine konuşuyorum ve yukardaki resme benzer bir yerle ilgili bi calısma içindeyim bu girişten sonra karşına toprak yığını çıkacak buranın toprağını boşaltıp ikinci işareti bulman lazım ki buda seni ikinci girişe götürecektir eğer ikinci girişi bulabilirsen ki buda çok zor hele senin gibi bu işe yeni başlamıs biri için daha zor işte orda hayatını tamamen değiştirecek şey var :) ama dediğim gibi öncelik sabır ve dikkat bak ben dedimya aynı yer bendede var 2 aydır uğraşıyorum 2 girişteyim işarette var ama girişi bulamadım sabırla olur bu işler selametle

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

xxirfoxx

Kullanıcı
Abi ne biliyim insan heycanlaniyor. Peki diyelim ki kapagi actim. Kac saat havalandiriyim zehirli filan olmasin gencligimin baharinda olmek istemem :)