Taş Yığma Mezar Olabilir Mii

tuncers

Kullanıcı
ustalarım burayı bugün buldum ama bi türlü çözemedim burası hakkıında sizin de düşüncelerinizi almak istedim. yapacağınız yorumlar için şimdiden sağolun..
AJ3oqB.jpg
0DyPkY.jpg
4l0dk7.jpg
9LG6gr.jpg
dbX62p.jpg

ikizceli

çalışmalarınızı yasal yapınız.
Vip Üye
arka kayalıkları araştırmadınmı.
ekime müsait olmadığına göre...
ortasından açılmaya çalışılmış. tünel girişli olabilir.
düşük kısımlarında boşluk tespiti ile belirleyebilirsin. üzerinden de odası bulunabilir. yada üstten açılıp kapatılmışsa belli olur. sağlıcakla.

tuncers

Kullanıcı
ikizceli ustam buraya direk kepçe ile girsek bişey çıkarabilir miyiz

wolf_52

Kullanıcı
genede bir değerli metal testi yapmanızı öneririm, boşa gitmesin o kadar emek, yığma güzel duruyor...

tuncers

Kullanıcı
ustam önceden buranın içi çukur diyildi birileri burasıyla oynaşmış o yüzden tereddüte düştüm bende ama bizim köydeki definecilerin hiç biri şimdiye kadar bişey bulamadı burdan da bulamamışlardır. kepçe ile girmeye değer heraldee..ama şöyle de olbilir taşların hepsi aynı boyutta ama yığanın başında bi tane büyük taş var burdan bişey olduğu mantığını çıkarabiliriz

tuncers

Kullanıcı
5VLrAD.jpg
taş yığmanın 100 metre yakınında böyle biyer var buraya bakarsak yığmadaki taşlar burdan koparılmış.. demek ki yığmada bişey var adamlar o kadar taşı kayadan kırıp oraya yığmışlar ..

Mirkut

Vip Üye
Tuncers ustam yapmaniz gereken oda olup olmadigi vey mezar birde degerli tesbiti yapmaniz eger siz tesbitte yetersiz kalirsaniz bir usta varsa cevrenizde ondan yardim aliniz cunki tam anlamiyla nokta veren bulgu yok suhalde tek ihtimal yigmalarin alti gozukuyor. Birde son resimdeki yerin detayli resimleri varmi guzel biryere benziyor

metin77

Kullanıcı
Bir arkadasim buna benzer yer acti. 4 metre deliklik vardi kapisina kadar geldiler ama acmadiklarini soylediler. Kapinin fotosunu gondermisti bana. Kapinin yuksekligi 70 cm.di isciligi agir sen caresine bak

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi