Taş Yiğmami Acaba

ibabi

Kullanıcı
valla hocalarım şimdi tılsım var olan bir şey insan adını duyunca korkuyor çalışılacak yerlerde hele birisi gündüz hiç çalışılmaz 3 dakikaya bir araba geçiyor

maceracı37

Kullanıcı
gecede gündüzde çalıştım cin falan görmedim tuzak olur fakat cin biraz hikaye gibi bana göre cinlerin hiç işi gücü yokmu elalemin definesini beklesinler eger varsa böyle bi olay ya kilise yada papaz gömülerinde vardır her definede cin olmaz cin yoktur demiyorum kuranda geçiyor fakat define beklediklerine inanmıyorum birde şu konu var bu definecilik bizlere özel degil tüm dünyada aranıyor bulunuyor fakat nedense bu cin işi sadece biz müslümanlarda var neden başkaları görmüyor git çalış bişey olmaz çok korkan kişiler düz yolda yürüse bile kafasındaki düşünceler etkiler olmayacak halüsülasyonları zaten görür

Kader25

Admin
şöyle düşünelim:
cinci hocalar define işinde BAŞARILI olabilselerdi; ülkemizin EN ZENGİNİ olmazlar mıydı..?
Halbuki çoğunun tabir caizse nefesi kokar. Ellerine çok para geçmesine rağmen (muska vb. şeylerden) zerre bereket olmaz.
100 lira kazanır 110 lira harcar, farkına varamazlar.

Define alanlarında muhtemelen bazı yerlerde yaşayan cinler elbet vardır. Bu cinleri oradan uzaklaştıracak olanlar bu cinci hocalar değildir.
Her kim bunlarla işbirliği yapar, hem dünyasını hem ahiretini huzursuz eder. Abi kardeş tavsiyesi: Hangi hususta olursa olsun bunlara kimse müracaat etmesin. Bir bulaşan bir daha zor kurtulur. Ben yaşadıklarımı yazsam roman olur. Uzak durun.

Bunlardan korkarak bizim işler olmaz. Korkunun çaresi KORKMAMAKTIR.
Bir örnek yazıp konuyu kapatalım:
Arkadaşlar gece bir yere gitmişler. Biraz zaman geçmiş. Bulundukları yer bunlarla dolu. Sesler gelmeye başlamış.
Mehmet abi işin başında. Sesler çoğalmış. Benim büyük oğlanda bunlarla beraber. Biraz sonra iş çığırından çıkmış.
Bir orkestra çalmaya başlamış, tempo tutarak bağırıyorlarmış: "Meh-met sahneye, Meh-met sahneye"
Mehmet Abi ayağa kalkmış başlamış oynamaya. Biraz oynamış sonra bağırmış "gelin hep beraber oynayalım"
10 dakika kadar devam etmiş. Mehmet abi hariç diğerleri hep tırsmış. :) İşleme devam etmişler.

ibabi

Kullanıcı
yani bir şey yapamazlar diyorsun üstad aslında bende öyle düşünüyorumda insana vesvese veriyorlar bütün emeği geçen ustalarımdan ALLAH razı olsun herkesin eline emeğine sağlık herkese teşekkür ediyorum

ZİRVE

Kullanıcı
bu arkadaş nereli ki.karadenizli mi ki .olsa bu kadar korkmaz.

ibabi

Kullanıcı
ikizceli ustam ALLAH razı olsun böyle düşünmene sevindim sizi tanımak isterdim gerçekten yorumlarınıza çok sayğı duyuyorum esas siz hakkınızı helal edin yeri göstergiğim kişi cinci hoca değil oda sizler gibi işin ehli birisi diyorlar çok isabetli şeylerini anlattılar nokta atışı yaptığını söylediler onun için tılsımlı yerlerlerden çekiniyorum baya bi bilgisi var ve açgözlü bir insan değil ama nokta atışı yaptığı bir yerde yakın arkadaşlar anlatıyor yeri teşbit etmiş ve kadın çığlıkları duymuşlar böyle bir arkadaş yani ustalarım sizlere çok teşekkür ediyorum ALLAH işinizi gücünüzü rast getirsin.