Taş Yığma Kapalı Mağara Olabilir Mi? | Define işaretleri ve anlamları

Taş Yığma Kapalı Mağara Olabilir Mi?

maraz

Kullanıcı

Ustalar resimde de görüldüğü gibi taş yığma var birde önceki konuda söylediğim gibi burada da incir ağacı dikili sizce araştırmaya değer mi?
Değerli yorumlarınızı bekliyorum.

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye

maalesef son günlerde paylaşılan resimler çok düzensiz. biraz emek vermek gerekirki teşhis yerini bulsun. ikinci doktora ihtiyaç kalmasın.
üstteki kayaları koyma,önde görülenlerde,yerleştirme ve traşlanarak bakış açısı verilmiş. ana gövde ve yan kısımdaki işçiliklerle birleştirildiğinde,buranın gayet ağır bir konumda olduğunu söyleyebiliriz.,ben bir kaç odalı mahzen diyeyim sen mağara de. adını ne koyarsak koyalım,kesin olan düşündüğün tarzda olduğudur.

maraz

Kullanıcı
103482' Alıntı:

maalesef son günlerde paylaşılan söylemiştin düzensiz. biraz emek vermek gerekirki teşhis yerini bulsun. ikinci doktora ihtiyaç kalmasın.
üstteki kayaları koyma,önde görülenlerde,yerleştirme ve traşlanarak bakış açısı verilmiş. ana gövde ve yan kısımdaki işçiliklerle birleştirildiğinde,buranın gayet ağır bir konumda olduğunu söyleyebiliriz.,ben bir kaç odalı mahzen diyeyim sen mağara de. adını ne koyarsak koyalım,kesin olan düşündüğün tarzda olduğudur.
Ustam benim resimlerimde ne gibi düzensizlik gördün söylermisin biz de bilelim

cantar

Vip Üye
Düzensiz derken biraz daha fotograf çekerken dikkatli olmayı güneşin arka tarafta olduğu zaman gölgelerin ortaya çıktığı zaman yani fotograf çekmeyi güneş tam tepede iken fotograf çekmemeyi daha iyi bir fotograf makinası kullanmak gerekliliğini madem bu işe gönül verdi isek biraz daha dikkatli itinalı olmayı denemeyi araştırma yapılacak yerdeki gözlemlere yorumlara etki edebilecek çalı çırpıları dalları temizlemenin gerekliliği maabında yazmış arkadaşımız dostumuz ......

ikizceli

Vip Üye
Ustam benim resimlerimde ne gibi düzensizlik gördün söylermisin biz de bilelim
biz kuaföre giderken bile saçımızı yıkayarak gitmeyi öğrendik. arap saçı gibi yer sunmuşsun,bizde sizler için , yorumların tam isabetli olması için biraz daha itinalı davranmanızı istemişiz. ilgilenmemek mi gerekiyordu. bunda kırılganlık gösterecek ne vardı kardeşim de,yorumlarıma cevap değilde bu sözümü gündeme getirmişsin.

maraz

Kullanıcı
biz kuaföre giderken bile saçımızı yıkayarak gitmeyi öğrendik. arap saçı gibi yer sunmuşsun,bizde sizler için , yorumların tam isabetli olması için biraz daha itinalı davranmanızı istemişiz. ilgilenmemek mi gerekiyordu. bunda kırılganlık gösterecek ne vardı kardeşim de,yorumlarıma cevap değilde bu sözümü gündeme getirmişsin.
Kusura bakma ikizceli tamam özürdiliyorum senden aramızda dargınlık olmasını istemem. Doğru haklısın fotoğrafları çekerken biraz acele ettim kusura bakma. Burada birbirimize yardım etmek için uğraşıyoruz.

İkizceli senin söylediklerine göre mahsen girişi nerede olduğunu söyleyebilirmisin.

Son düzenleme:

ikizceli

Vip Üye
erdemli bir davranış göstermişsin.yaşça küçüğümsen gözlerinden öpüyorum.

sol kısım ,sanki basamak gibi kademeli ve zemine kadar bir hat halinde iniyor. hemen sağı zaten malum.
kırmızı çizgi olan yerden ,boşluk tespiti ile sıfır giriş bulunabilir. yalnız,yaklaşık bir metre genişlikte ,bir miktar da derin olacağı için,yüzeyden anlaşılması zor olacaktır. onun için,tespiti tam olarak yapmadan,hiç bir tasarrufu tavsiye etmem.
birde sağ kısım da bana pek tekin gelmiyor. o kısımda incelenmeli. her ne kadar yeterli görülmüyorsada,işçilikli yerler bariz,ilk yorumumda görülen üç kayanın solundakinin bakışıda sanki o kısma meyilli. zaten sağdaki ile ortadaki çizdiğim yöne meyilli. dikkatli bakıldığında çok açık belli oluyor değilmi.

ALLAH a emanet ol.

wolf_52

Kullanıcı
ben böyle görüyorum bakınca dizlerinin üstüne çökmüş eğilmiş bir binek at diyebilrim....böylede bakınca ince bir su gözü varmı diye insanın sorasu gelyorr.....varmı aceba???yada yemlik????

Son düzenleme: